top of page

CHEMIJOS KOREPETITORIUS

Suprasti chemiją reiškia geriau suprasti aplink supantį pasaulį. Nuo mažiausio atomo iki mūsų planetos atmosferos – chemijos žinios padės atsakyti į daugybę kasdieniame gyvenime kylančių klausimų. Būtent dėl to mokiniams, kuriems šis dalykas atrodo bauginantis dėl sudėtingų sąvokų, formulių ar lygčių, siūlome chemijos korepetitorių pagalbą. Jei ieškote papildomų chemijos pamokų nuotoliniu būdu savo vaikui, COREPETITUS bus puikus pasirinkimas! Čia dirbantys chemijos korepetitoriai sudomins bet kurio amžiaus mokinį bei padės pasiekti visus išsikeltus tikslus.


Chemijos korepetitorius ir jo teikiama nauda vaikui


Chemijos korepetitorius ne tik padės supančioje aplinkoje pastebėti cheminius reiškinius, juos suprasti bei paskatinti vykti, bet ir ugdys mokinio analitinius, loginius ir kūrybinius gebėjimus. Korepetitorius, jungdamas skirtingų disciplinų žinias, parodys, kas slepiasi už cheminių formulių, paaiškins, kodėl ledo kubelis ištirpsta koloje, o Žemė turi atmosferą. Prisitaikydamas prie mokinio amžiaus ir lygio, chemijos korepetitorius suprantamai ir įtraukiančiai paaiškins sudėtingas temas.

 

O moksleivis, įgijęs daugiau žinių per nuotolinius užsiėmimus, kartu įgis ir daugiau motyvacijos mokytis bei pasitikėjimo savo jėgomis mokykloje. Nuotolinis chemijos korepetitorius padės paruošti namų darbus, pasirengti atsiskaitymams ir chemijos VBE.

Paskubėkite, nes populiariausi laikai sparčiai užimami.

Chemijos korepetitoriaus pamokos online


Jei Jus domina papildomos chemijos pamokos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ar bet kur kitur – COREPETITUS gali jums pasiūlyti tai, ko jums reikia! Nuotoliniu būdu vykdomi chemijos užsiėmimai 8–12 klasių mokiniams padės pasiekti kur kas geresnių rezultatų bei ugdys jų analitinį ir loginį mąstymą. Mūsų komandą sudaro savo srities profesionalai, baigę geriausius užsienio ir Lietuvos universitetus. Visi čia dirbantys chemijos korepetitoriai – šiuolaikiški, besidomintys naujovėmis, todėl nesunkiai ras bendrą kalbą su bet kuriuo mokiniu ir reikiamą informaciją pateiks jam įdomiu bei suprantamu būdu. 
Tad, jei Jūsų vaiką traukia cheminiai eksperimen
tai, bet cheminės lygtys sukelia galvos skausmą? Mokyklos laboratorija – pati nesaugiausia vieta pasaulyje? Kviečiame registruotis užsiėmimams – mes pasiūlysime chemijos korepetitorių, kuris mažiausią smalsumo kruopelę gali paversti žiniomis.

Tarpdalykinis chemijos mokymasis


Chemijos išmanymas yra be galo naudingas, nes ji yra susijusi ir su kitais mokomaisiais dalykais, tokiais kaip fizika ar biologija. Suprasdamas, kokį vaidmenį chemija atlieka įvairiose srityse, vaikas ne tik pagerina jos rezultatus, bet ir gali kur kas lengviau mokytis kitų dalykų. Chemijos korepetitorius visuomet stengsis pabrėžti šias sąsajas, padėdamas vaikui suvokti platesnį mokymosi kontekstą. Korepetitoriaus skiriamas individualus dėmesys mokiniui leis greičiau išsiaiškinti, kurioms temoms reikia papildomo paaiškinimo, kokios yra mokinio stiprybės ir silpnybės. Įprastose pamokose tai pasiekti sunku, kadangi klasėse yra didelis mokinių skaičius ir mokytojas neturi galimybės skirti tiek individualaus laiko kiekvienam vaikui.

 

KALBA MŪSŲ KOREPETITORIAI

KOREPETITORIAUS KELIAS

Chemijos korepetitorius: darbo pokalbis

Darbo pokalbis

Vertinami bendravimo įgūdžiai, asmenybė tipas bei emocinis intelektas, gebėjimas ir noras 

dalintis žiniomis.

Chemijos korepetitorius: akademiniai pasiekimai

Akademiniai pasiekimai

Atsižvelgiame į kiekvieno kandidato mokyklos baigimo įvertinimus bei VBE rezultatus.

Chemijos korepetitorius: metodiniai mokymai

Metodiniai mokymai

Pateikiami išsamūs COREPETITUS metodiniai mokymai, pavyzdinės pamokos. Taip pat dalinamės geriausiomis mokymo praktikomis, efektyvios komunikacijos pavyzdžiais.

Chemijos korepetitorius: korepetitorių komanda

Korepetitorių komanda

Administacija yra išskirtinai lanksti ir visuomet reaguoja į korepetitorių pastebėjimus, kartu sprendžia susidariusias situacijas.

bottom of page