APIE COREPETITUS

Sveikiname Jus atvykus į COREPETITUS – didžiausią Lietuvoje individualaus nuotolinio mokymo akademiją.

Mes, COREPETITUS komanda, tikime ir esame tam,​ kad įrodytume – kiekvienas mokinys gali pasiekti aukštesnių rezultatų.

Tėvams yra labai svarbu, kas ir kaip mokys jų vaiką. Priimdami korepetitorius, juos atidžiai atrenkame atsižvelgdami į asmenines savybes bei akademinius pasiekimus. Kiekvienas mokinys yra unikalus, tad visi kandidatai dalyvauja darbo pokalbiuose, turi prieigą prie metodinių COREPETITUS mokymų, kuriuose labai detaliai nurodoma, kaip atrasti mokiniui tinkamą mokymosi būdą – paaiškinti viską jam suprantama kalba. Kadangi individualiai nuotoliniu būdu esame paruošę virš 2500 mokinių, turime sukaupę didelį žinių bagažą. Su korepetitoriais dalinamės gerosiomis mokymo praktikomis – tai leidžia mokiniui eiti tikslo link trumpiausiu keliu.

Mūsų komandą sudaro jauni specialistai, kurie labai lengvai randa bendrą kalbą su mokiniais. Tai padeda atsipalaiduoti užsiėmimų metu, nebijoti klausti – korepetitorius tampa tarsi draugu, su kuriuo mokinys jaučiasi drąsiai ir juo pasitiki. Esame draugiški, tačiau tuo pačiu ir reiklūs.

Kiekvieną dieną dirbame tam, kad užtikrintume aukštą paslaugos kokybę, į pastebėjimus visada reaguojame. Tad jei jūs mokotės pas mus ir manote, jog tam tikri pakeitimai leistų gerinti paslaugą, drąsiai kreipkitės į mūsų administraciją – visada laukiame jūsų pastebėjimų.

​REGISTRUOKITĖS DABAR, O UŽSIĖMIMUS PRADĖKITE JAU RYTOJ!

VEIKLOS PRINCIPAI

Kasdienis mūsų darbas yra pagrįstas pateiktais COREPETITUS veiklos principais:

  • Tikime ir esame tam,​ kad įrodytume – kiekvienas mokinys gali pasiekti aukštesnių rezultatų.

  • Rezultatais patenkinti tėvai bei mokiniai yra mūsų veiklos esmė – to siekiame kasdien.

  • Kiekvienas mokinys unikalus, tad dedame visas pastangas, siekdami atrasti individualią metodiką kiekvienam.

  • Užsiėmimuose akcentuojami svarbiausi aspektai – tikslo link einame trumpiausiu keliu.

  • Jauni mokytojai garantuoja lengvą bendravimą su mokiniais.
  • Sąžiningumas – principas, kurio laikomės tiek klientų, tiek korepetitorių atžvilgiu.

  • Atvirai ir nieko nelaukiant aptariame iškilusius klausimus ir juos sprendžiame konstruktyviai.

  • Komunikacija – greita ir nekelianti klausimų nei tėvams, nei mokiniams, nei korepetitoriams.

  • Mūsų poziciją rinkoje lemia sąžiningas kainos ir kokybės santykis.

COREPETITUS ĮKŪRĖJAI

2020-10-013web.jpg

Mes, Tadas ir Teresė, esame jauna šeima ir kartu darbuojamės individualiame mokyme.

Abu įgijome aukštosios matematikos išsilavinimą – Tadas yra baigęs taikomosios statistikos ir ekonometrijos bakalaurą bei duomenų mokslo magistrą VGTU, Teresė baigė draudimo matematikos bakalaurą Vilniaus Universitete.

Šalia pagrindinio darbo pagal specialybę, abu kelerius metus papildomai dirbome matematikos korepetitoriais. Mokinių rezultatams gerėjant, susidomėjimas mūsų matematikos pamokomis augo, norinčių mokytis daugėjo ir nusprendėme, kad laikas plėsti savo komandą. 

Tuomet pakvietėme prisijungti kitus jaunus bei gabius matematikus, kurie norėtų ir sugebėtų pasidalinti savo turimomis žiniomis. Taip 2019 m. vasarą gimė COREPETITUS. Subūrus stiprią komandą, perdavėme jai esminę savo veiklos idėją: matematika gali būti suprantama kiekvienam.

Pirmais COREPETITUS veiklos metais (2019 m. – 2020 m.) sėkmingai savo tikslų padėjome pasiekti virš 100 mokinių ir iš tėvų sulaukėme prašymų mokyti ir kitų dalykų: fizikos, lietuvių, anglų kalbos, biologijos, chemijos, istorijos. Tai įpareigojo bei paskatino mus judėti pirmyn – per vasarą komandą papildėme kitų disciplinų mokytojais.

Antrais veiklos metais (2020 m.  2021 m.) COREPETITUS komanda įrodė, jog nuotolinis mokymas yra efektyvus. Padėjome daugiau nei 600 112 klasių mokinių pasiekti užsibrėžtų tikslų – pagerinti tam tikrą vidurkį, puikiai išlaikyti PUPP ar VBE, įstoti į gimnaziją.

2021 m. vasarą dėjome daug pastangų tam, kad pakiltų paslaugos vertė – nuotolinis mokymas būtų dar efektyvesnis, užsiėmimai labiau įtraukiantys, komunikacija sklandesnė, atsiskaitymas už paslaugas būtų patogesnis, o sąlygos korepetitoriams būtų geriausios Lietuvoje.

Esame labai reiklūs sau, tad 20222023 mokslo metais ir toliau gerinsime paslaugą tiek iš mokinio, tiek iš tėvų, tiek iš korepetitorių pusės – mūsų tikslas yra pateikti tokią paslaugą, apie kurią kalba ir drąsiai rekomenduoja visi.

Šiandien mes jaučiamės užtikrintai ir džiaugiamės subūrę aukšto lygio komandą bei sukūrę aplinką, kurioje nežinoma tampa žinoma, o nepasitikėjimą savimi pakeičia mintis, kad „aš galiu“.

274594555_2534462753353339_7112982713731143389_n.jpg

+370 620 63 347