top of page
REGISTRACIJA UŽSIĖMIMAMS
arrow&v

Paskubėkite, nes populiariausi laikai sparčiai užimami.

Spausdami mygtuką, Jūs sutinkate su COREPETITUS privatumo politika

APIE COREPETITUS

Korepetitorius online – sveikiname Jus atvykus į COREPETITUS – didžiausią Lietuvoje individualaus nuotolinio mokymo akademiją.

Mes, COREPETITUS komanda, tikime ir esame tam,​ kad įrodytume – kiekvienas mokinys gali pasiekti aukštesnių rezultatų, o jauniems specialistams (dažniausiai talentingiems studentams) suteikiame sąlygas sklandžiai veiklos pradžiai.

Tėvams, globėjams yra labai svarbu, kas ir kaip mokys jų vaiką. Priimdami korepetitorius, juos atidžiai atrenkame atsižvelgdami į asmenines savybes bei akademinius pasiekimus.

 

Kiekvienas mokinys yra unikalus, tad visi kandidatai dalyvauja darbo pokalbiuose, vidiniuose mokymuose bei turi prieigą prie metodinių COREPETITUS mokymų, kuriuose labai detaliai nurodoma, kaip atrasti mokiniui tinkamą mokymosi būdą – paaiškinti viską jam suprantama kalba.

 

Kadangi individualiai nuotoliniu (korepetitorius online) būdu esame paruošę virš 2500 mokinių, turime sukaupę didelį žinių bagažą. Su korepetitoriais dalinamės gerosiomis mokymo praktikomis – tai leidžia mokiniui eiti tikslo link trumpiausiu keliu.

Mūsų komandą sudaro jauni specialistai, kurie labai lengvai randa bendrą kalbą su mokiniais. Tai padeda atsipalaiduoti užsiėmimų metu, nebijoti klausti – korepetitorius tampa tarsi draugu, su kuriuo mokinys jaučiasi drąsiai ir juo pasitiki.

 

Mūsų korepetitoriai yra draugiški, tačiau tuo pačiu ir reiklūs.

KĄ TĖVAI IR MOKINIAI SAKO APIE COREPETITUS?

“Tai kiek kol kas turėjau patirties ir atsiliepimų su COREPETITUS, turiu jums pasakyt – nežinau, KĄ JIE TEN DARO, BET DARO LABAI GERAI. Mano vaikai, kurie šiaip spyriojosi, jau po pirmų pamokų PATENKINTI. DRAUGIŲ vaikai patenkinti, žodžiu, susitarėm TAIP – paimsim pamokų dviems mėnesiams ir matysim. Tai LABAI noriu pagirti ir pasidalinti, ir NUOŠIRDŽIAI rekomenduoti, nes BEATOS VIRTUVĖS komanda jau TREČIUS METUS dirba su COREPETITUS.” 

Beata Nicholson

bottom of page