top of page

KOREPETITORIUS ONLINE - APIE COREPETITUS

Korepetitorius online – sveikiname Jus atvykus į COREPETITUS – didžiausią Lietuvoje individualaus nuotolinio mokymo akademiją.

Mes, COREPETITUS komanda, tikime ir esame tam,​ kad įrodytume – kiekvienas mokinys gali pasiekti aukštesnių rezultatų, įgauti pasitikėjimo savo jėgomis, o šiuolaikiškiems specialistams (dažniausiai talentingiems studentams) suteikiame sąlygas sklandžiai veiklos pradžiai ir bei tolimesniam augimui.

Tėvams, globėjams yra labai svarbu, kas ir kaip mokys jų vaiką. Priimdami korepetitorius, juos atidžiai atrenkame atsižvelgdami į asmenines savybes bei akademinius pasiekimus.

 

Kiekvienas mokinys yra unikalus, tad visi kandidatai dalyvauja pažintiniuose pokalbiuose, vidiniuose mokymuose bei turi prieigą prie metodinių COREPETITUS mokymų, kuriuose labai detaliai nurodoma, kaip atrasti mokiniui tinkamą mokymosi būdą – paaiškinti viską jam suprantama kalba.

 

Kadangi individualiai nuotoliniu (korepetitorius online) būdu esame paruošę virš 6351 mokinių, turime sukaupę didelį žinių bagažą. Su korepetitoriais dalinamės gerosiomis mokymo praktikomis – tai leidžia mokiniui eiti tikslo link trumpiausiu keliu.

Mūsų komandą sudaro šiuolaikiški specialistai, kurie lengvai randa bendrą kalbą su mokiniais. Tai padeda atsipalaiduoti užsiėmimų metu, nebijoti klausti – korepetitorius tampa tarsi draugu, su kuriuo mokinys jaučiasi drąsiai ir juo pasitiki.

 

Mūsų korepetitoriai yra draugiški, tačiau tuo pačiu ir reiklūs.

​REGISTRUOKITĖS DABAR, O UŽSIĖMIMUS PRADĖKITE JAU RYTOJ!

VEIKLOS PRINCIPAI

Kasdienis mūsų darbas yra pagrįstas pateiktais COREPETITUS veiklos principais:

  • Tikime ir esame tam,​ kad įrodytume – kiekvienas mokinys gali pasiekti aukštesnių rezultatų.

  • Rezultatų pasiekę tėvai bei mokiniai yra mūsų veiklos esmė – to siekiame kasdien.

  • Kiekvienas mokinys unikalus, tad dedame visas pastangas, siekdami atrasti individualią metodiką kiekvienam.

  • Užsiėmimuose akcentuojami svarbiausi aspektai – tikslo link einame trumpiausiu keliu.

  • Šiuolaikiški korepetitoriai garantuoja lengvą bendravimą su mokiniais.
  • Sąžiningumas – principas, kurio laikomės tiek klientų, tiek korepetitorių atžvilgiu.

  • Atvirai ir nieko nelaukiant aptariame iškilusius klausimus ir juos sprendžiame konstruktyviai.

  • Komunikacija – greita ir nekelianti klausimų nei tėvams, nei mokiniams, nei korepetitoriams.

  • Mūsų poziciją rinkoje lemia sąžiningas kainos ir kokybės santykis.

COREPETITUS ĮKŪRĖJAI

Korepetitoriai online

Mes, Tadas ir Teresė, esame jauna šeima ir kartu darbuojamės individualiame mokyme.

Abu įgijome aukštosios matematikos išsilavinimą – Tadas yra baigęs taikomosios statistikos ir ekonometrijos bakalaurą bei duomenų mokslo magistrą VGTU, Teresė baigė draudimo matematikos bakalaurą Vilniaus Universitete.

Šalia pagrindinio darbo pagal specialybę, abu kelerius metus papildomai dirbome matematikos korepetitoriais. Mokinių rezultatams gerėjant, susidomėjimas mūsų matematikos pamokomis augo, norinčių mokytis daugėjo ir nusprendėme, kad laikas plėsti savo komandą. 

Tuomet pakvietėme prisijungti kitus jaunus bei gabius matematikus, kurie norėtų ir sugebėtų pasidalinti savo turimomis žiniomis. Taip 2019 m. vasarą gimė COREPETITUS. Subūrus stiprią komandą, perdavėme jai esminę savo veiklos idėją: matematika gali būti suprantama kiekvienam.

Pirmais COREPETITUS veiklos metais (2019 m. – 2020 m.) sėkmingai savo tikslų padėjome pasiekti virš 100 mokinių ir iš tėvų sulaukėme prašymų mokyti ir kitų dalykų: fizikos, lietuvių, anglų kalbos, biologijos, chemijos, istorijos. Tai įpareigojo bei paskatino mus judėti pirmyn – per vasarą komandą papildėme kitų disciplinų mokytojais.

Antrais veiklos metais (2020 m.  2021 m.) COREPETITUS komanda sėkmingai perėjo prie nuotolinio mokymo. Padėjome daugiau nei 600 112 klasių mokinių pasiekti užsibrėžtų tikslų – įgauti pasitikėjimo savo jėgomis, pasikelti vidurkį, puikiai išlaikyti PUPP ar VBE, įstoti į gimnaziją.

 

Priverstinai perėję į individualų nuotolinį mokymą niekada atgal į kabinetus ir negrįžome – įrodėme sau ir kitiems, jog individualus nuotolinis mokymas yra efektyvus ir tęsiame šią veiklą.

Kiekvieną dieną dedame pastangas tam, kad pakiltų paslaugos vertė – nuotolinis mokymas būtų dar efektyvesnis, užsiėmimai labiau įtraukiantys, komunikacija sklandesnė, o sąlygos korepetitoriams būtų geriausios Lietuvoje.

Esame reiklūs sau, tad 2023–2024 mokslo metais ir toliau gerinsime paslaugą tiek iš klientų, tiek iš korepetitorių pusės – mūsų tikslas yra teikti tokią paslaugą, apie kurią kalba ir drąsiai rekomenduoja visi.

Šiandien mes jaučiamės užtikrintai ir džiaugiamės subūrę aukšto lygio komandą bei sukūrę aplinką, kurioje nežinoma tampa žinoma, o nepasitikėjimą savimi pakeičia mintis, kad „aš galiu“.

bottom of page