top of page

CHEMIJOS KOREPETITORIUS

Chemijos korepetitorius ne tik padės supančioje aplinkoje pastebėti cheminius reiškinius, juos suprasti bei paskatinti vykti, bet ir ugdys mokinio analitinius, loginius ir kūrybinius gebėjimus. Korepetitorius, jungdamas skirtingų disciplinų žinias, parodys, kas slepiasi už cheminių formulių, paaiškins, kodėl ledo kubelis ištirpsta koloje, o Žemė turi atmosferą. Prisitaikydamas prie mokinio amžiaus ir lygio, chemijos korepetitorius suprantamai ir įtraukiančiai paaiškins sudėtingas temas. 

O moksleivis, įgijęs daugiau žinių per nuotolinius užsiėmimus, kartu įgis ir daugiau motyvacijos mokytis bei pasitikėjimo savo jėgomis mokykloje. Nuotolinis chemijos korepetitorius padės paruošti namų darbus, pasirengti atsiskaitymams ir chemijos VBE.

 

 

Jūsų vaiką traukia cheminiai eksperimentai, bet cheminės lygtys sukelia galvos skausmą? Mokyklos laboratorija – pati nesaugiausia vieta pasaulyje? Kviečiame registruotis užsiėmimams – mes pasiūlysime chemijos korepetitorių, kuris mažiausią smalsumo kruopelę gali paversti žiniomis.

Paskubėkite, nes populiariausi laikai sparčiai užimami.

KALBA MŪSŲ KOREPETITORIAI

KOREPETITORIAUS KELIAS

Chemijos korepetitorius: darbo pokalbis

Darbo pokalbis

Vertinami bendravimo įgūdžiai, asmenybė tipas bei emocinis intelektas, gebėjimas ir noras 

dalintis žiniomis.

Chemijos korepetitorius: akademiniai pasiekimai

Akademiniai pasiekimai

Atsižvelgiame į kiekvieno kandidato mokyklos baigimo įvertinimus bei VBE rezultatus.

Chemijos korepetitorius: metodiniai mokymai

Metodiniai mokymai

Pateikiami išsamūs COREPETITUS metodiniai mokymai, pavyzdinės pamokos. Taip pat dalinamės geriausiomis mokymo praktikomis, efektyvios komunikacijos pavyzdžiais.

Chemijos korepetitorius: korepetitorių komanda

Korepetitorių komanda

Administacija yra išskirtinai lanksti ir visuomet reaguoja į korepetitorių pastebėjimus, kartu sprendžia susidariusias situacijas.

bottom of page