top of page

ISTORIJOS KOREPETITORIUS

Istorijos korepetitorius padės ne tik įsiminti istorinius faktus ir svarbiausius visuomenėje vykusius procesus, bet ir ugdys mokinio kritinį bei analitinį mąstymą. Per nuotolinius užsiėmimus korepetitorius padės susieti tokius įvykius kaip Didžioji Prancūzijos revoliucija ir Abiejų Tautų Respublikos padalijimai. Atskleis Lietuvos ir pasaulio istorijos sąsajas, skatins suvokti priežastinį ryšį ir tai, kaip istoriniai įvykiai gali padėti paaiškinti šiandienius geopolitinius ir idėjinius procesus. 

Istorijos korepetitorius parodys įdomiąją istorijos pusę, slypinčią už sausų faktų, naudodamasis skirtingais šaltiniais skatins moksleivį objektyviai analizuoti istorinius įvykius. Nuotolinis istorijos korepetitorius padės atlikti namų darbus, pasiruošti atsiskaitymams ir istorijos VBE.

 

 

Galbūt jūsų vaikui liejasi akys matant istorines datas? Laiko juostos visos persipynė? Prieš porą šimtų metų parašyti šaltiniai – tikra mįslė? Kviečiame registruotis užsiėmimams – mes pasiūlysime istorijos korepetitorių, kuris padės išeiti iš istorijų labirinto.

Paskubėkite, nes populiariausi laikai sparčiai užimami.

KALBA MŪSŲ KOREPETITORIAI

KOREPETITORIAUS KELIAS

Istorijos korepetitorius: darbo pokalbis

Darbo pokalbis

Vertinami bendravimo įgūdžiai, asmenybė tipas bei emocinis intelektas, gebėjimas ir noras 

dalintis žiniomis.

Istorijos korepetitorius: akademiniai mokymai

Akademiniai pasiekimai

Atsižvelgiame į kiekvieno kandidato mokyklos baigimo įvertinimus bei VBE rezultatus.

Istorijos korepetitorius: metodiniai mokymai

Metodiniai mokymai

Pateikiami išsamūs COREPETITUS metodiniai mokymai, pavyzdinės pamokos. Taip pat dalinamės geriausiomis mokymo praktikomis, efektyvios komunikacijos pavyzdžiais.

Istorijos korepetitorius: korepetitorių komanda

Korepetitorių komanda

Administacija yra išskirtinai lanksti ir visuomet reaguoja į korepetitorių pastebėjimus, kartu sprendžia susidariusias situacijas.

bottom of page