top of page

FIZIKOS KOREPETITORIUS

Fizikos korepetitorius ne tik išmokys, kaip spręsti fizikinius uždavinius, bet ir atskleis, kaip įvairiausi fizikiniai procesai lemia mokinio kasdienybę. Korepetitorius, pasitelkdamas gyvenimiškus pavyzdžius ir prisitaikydamas prie individualios situacijos, padės geriau perprasti tai, kas anksčiau mokiniui atrodė neįkandama. Nuotolinių užsiėmimų metu, pasitelkiant įtraukiančias užduotis, bus ugdomi mokinio analitiniai gebėjimai ir loginis mąstymas. 

Vis geriau suprasdamas fizikos discipliną, mokinys drąsiau jausis ir fizikos pamokose mokykloje. Nuotolinis fizikos korepetitorius padės paruošti namų darbus, pasirengti atsiskaitymams ir išlaikyti fizikos VBE.

Galbūt matote nuo nesuprantamų fizikos uždavinių pavargusį savo paauglį?

 

 

Sunkio jėga jam pasidarė per sunki? Kaista smegenys vos pradėjus skaityti fizikos uždavinį? O mintys apie bangos ilgius asocijuojasi tik su jūra vasarą? Kviečiame registruotis užsiėmimams – mes pasiūlysime fizikos korepetitorių, kuris padės rasti teisingą judėjimo kryptį fizikos disciplinoje.

Paskubėkite, nes populiariausi laikai sparčiai užimami.

KALBA MŪSŲ KOREPETITORIAI

KOREPETITORIAUS KELIAS

Fizikos korepetitorius: darbo pokalbis

Darbo pokalbis

Vertinami bendravimo įgūdžiai, asmenybė tipas bei emocinis intelektas, gebėjimas ir noras 

dalintis žiniomis.

Fizikos korepetitorius: akademiniai mokymai

Akademiniai pasiekimai

Atsižvelgiame į kiekvieno kandidato mokyklos baigimo įvertinimus bei VBE rezultatus.

Fizikos korepetitorius: metodiniai mokymai

Metodiniai mokymai

Pateikiami išsamūs COREPETITUS metodiniai mokymai, pavyzdinės pamokos. Taip pat dalinamės geriausiomis mokymo praktikomis, efektyvios komunikacijos pavyzdžiais.

Fizikos korepetitorius: korepetitorių komanda

Korepetitorių komanda

Administacija yra išskirtinai lanksti ir visuomet reaguoja į korepetitorių pastebėjimus, kartu sprendžia susidariusias situacijas.

bottom of page