top of page

ANGLŲ KALBOS KOREPETITORIUS

Anglų kalba šių dienų pasaulyje yra tikrų tikriausia būtinybė. Mokėti ją svarbu ne tik siekiant akademinių pasiekimų, bet ir norint turėti kuo daugiau karjeros galimybių bei laisvės pažinti pasaulį, užmegzti ryšį su kitų kultūrų žmonėmis. Visgi, anglų kalbos mokymasis gali kelti tam tikrų iššūkių, mat ji pasižymi daugybe gramatikos subtilybių, plačiu žodynu ir skirtingais kalbos stiliais. Jei ir Jūsų vaikas, mokydamasis anglų kalbos, susiduria su vienokia ar kitokia problema – anglų kalbos korepetitorius gali būti kaip tik tai, ko jums reikia! Nepriklausomai nuo to, ar Jūsų vaikas dar tik 4 klasėje, ar jau 10 klasėje ruošiasi PUPP egzaminui, COREPETITUS korepetitoriai kiekvienam iš jų padės pasiekti užsibrėžtus tikslus.


Papildomos anglų kalbos pamokos nuotoliniu būdu – norintiems tobulėti


Anglų kalbos korepetitorius padės įveikti kalbėjimo baimę, suprasti įvairaus sudėtingumo tekstus bei sklandžiai rašyti anglų kalba. Atsižvelgdamas į mokinio amžių ir lygį korepetitorius individualiai parinks interaktyvias veiklas, plečiančias žodyną ir padedančias įsiminti anglų kalbos gramatiką.

 

Nuotoliniuose užsiėmimuose bus pasitelkiami tiek žodžių žaidimai, tiek diskusijos aktualiomis visuomenei temomis, skaitomi straipsniai iš prestižinių žiniasklaidos šaltinių, kaip The Guardian ar The New York Times, naudojama vaizdo ir garso medžiaga. 

Paskubėkite, nes populiariausi laikai sparčiai užimami.

Pasitikėjimo savimi stiprinimas


Ne paslaptis, jog vienas dažniausių iššūkių, su kuriuo susiduria besimokantys anglų kalbos – pasitikėjimas savimi, kalbant šia kalba su kitais žmonėmis. Jūsų vaikas taip pat susiduria su šia baime? Anglų kalbos korepetitorius padės ją nesunkiai įveikti. Moksleiviai, drauge su mokytoju diskutuodami aktualiomis temomis, plės žodyną, sklandžiau formuluos mintis, įgis žinių, naudingų ir kitoms disciplinoms, labiau pasitikės savimi. COREPETITUS komanda siekia, kad online aplinka jaunuoliams būtų saugi, draugiška bei kad čia jiems būtų nebaisu klysti ir iš tų klaidų mokytis. 


Darbas klasėje ir pasiruošimas egzaminams

 

Nuotolinis anglų kalbos korepetitorius padės pasiruošti atsiskaitymams, PUPP, VBE ar tarptautiniams anglų kalbos egzaminams. COREPETITUS anglų kalbos mokytojas kiekvienam mokiniui suteiks visokeriopą pagalbą: supažindins su atsiskaitymų ar egzaminų formatu, pateiks praktines užduotis ir bandomuosius testus, pasidalins mokymosi strategijomis bei naudingais patarimais, kaip tvarkytis su stresu. Toks kryptingas ir sistemiškas pasirengimas, nustatant mokinio spragas bei jas pašalinant, gerokai padidins tikimybę gauti aukštą įvertinimą ir pasiekti užsibrėžtus tikslus. 

 

Anglų korepetitoriaus kursai nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje

 

Galbūt Jūsų vaikas žiūri filmus anglų kalba, bet gramatika – tikras galvos skausmas? Užsieniečiui užkalbinus gatvėje, staiga dingsta visi anglų kalbos įgūdžiai? O galbūt kalbėti pavyksta, bet angliškai parašyti – ne? Kad ir kokia problema tai bebūtų, papildomos anglų kalbos pamokos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste yra kaip tik tai, ko jums reikia. COREPETITUS dirba šiuolaikiški ir savo darbą puikiai išmanantys specialistai, baigę geriausius Lietuvos ir užsienio universitetus. Mūsų anglų kalbos korepetitoriai atsižvelgia į kiekvieno mokinio poreikius bei randa būdą, kaip informaciją pateikti įdomiai, suprantamai ir reikiamu tempu. 
Papildomi anglų kalbos kursai – tai investicija į Jūsų vaiko ateitį. Ieškokite jų, pasižyminčių ne žema kaina, o aukšta kokybe. Kaip tik tokią paslaugų kokybę ir siūlo COREPETITUS. Kviečiame registruotis užsiėmimams – mes pasiūlysime anglų kalbos korepetitorių, kuris padės anglų kalba žongliruoti lyg gimtąja. 

KALBA MŪSŲ KOREPETITORIAI

KOREPETITORIAUS KELIAS

Anglų kalbos korepetitorius: darbo pokalbis

Darbo pokalbis

Vertinami bendravimo įgūdžiai, asmenybė tipas bei emocinis intelektas, gebėjimas ir noras 

dalintis žiniomis.

Anglų kalbos korepetitorius: akademiniai pasiekimai

Akademiniai pasiekimai

Atsižvelgiame į kiekvieno kandidato mokyklos baigimo įvertinimus bei VBE rezultatus.

Anglų kalbos korepetitorius: metodiniai mokymai

Metodiniai mokymai

Pateikiami išsamūs COREPETITUS metodiniai mokymai, pavyzdinės pamokos. Taip pat dalinamės geriausiomis mokymo praktikomis, efektyvios komunikacijos pavyzdžiais.

Anglų kalbos korepetitorius: korepetitorių komanda

Korepetitorių komanda

Administacija yra išskirtinai lanksti ir visuomet reaguoja į korepetitorių pastebėjimus, kartu sprendžia susidariusias situacijas.

bottom of page