top of page

IT KOREPETITORIUS

IT korepetitorius (informacinių technologijų) padės mokiniui įgyti kompiuterinio raštingumo bei programavimo įgūdžių, ugdys analitinį, loginį bei kūrybinį mąstymą. Per nuotolinius užsiėmimus korepetitorius, atsižvelgdamas į mokinio lygį ir domėjimosi sritis, atskleis, kaip informatika gali palengvinti kitų disciplinų namų darbų rengimą ir apskritai gyvenimą, įvaldžius Word‘ą, Excel‘į ir Power Point‘ą. 

Išmokys, kaip sukurti animacinį filmuką, ir ką galima nuveikti išmokus naujos programavimo kalbos. Nuotolinis IT korepetitorius pasidalins naujausiomis skaitmeninių technologijų pasaulio įdomybėmis ir ugdys mokinio tarpdiscipliniškumą, padės paruošti namų darbus, pasirengti atsiskaitymams ir informacinių technologijų VBE.

 

 

Galbūt parašyti rašinėlį Word‘u vieni juokai, bet programavimas skamba kaip kita dimensija? O gal jūsų vaikas jau pradėjo mokytis koduoti, bet nori gilinti savo žinias? Kviečiame registruotis užsiėmimams – mes pasiūlysime IT korepetitorių, kuris padės ne tik geriau pasinaudoti technologijų galimybėmis gyvenime, bet ir nerti į programavimo pasaulį.

Paskubėkite, nes populiariausi laikai sparčiai užimami.

KALBA MŪSŲ KOREPETITORIAI

KOREPETITORIAUS KELIAS

IT korepetitorius: darbo pokalbis

Darbo pokalbis

Vertinami bendravimo įgūdžiai, asmenybė tipas bei emocinis intelektas, gebėjimas ir noras 

dalintis žiniomis.

IT korepetitorius: akademiniai pasiekimai

Akademiniai pasiekimai

Atsižvelgiame į kiekvieno kandidato mokyklos baigimo įvertinimus bei VBE rezultatus.

IT korepetitorius: metodiniai mokymai

Metodiniai mokymai

Pateikiami išsamūs COREPETITUS metodiniai mokymai, pavyzdinės pamokos. Taip pat dalinamės geriausiomis mokymo praktikomis, efektyvios komunikacijos pavyzdžiais.

IT korepetitorius: korepetitorių komanda

Korepetitorių komanda

Administacija yra išskirtinai lanksti ir visuomet reaguoja į korepetitorių pastebėjimus, kartu sprendžia susidariusias situacijas.

bottom of page