top of page

LIETUVIŲ KALBOS KOREPETITORIUS

Lietuvių kalbos korepetitorius ne tik padės išmokti taisyklingai rašyti ir sklandžiai reikšti mintis, bet ir ugdys kritinio mąstymo bei kūrybinius gebėjimus. Nuotolinių užsiėmimų metu korepetitorius nustatys mokinio spragas, paaiškins, kaip įsiminti beje ir deja rašybą, kuo pakeisti bendratį su kad ir kodėl vienuose žodžiuose pasirodo nosinės, o kituose – ne. 

 

Taip pat lietuvių korepetitorius padės suprasti, kas slypi už ką tik perskaitytos novelės ar eilėraščio, kaip pagrįsti savo interpretacijas, o mintis dėstyti aiškiai. Nuotolinis lietuvių kalbos korepetitorius padės pasiruošti atsiskaitymams, PUPP ir lietuvių kalbos VBE.

 

 

Galbūt jūsų vaikas svarsto, kaip jo teksto interpretacija gali būti neteisinga, jeigu tai interpretacija? Jo dar nesužavėjo joks lietuvių rašytojo kūrinys, o poetai atrodo tikri nuobodos? Lietuvių kalbos taisyklės primena džiungles, be jokių takelių?

 

Kviečiame registruotis užsiėmimams – mes pasiūlysime lietuvių kalbos korepetitorių, kuris padės išnarplioti interpretacijas, papasakos įdomių istorijų apie rašytojus ir išmokys lyg detektyvui atsekti visų nosinių raidžių ir kablelių vietas.

Paskubėkite, nes populiariausi laikai sparčiai užimami.

KALBA MŪSŲ KOREPETITORIAI

KOREPETITORIAUS KELIAS

Lietuvių kalbos korepetitorius: darbo pokalbis

Darbo pokalbis

Vertinami bendravimo įgūdžiai, asmenybė tipas bei emocinis intelektas, gebėjimas ir noras 

dalintis žiniomis.

Lietuvių kalbos korepetitorius: akademiniai pasiekimai

Akademiniai pasiekimai

Atsižvelgiame į kiekvieno kandidato mokyklos baigimo įvertinimus bei VBE rezultatus.

Lietuvių kalbos korepetitorius: metodiniai mokymai

Metodiniai mokymai

Pateikiami išsamūs COREPETITUS metodiniai mokymai, pavyzdinės pamokos. Taip pat dalinamės geriausiomis mokymo praktikomis, efektyvios komunikacijos pavyzdžiais.

Lietuvių kalbos korepetitorius: korepetitorių komanda

Korepetitorių komanda

Administacija yra išskirtinai lanksti ir visuomet reaguoja į korepetitorių pastebėjimus, kartu sprendžia susidariusias situacijas.

bottom of page