top of page

LIETUVIŲ KALBOS KOREPETITORIUS

Gimtoji kalba – tai vertybė, kurią reikia branginti ir puoselėti, siekiant, kad mūsų tauta ir kultūra išliktų. Visgi, lietuvių kalbos pamokos daugeliui mokinių gali būti gana sudėtinga užduotis. Nepriklausomai nuo to, ar Jūsų vaikas susiduria su sunkumais, susijusiais su gramatikos taisyklėmis, ar literatūros supratimu ir jos analize, lietuvių kalbos korepetitorius gali būti tas žmogus, kuris padės juos įveikti. COREPETITUS mokytojas gebės įdomiai supažindinti su įvairiapuse lietuvių kalba ir paskatins visą gyvenimą puoselėti meilę lietuvių kalbai ir kultūrai.


Lietuvių kalbos korepetitoriaus teikiama nauda vaikui

Lietuvių kalbos korepetitorius ne tik padės išmokti taisyklingai rašyti ir sklandžiai reikšti mintis, bet ir ugdys kritinio mąstymo bei kūrybinius gebėjimus. Nuotolinių užsiėmimų/kursų metu korepetitorius nustatys mokinio spragas, paaiškins, kaip įsiminti beje ir deja rašybą, kuo pakeisti bendratį su kad ir kodėl vienuose žodžiuose pasirodo nosinės, o kituose – ne. Taip pat lietuvių korepetitorius padės suprasti, kas slypi už ką tik perskaitytos novelės ar eilėraščio, kaip pagrįsti savo interpretacijas, o mintis dėstyti aiškiai. 

 

Paskubėkite, nes populiariausi laikai sparčiai užimami.

Sėkmingas pasiruošimas PUPP ir VBE


Skaičiuojama, jog kiekvienais metais lietuvių kalbos valstybinio egzamino neišlaiko apie 10 procentų mokinių. Šis skaičius liūdina, nes geras lietuvių kalbos VBE rezultatas – labai svarbus. Jis sudaro dalį konkursinio balo, stojant į bet kurį Lietuvos universitetą. Tad, tėveliams, norintiems, jog jų vaikas į šią statistiką nepatektų, rekomenduojame pagalbos kreiptis į COREPETITUS. Lietuvių kalbos korepetitorius padės pasiruošti lietuvių kalbos VBE, atsiskaitymams ar PUPP, kuris laukia 10 klasės moksleivių. Mūsų korepetitoriai supažindins su egzaminų formatu, nustatys Jūsų vaiko silpnąsias vietas, parinks jam geriausiai tinkančią mokymosi strategiją, pateiks praktines užduotis, bandomuosius testus bei duos naudingų patarimų, kaip atsiskaitymo ar egzamino dieną kovoti su stresu. Kiekvienam mokiniui yra skiriamas individualus dėmesys, kuris padės jam labiau pasitikėti savimi ir pasiekti geresnių rezultatų. 
Nors daugelis tėvų ir vaikų kreiptis pagalbos į korepetitorių pasiryžta tik 12 klasėje, artėjant egzaminams, jei tik yra galimybė, rekomenduojame į papildomus lietuvių kalbos užsiėmimus užsirašyti kuo anksčiau. Tokiu būdu mokymasis bus nuoseklus, sistemiškas, užteks laiko nustatyti visas mokinio spragas ir jas pašalinti.

 

Lietuvių kalbos korepetitoriaus paslaugos online


Galbūt Jūsų vaikas svarsto, kaip jo teksto interpretacija gali būti neteisinga, jeigu tai interpretacija? Jo dar nesužavėjo joks lietuvių rašytojo kūrinys, o poetai atrodo tikri nuobodos? Lietuvių kalbos taisyklės primena džiungles, be jokių takelių? Kad ir su kokia problema susiduriate, papildomos lietuvių kalbos pamokos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, bus tai, kas jums gali padėti. COREPETITUS komandą sudaro šiuolaikiški ir savo darbą puikiai išmanantys korepetitoriai, prisitaikantys prie kiekvieno vaiko ir jo individualių poreikių. Galite nė neabejoti, jog net ir nuotoliniu būdu su vaiku rasime bendrą kalbą, o informaciją pateiksime jam suprantamu bei įdomiu būdu. 
Renkantis korepetitoriaus paslaugas, rekomenduojame ieškoti užsiėmimų, pasižyminčių ne žema kaina, o aukšta kokybe. Būtent ją užtikrins COREPETITU
S kursai! Registruokitės užsiėmimams – mes pasiūlysime lietuvių kalbos korepetitorių, kuris padės išnarplioti interpretacijas, papasakos įdomių istorijų apie rašytojus ir išmokys lyg detektyvui atsekti visų nosinių raidžių ir kablelių vietas.

KALBA MŪSŲ KOREPETITORIAI

KOREPETITORIAUS KELIAS

Lietuvių kalbos korepetitorius: darbo pokalbis

Darbo pokalbis

Vertinami bendravimo įgūdžiai, asmenybė tipas bei emocinis intelektas, gebėjimas ir noras 

dalintis žiniomis.

Lietuvių kalbos korepetitorius: akademiniai pasiekimai

Akademiniai pasiekimai

Atsižvelgiame į kiekvieno kandidato mokyklos baigimo įvertinimus bei VBE rezultatus.

Lietuvių kalbos korepetitorius: metodiniai mokymai

Metodiniai mokymai

Pateikiami išsamūs COREPETITUS metodiniai mokymai, pavyzdinės pamokos. Taip pat dalinamės geriausiomis mokymo praktikomis, efektyvios komunikacijos pavyzdžiais.

Lietuvių kalbos korepetitorius: korepetitorių komanda

Korepetitorių komanda

Administacija yra išskirtinai lanksti ir visuomet reaguoja į korepetitorių pastebėjimus, kartu sprendžia susidariusias situacijas.

bottom of page