top of page

FIZIKOS KOREPETITORIUS

Ne paslaptis, jog fizikoje gausu sudėtingų sąvokų, formulių ir uždavinių, tačiau jos žinios yra būtinos, norint geriau suprasti mus supantį pasaulį. Jei Jūsų vaikas susiduria su sunkumais, mokydamasis šio dalyko, fizikos korepetitorius yra tas žmogus, kuris jums gali padėti. Jo dėka fizika į vaiko gyvenimą nebeatneš tiek nerimo ir taps susižavėjimą keliančiu dalyku, leisiančiu išsiaiškinti daugelį visatos paslapčių. Susidomėjote? Nieko nelaukite ir užsiregistruokite į pirmąją pamoką COREPETITUS!


Iššūkius paverskite galimybėmis


Fizikos korepetitorius ne tik išmokys, kaip spręsti fizikinius uždavinius, bet ir atskleis, kaip įvairiausi fizikiniai procesai lemia mokinio kasdienybę. Korepetitorius , pasitelkdamas gyvenimiškus pavyzdžius ir prisitaikydamas prie individualios situacijos, padės geriau perprasti tai, kas anksčiau mokiniui atrodė neįkandama. Nuotolinių užsiėmimų metu, pasitelkiant įtraukiančias užduotis, bus ugdomi mokinio analitiniai gebėjimai ir loginis mąstymas.

 

Fizikos korepetitorius parodys mokiniams, kaip sudėtingus uždavinius išskaidyti į įveikiamas dalis, ir mokys sistemingai juos spręsti. Šiuos įgūdžius jaunuolis galės puikiai pritaikyti ne tik fizikos pamokoje, bet ir gyvenime.

Paskubėkite, nes populiariausi laikai sparčiai užimami.

Pasitikėjimo savimi stiprinimas: nuo darbo klasėje iki egzamino


Vis geriau suprasdamas fizikos discipliną, mokinys drąsiau jausis fizikos pamokose. Tai – itin svarbu, nes padidėjęs pasitikėjimas savimi gali lemti ir geresnius rezultatus mokykloje. Kad vaikas jaustųsi kuo užtikrinčiau, nuotolinis fizikos korepetitorius padės paruošti namų darbus, pasirengti atsiskaitymams ir išlaikyti fizikos VBE. Bet kuris COREPETITUS mokytojas pasiūlys geriausiai Jūsų vaikui tinkančią mokymosi strategiją, duos naudingų patarimų, kaip spręsti egzamino klausimus, efektyviai valdyti laiką ir įveikti stresą atsiskaitymų metu. Jaunuolis, tiksliai žinodamas, ko gali iš jų tikėtis, ir būdamas tinkamai jiems pasiruošęs, kur kas geriau susitvarkys su nerimu ir neabejos savo galimybėmis.

 

Fizikos korepetitoriaus pamokos online


Galbūt matote nuo nesuprantamų fizikos uždavinių pavargusį savo paauglį? Sunkio jėga jam pasidarė per sunki? Kaista smegenys vos pradėjus skaityti fizikos uždavinį? O mintys apie bangos ilgius asocijuojasi tik su jūra vasarą? Kiekvienu iš šių atvejų jums gali padėti COREPETITUS kursai! Mūsų komandą sudaro savo darbą mylintys ir jį gerai išmanantys fizikos korepetitoriai, kurie yra pasirengę atsižvelgti į kiekvieną mokinį, jo amžių (7–10 klasė ar 11–12 klasė) ir turimus poreikius. Mes suprantame, jog kiekvienas vaikas – skirtingas, todėl kaskart ieškome būdų, kaip pateikti informaciją įdomiai ir jam suprantama kalba. 


Jei Jus domina papildomos fizikos pamokos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste – COREPETITUS užsiėmimai nuotoliniu būdu yra idealus pasirinkimas! Jie tiks visiems – ir tiems, kurie ieško aukštos papildomų pamokų kokybės, ir tiems, kuriems svarbi gera kaina. Kviečiame registruotis užsiėmimams – mes pasiūlysime fizikos korepetitorių, kuris padės rasti teisingą judėjimo kryptį fizikos disciplinoje.

KALBA MŪSŲ KOREPETITORIAI

KOREPETITORIAUS KELIAS

Fizikos korepetitorius: darbo pokalbis

Darbo pokalbis

Vertinami bendravimo įgūdžiai, asmenybė tipas bei emocinis intelektas, gebėjimas ir noras 

dalintis žiniomis.

Fizikos korepetitorius: akademiniai mokymai

Akademiniai pasiekimai

Atsižvelgiame į kiekvieno kandidato mokyklos baigimo įvertinimus bei VBE rezultatus.

Fizikos korepetitorius: metodiniai mokymai

Metodiniai mokymai

Pateikiami išsamūs COREPETITUS metodiniai mokymai, pavyzdinės pamokos. Taip pat dalinamės geriausiomis mokymo praktikomis, efektyvios komunikacijos pavyzdžiais.

Fizikos korepetitorius: korepetitorių komanda

Korepetitorių komanda

Administacija yra išskirtinai lanksti ir visuomet reaguoja į korepetitorių pastebėjimus, kartu sprendžia susidariusias situacijas.

bottom of page