top of page

IT KOREPETITORIUS

Šiuolaikiniame pasaulyje informacinių technologijų išmanymas ir naudojimas yra ne tik privalumas, bet ir būtinybė. Deja, norint išmokti visų šio dalyko subtilybių, vien mokymosi klasėje dažnai nepakanka. Didelis mokinių skaičius ir per mažai individualaus dėmesio neleidžia pasiekti tokių rezultatų, kokių norėtųsi. Laimei, šioje situacijoje gali pagelbėti informacinių technologijų korepetitoriai. IT korepetitoriai atlieka svarbų vaidmenį, rengdami mokinius skaitmeniniam amžiui, formuodami juos kaip įgudusius naudotojus ir potencialius novatorius technologijų srityje. 
Asmeniniai vaiko poreikiai – mūsų prioritetas
IT (informacinių technologijų) korepetitorius padės mokiniui įgyti kompiuterinio raštingumo bei programavimo įgūdžių, ugdys analitinį, loginį bei kūrybinį mąstymą. Per nuotolinius užsiėmimus korepetitorius, atsižvelgdamas į mokinio lygį ir domėjimosi sritis, atskleis, kaip informatika gali palengvinti kitų disciplinų namų darbų rengimą ir apskritai gyvenimą, įvaldžius Word‘ą, Excel‘į ir Power Point‘ą.

 

Išmokys, kaip sukurti animacinį filmuką, ir ką galima nuveikti išmokus naujos programavimo kalbos. Nuotolinis IT korepetitorius pasidalins naujausiomis skaitmeninių technologijų pasaulio įdomybėmis ir ugdys mokinio tarpdiscipliniškumą, padės atlikti namų darbus, pasirengti atsiskaitymams ir informacinių technologijų VBE.

Paskubėkite, nes populiariausi laikai sparčiai užimami.

Pasiruoškite ateičiai jau dabar


Nesvarbu, ar Jūsų vaikas yra dar tik 5 klasėje ar jau mokosi 10 klasėje ir netrukus užvers mokyklos duris, išmokti naujų, naudingų dalykų niekada nebus per vėlu. Ne paslaptis, jog pasaulis juda į priekį, tad jau dabar daugumai darbo vietų yra reikalingi tam tikri IT įgūdžiai. Iš anksto suteikdami savo vaikui galimybę jų išmokti ar bent tinkamai susipažinti su jų pradmenimis, užtikrinsite, jog ateityje jam bus kur kas lengviau. Mūsų informacinių technologijų korepetitoriai ir jų teikiamos paslaugos nuotoliniu būdu ne tik padės Jūsų vaikui įsisavinti pagrindines IT žinias, bet ir supažindins su galimomis karjeros galimybėmis šioje srityje. 

 

IT korepetitorius bet kuriame mieste


Galbūt parašyti rašinėlį Word‘u vieni juokai, bet programavimas skamba kaip kita dimensija? O gal Jūsų vaikas jau pradėjo mokytis koduoti, bet nori gilinti savo žinias? Kad ir koks būtų Jūsų tikslas, COREPETITUS dirbantys profesionalūs IT korepetitoriai padės jį pasiekti. Mūsų komandą sudaro IT specialistai iš geriausių pasaulio ir Lietuvos universitetų, turintys puikius bendravimo įgūdžius ir galintys atrasti bendrą kalbą su bet kuriuo mokiniu. Kadangi užsiėmimai vyksta online būdu, nepriklausomai nuo to, ar papildomos pamokos jums reikalingos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ar Marijampolėje – galėsite patogiai mokytis iš bet kurio Lietuvos kampelio. Mūsų korepetitorių teikiamų paslaugų kokybė yra labai aukšta, stengiamės, jog papildomų užsiėmimų kaina būtų prieinama kiekvienam. 
Tad, jei ieškote, kuris IT mokytojas Jūsų vaikui suteiktų didžiausią naudą, išbandykite COREPETITUS. Užsiregistruokite į užsiėmimus – mes pasiūlysime IT korepetitorių, kuris padės ne tik geriau pasinaudoti technologijų galimybėmis gyvenime, bet ir nerti į programavimo pasaulį. 

KALBA MŪSŲ KOREPETITORIAI

KOREPETITORIAUS KELIAS

IT korepetitorius: darbo pokalbis

Darbo pokalbis

Vertinami bendravimo įgūdžiai, asmenybė tipas bei emocinis intelektas, gebėjimas ir noras 

dalintis žiniomis.

IT korepetitorius: akademiniai pasiekimai

Akademiniai pasiekimai

Atsižvelgiame į kiekvieno kandidato mokyklos baigimo įvertinimus bei VBE rezultatus.

IT korepetitorius: metodiniai mokymai

Metodiniai mokymai

Pateikiami išsamūs COREPETITUS metodiniai mokymai, pavyzdinės pamokos. Taip pat dalinamės geriausiomis mokymo praktikomis, efektyvios komunikacijos pavyzdžiais.

IT korepetitorius: korepetitorių komanda

Korepetitorių komanda

Administacija yra išskirtinai lanksti ir visuomet reaguoja į korepetitorių pastebėjimus, kartu sprendžia susidariusias situacijas.

bottom of page