top of page

VOKIEČIŲ KALBOS KOREPETITORIUS

Šių dienų pasaulyje mokėjimas kalbėti keliomis kalbomis yra daugiau nei tik susižavėjimą keliantis įgūdis. Tai – galingas įrankis, padedantis užmegzti ryšius su įvairių kultūrų žmonėmis, plėsti karjeros galimybes ir skatinantis asmeninį augimą. Tad, nepriklausomai nuo to, ar Jūsų vaikas yra 6 klasėje ir tik pradeda susipažinti su vokiečių kalba, ar mokosi vyresnėse klasėse ir jau po truputį ruošiasi egzaminams, vokiečių kalbos korepetitoriai gali palengvinti mokymosi procesą ir padėti perprasti šią kalbą.


Papildomos vokiečių kalbos pamokos online – puikus būdas tobulėti

 

Vokiečių kalbos korepetitorius padės įveikti kalbėjimo baimę, suprasti įvairaus sudėtingumo tekstus bei sklandžiai rašyti vokiečių kalba. Korepetitorius, atsižvelgdamas į mokinio amžių ir lygį parinks interaktyvias veiklas, plečiančias žodyną. Nuotoliniuose užsiėmimuose bus pasitelkiami tiek žodžių žaidimai, tiek diskusijos aktualiomis visuomenei temomis, skaitomi straipsniai, naudojama vaizdo ir garso medžiaga.

 

Moksleiviai, drauge su korepetitoriumi diskutuodami aktualiomis temomis, plės žodyną, sklandžiau formuluos mintis ir sugriaus mitą, kad vokiečių kalbos išmokti neįmanoma. Nuotolinis vokiečių kalbos korepetitorius padės paruošti namų darbus, pasirengti atsiskaitymams ir vokiečių kalbos VBE.

Paskubėkite, nes populiariausi laikai sparčiai užimami.

Papildomos vokiečių kalbos pamokos sustiprina vaiko pasitikėjimą savimi

Norint komunikuoti bet kuria kalba, labai svarbu gebėti lengvai ir užtikrintai bendrauti žodžiu. Deja, daugelis besimokančiųjų dažnai susiduria su kalbėjimo baime, kuri trukdo šio tikslo pasiekti. Vokiečių kalba – ne išimtis, nes ji pasižymi unikaliais garsais ir sudėtingomis gramatikos taisyklėmis. 
COREPETITUS vokiečių kalbos korepetitoriai, taikydami įvairias mokymo strategijas ir metodus, nesunkiai padės mokiniams įveikti šią baimę. Mes siekiame bet kuriam vaikui sukurti ramią ir pozityvią mokymosi aplinką, kurioje jis būtų skatinamas praktikuotis kalbėti vokiškai be baimės suklysti. Tokiu būdu palaipsniui įgyjamas pasitikėjimas savimi ir mokinys ima kalbėti laisvai. 

 

Vokiečių kalbos korepetitoriaus paslaugos visoje Lietuvoje


Galbūt Jūsų vaikui atrodo, kad vokiečių kalbos žodžiai neištariami, o gramatika – neįveikiama? Jis viliasi, kad niekad šios kalbos neprireiks ir, laikui atėjus, kuo greičiau mokykloje jos atsisakys? Kad ir kokia būtų priežastis, bet kuris COREPETITUS vokiečių kalbos korepetitorius yra pasiruošęs jums padėti! Mūsų komandą sudaro savo srities profesionalai, baigę studijas geriausiuose užsienio ir Lietuvos universitetuose. Kiekvienam vaikui skiriame ypatingą dėmesį bei įsiklausome į jo individualius poreikius. 
Tad, jei jums reikalingos papildomos vokiečių kalbos pamokos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ar bet kur kitur – COREPETITUS vokiečių kalbos užsiėmimai nuotoliniu būdu yra puikus pasirinkimas. Siekiame, jog kiekvienas mūsų vokiečių kalbos korepetitorius teiktų aukščiausios kokybės paslaugas, o šių pamokų kaina būtų prieinama kiekvienam. Kviečiame registruotis užsiėmimams – bet kuris COREPETITUS vokiečių kalbos mokytojas parodys šios kalbos žavesį ir padės sklandžiai reikšti mintis.

KALBA MŪSŲ KOREPETITORIAI

KOREPETITORIAUS KELIAS

Vokiečių kalbos korepetitorius: darbo pokalbis

Darbo pokalbis

Vertinami bendravimo įgūdžiai, asmenybė tipas bei emocinis intelektas, gebėjimas ir noras 

dalintis žiniomis.

Vokiečių kalbos korepetitorius: akademiniai pasiekimai

Akademiniai pasiekimai

Atsižvelgiame į kiekvieno kandidato mokyklos baigimo įvertinimus bei VBE rezultatus.

Vokiečių kalbos korepetitorius:  metodiniai mokymai

Metodiniai mokymai

Pateikiami išsamūs COREPETITUS metodiniai mokymai, pavyzdinės pamokos. Taip pat dalinamės geriausiomis mokymo praktikomis, efektyvios komunikacijos pavyzdžiais.

Vokiečių kalbos korepetitorius: korepetiroių komanda

Korepetitorių komanda

Administacija yra išskirtinai lanksti ir visuomet reaguoja į korepetitorių pastebėjimus, kartu sprendžia susidariusias situacijas.

bottom of page