top of page

VOKIEČIŲ KALBOS KOREPETITORIUS

Vokiečių kalbos korepetitorius padės įveikti kalbėjimo baimę, suprasti įvairaus sudėtingumo tekstus bei sklandžiai rašyti vokiečių kalba. Korepetitorius, atsižvelgdamas į mokinio amžių ir lygį parinks interaktyvias veiklas, plečiančias žodyną. Nuotoliniuose užsiėmimuose bus pasitelkiami tiek žodžių žaidimai, tiek diskusijos aktualiomis visuomenei temomis, skaitomi straipsniai, naudojama vaizdo ir garso medžiaga. 

Moksleiviai, drauge su korepetitoriumi diskutuodami aktualiomis temomis, plės žodyną, sklandžiau formuluos mintis ir sugriaus mitą, kad vokiečių kalbos išmokti neįmanoma. Nuotolinis vokiečių kalbos korepetitorius padės paruošti namų darbus, pasirengti atsiskaitymams ir vokiečių kalbos VBE.

 

 

Galbūt jūsų vaikui atrodo, kad vokiečių kalbos žodžiai neištariami, o gramatika – neįveikiama? Jis viliasi, kad niekad šios kalbos neprireiks ir, laikui atėjus, kuo greičiau mokykloje jos atsisakys? Kviečiame registruotis užsiėmimams – mes pasiūlysime vokiečių kalbos korepetitorių, kuris parodys vokiečių kalbos žavesį ir padės sklandžiai reikšti mintis vokiečių kalba.

Paskubėkite, nes populiariausi laikai sparčiai užimami.

KALBA MŪSŲ KOREPETITORIAI

KOREPETITORIAUS KELIAS

Vokiečių kalbos korepetitorius: darbo pokalbis

Darbo pokalbis

Vertinami bendravimo įgūdžiai, asmenybė tipas bei emocinis intelektas, gebėjimas ir noras 

dalintis žiniomis.

Vokiečių kalbos korepetitorius: akademiniai pasiekimai

Akademiniai pasiekimai

Atsižvelgiame į kiekvieno kandidato mokyklos baigimo įvertinimus bei VBE rezultatus.

Vokiečių kalbos korepetitorius:  metodiniai mokymai

Metodiniai mokymai

Pateikiami išsamūs COREPETITUS metodiniai mokymai, pavyzdinės pamokos. Taip pat dalinamės geriausiomis mokymo praktikomis, efektyvios komunikacijos pavyzdžiais.

Vokiečių kalbos korepetitorius: korepetiroių komanda

Korepetitorių komanda

Administacija yra išskirtinai lanksti ir visuomet reaguoja į korepetitorių pastebėjimus, kartu sprendžia susidariusias situacijas.

bottom of page