top of page

ISTORIJOS KOREPETITORIUS

Klaidinga manyti, jog istorija yra tik apie datas ir faktus. Tai – įdomus pasakojimas apie žmonijos civilizaciją, socialinių, politinių ir kultūrinių transformacijų, formavusių mūsų pasaulį, kronika. Nors suprasti pasaulio istoriją yra labai svarbu, daugeliui mokinių šis dalykas gali atrodyti bauginantis dėl sudėtingų niuansų ir didelio informacijos kiekio. Kad istorija mokiniui taptų lengviau suvokiama, atrodytų prasmingesnė bei labiau domintų, gali itin pasitarnauti istorijos korepetitoriaus paslaugos. Bet kuris COREPETITUS mokytojas padės įveikti visus iššūkius bei sunkumus, su kuriais susiduria mokinys, besimokantis istorijos.


Pažinimo laukui praplėsti – papildomos istorijos pamokos


Istorijos korepetitorius padės ne tik įsiminti istorinius faktus ir svarbiausius visuomenėje vykusius procesus, bet ir ugdys mokinio kritinį bei analitinį mąstymą. Per nuotolinius užsiėmimus korepetitorius padės susieti tokius įvykius kaip Didžioji Prancūzijos revoliucija ir Abiejų Tautų Respublikos padalijimai. Atskleis Lietuvos ir pasaulio istorijos sąsajas, skatins suvokti priežastinį ryšį ir tai, kaip istoriniai įvykiai gali padėti paaiškinti šiandienius geopolitinius ir idėjinius procesus. 

 

Istorijos korepetitorius parodys įdomiąją istorijos pusę, slypinčią už sausų faktų, naudodamasis skirtingais šaltiniais skatins moksleivį objektyviai analizuoti istorinius įvykius.

Paskubėkite, nes populiariausi laikai sparčiai užimami.

Užtikrintas pasiruošimas atsiskaitymams ar egzaminui


Visi mūsų korepetitoriai daug dėmesio skiria individualiems mokinio poreikiams. Ar tai būtų namų darbų užduotys, pasiruošimas atsiskaitymams ar istorijos VBE, bet kuris COREPETITUS istorijos korepetitorius suteiks visą reikiamą pagalbą: pasiūlys geriausiai Jūsų vaikui tinkančią mokymosi strategiją, paaiškins atsiskaitymų ar egzamino formatą bei užtikrins konstruktyvų grįžtamąjį ryšį. 
Geriausiems rezultatams pasiekti rekomenduojame rinktis tęstinį mokymą. Reguliariai ir sistemiškai atliekamos užduotys, spragų nustatymas ir jų pašalinimas leidžia kur kas efektyviau pasiekti išsikeltus tikslus ir mokiniui suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Tad, jei ieškote aukštos kokybės papildomų istorijos pamokų gera kaina – COREPETITUS bus puikus pasirinkimas. 

 

Istorijos korepetitoriaus kursai nuotoliniu būdu


Galbūt Jūsų vaikui liejasi akys matant istorines datas? Laiko juostos visos persipynė? Prieš porą šimtų metų parašyti šaltiniai – tikra mįslė? Kad ir su kokia problema susiduriate, online istorijos pamokos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kituose miestuose padės ją išspręsti. COREPETITUS komandą sudaro tikri profesionalai, baigę geriausius Lietuvos ir užsienio universitetus. Mūsų korepetitoriai yra šiuolaikiški, besidomintys šių dienų aktualijomis bei turintys puikius bendravimo įgūdžius, tad nesunkiai ras bendrą kalbą su bet kokio amžiaus mokiniu – visai nesvarbu, ar jis mokytųsi 6 klasėje, ar 10 klasėje. 
Jei susidomėjote, kviečiame registruotis užsiėmimams! COREPETITUS istorijos korepetitorius bus tas žmogus, kuris pateiks informaciją J
ūsų vaikui suprantamu būdu ir padės išeiti iš istorijų labirinto.

KALBA MŪSŲ KOREPETITORIAI

KOREPETITORIAUS KELIAS

Istorijos korepetitorius: darbo pokalbis

Darbo pokalbis

Vertinami bendravimo įgūdžiai, asmenybė tipas bei emocinis intelektas, gebėjimas ir noras 

dalintis žiniomis.

Istorijos korepetitorius: akademiniai mokymai

Akademiniai pasiekimai

Atsižvelgiame į kiekvieno kandidato mokyklos baigimo įvertinimus bei VBE rezultatus.

Istorijos korepetitorius: metodiniai mokymai

Metodiniai mokymai

Pateikiami išsamūs COREPETITUS metodiniai mokymai, pavyzdinės pamokos. Taip pat dalinamės geriausiomis mokymo praktikomis, efektyvios komunikacijos pavyzdžiais.

Istorijos korepetitorius: korepetitorių komanda

Korepetitorių komanda

Administacija yra išskirtinai lanksti ir visuomet reaguoja į korepetitorių pastebėjimus, kartu sprendžia susidariusias situacijas.

bottom of page