top of page

ANGLŲ KALBOS KOREPETITORIUS

Anglų kalbos korepetitorius padės įveikti kalbėjimo baimę, suprasti įvairaus sudėtingumo tekstus bei sklandžiai rašyti anglų kalba. Atsižvelgdamas į mokinio amžių ir lygį korepetitorius individualiai parinks interaktyvias veiklas, plečiančias žodyną ir padedančias įsiminti anglų kalbos gramatiką. Nuotoliniuose užsiėmimuose bus pasitelkiami tiek žodžių žaidimai, tiek diskusijos aktualiomis visuomenei temomis, skaitomi straipsniai iš prestižinių žiniasklaidos šaltinių, kaip The Guardian  ar The New York Times, naudojama vaizdo ir garso medžiaga. 

 

Moksleiviai, drauge su korepetitoriumi diskutuodami aktualiomis temomis, plės žodyną, sklandžiau formuluos mintis, įgis žinių, naudingų ir kitoms disciplinoms, labiau pasitikės savimi. Nuotolinis anglų kalbos korepetitorius padės pasiruošti atsiskaitymams, PUPP, VBE ar tarptautiniams anglų kalbos egzaminams.

 

 

Galbūt jūsų vaikas žiūri filmus anglų kalba, bet gramatika – tikras galvos skausmas? Užsieniečiui užkalbinus gatvėje, staiga dingsta visi anglų kalbos įgūdžiai? O galbūt kalbėti pavyksta, bet angliškai parašyti – ne? Kviečiame registruotis užsiėmimams – mes pasiūlysime anglų kalbos korepetitorių, kuris padės anglų kalba žongliruoti lyg gimtąja.

Paskubėkite, nes populiariausi laikai sparčiai užimami.

KALBA MŪSŲ KOREPETITORIAI

KOREPETITORIAUS KELIAS

Anglų kalbos korepetitorius: darbo pokalbis

Darbo pokalbis

Vertinami bendravimo įgūdžiai, asmenybė tipas bei emocinis intelektas, gebėjimas ir noras 

dalintis žiniomis.

Anglų kalbos korepetitorius: akademiniai pasiekimai

Akademiniai pasiekimai

Atsižvelgiame į kiekvieno kandidato mokyklos baigimo įvertinimus bei VBE rezultatus.

Anglų kalbos korepetitorius: metodiniai mokymai

Metodiniai mokymai

Pateikiami išsamūs COREPETITUS metodiniai mokymai, pavyzdinės pamokos. Taip pat dalinamės geriausiomis mokymo praktikomis, efektyvios komunikacijos pavyzdžiais.

Anglų kalbos korepetitorius: korepetitorių komanda

Korepetitorių komanda

Administacija yra išskirtinai lanksti ir visuomet reaguoja į korepetitorių pastebėjimus, kartu sprendžia susidariusias situacijas.

bottom of page