Atsiliepimai

Gabija E., 2021.08

Sveiki, norime padėkoti už šių metų bendrą darbą ir pasidžiaugti pasiektais rezultatais matematikoje. Iš silpno penketuko įkopėme į stiprų septynetą ir reikia būtinai pabrėžti, kad šis rezultatas pasiektas karantino laikotarpyje, kai teko patirti nemažus savarankiško mokymosi iššūkius. Manau, kad tai puiku.
Iki pasimatymo rugsėjo 1 d.

Julija M., 2021.07

Jus pasirinkome, nes greičiausiai atsakėte. Vaikai su korepetitoriais puikiai sutaria, nusiskundimų neturiu.

Kristijonas, 2021.07

Viskas buvo gerai, pasirinkau jus, nes rekomendavo pažįstama taip pat atrodė viskas profesionalu. Su korepetitoriais lengvai radom bendrą kalbą, jautėsi aiškus progresas.

Aurimas D., 2021.07

Man patinka dirbti su korepetitoriumi, randam bendrą kalbą, jis paaiškina tai, ko nesuprantu. Džiaugiuosi, kad pažanga moksluose taip pat akivaizdi.

Ieva S., 2021.07

Viskas buvo gerai, jus rekomandavo pažįstama. Merginos džiaugiasi pagerėjusiais rezultatais. Sakyčiau, kad net vidurkis pakilo. Atsirado pasitikėjimas savimi. Su korepetitore mergaitės puikiai sutarė.

Jurgita, 2021.07

Nuo tada, kai pradėjome mokytis pas jus, chemijos rezultatai pagerėjo net 3-4 balais, o matematikos rezultatai taip pat džiugina: anksčiau gaudavo 3-4, o dabar 6-7. Sūnui taip pat labai patinka korepetitorė Rima: puikiai viską išaiškina taip, kad jis suprastų.

Jurga S., 2021.06

Sūnus sako, kad jis žymiai geriau jaučiasi dirbdamas su korepetitoriumi, pokytis taip pat yra pažymiuose, kurie pagerėjo. Iš korepetitoriaus siunčiamų ataskaitų suprantu, kad jiems sekasi puikiai.

Jūratė M., 2021.06

Ir sūnus, ir aš esame patenkinti Jūsų paslaugomis. Jis noriai mokosi, korepetitorius jam viską iššaiškina taip, kad suprastų. Iš PUPP sūnus gavo 8, kuo labai džiaugiamės, taigi, nauda tikrai yra.

Deimantė, 2021.06

Kartu su dukra esame labai patenkintos COREPETITUS, nes tikrai pagerėjo rezultatai, o taip pat yra puikūs santykiai su korepetitoriais. Norėtumėm sugrįžti ir kitais metais.

Laima M., 2021.05

Pirmą kartą mokomės pas korepetitorius ir esame labai patenkinti, nes pažymiai tikrai pagerėjo. Mums patinka tai, kad suteikiate galimybę mokytis nuotoliniu būdu.

Gerda Z., 2021.05

Žvelgiant į tai, kad Irma vis dar noriai mokosi, esame labai patenkinti jūsų paslaugomis. Jai labai patinka mokytoja, tėvai irgi yra patenkinti. Viskas super. Labai ačiū, esame dėkingi, kad atradome tai, kas jai tiktų.

Saulė, 2021.05

Jus pasirinkau, nes parekomendavo draugė. Pamokos Corepetitus iš tiesų labai naudingos: mokausi su labai malonia korepetitore, su kuria galiu pasikalbėti ir apie gyvenimiškus dalykus, ir apie mokslus. Taip pat pagerėjo ir pažymiai.

Erika., 2021.05

Ermina yra patenkinta savo korepetitore, o man ramu, nes žinau, kad jei tik kažką norėsim keisti, visada galim kreiptis į Jūsų vadovą.

Aleksas F., 2021.05

Esu labai patenkintas mokymusi COREPETITUS: pagerėjo mano pažymiai ir geriau suprantu matematiką. Dabar galiu pats išanalizuoti ir suprasti uždavinį.

Galina V., 2021.04

Aš ir dukra esame labai patenkintos pamokomis pas Jus, mums patinka korepetitorių draugiškumas ir tai, kad komanda yra jauna. Katrinos pasitikėjimas žymiai išaugo: ji nebebijo dalyvauti pamokose, užpildo spagas, o lietuvių kalboje atsiranda geresnių įvertinimų, tokių, kokių dar niekada nebuvo. Mokykloje dabar ji gauna pagyrimų už aktyvų dalyvavimą - mūsų tikslas tikrai pasiektas, matosi didelis pasikeitimas. Ačiū Jums!

Raimonda M., 2021.04

Pas jus mums patinka tai, kad korepetitoriai atsižvelgia į pageidavimus, atvirai bendrauja su vaikais. Džiugu ir tai, kad jaučiasi gerėjantys rezultatai.

Zita, 2021.04

Esame daugiau nei patenkinti Jūsų paslaugomis: korepetitorė Monika labai labai kruopšti, atsakinga, sukalbama, puikiai tiko pagal Gabrielės charakterį. Gabrielė nejaučia streso ar baimės per pamokas. Vienintelė mūsų viltis yra korepetitorė, kuri viską kruopščiai išaiškina. Be Monikos neįsivaizduojam, kaip ateity galėtumėm kažką daryti. Ji tikrai labai gera specialistė, su kuria visada galima susiderinti patogų laiką. Vien geriausi žodžiai Jums. Esame be galo dėkingi Jūsų komandai!

Kristina L., 2021.03

Jus pasirinkome, nes radome internete. Patraukė ir tai, kad dirbate ir šeštadienias. Šiuo metu berniukams sekasi neblogai: jie turi labai gerą santykį su mokytoju, bet kuriuo metu gali kreiptis pas Ugnių su klausimais. Jaučiasi ir rezultatas - pažymiai jau pagerėjo.

Nomeda, 2021.03

Džiaugiuosi, kad jus pasirinkau, nes šiandien tikrai žymiai geriau suprantu matematiką. Mokausi pas labai šiltą ir kantrią korepetitorę, kuri visada klausia, ar viską suprantu, paaiškina:) Jaučiasi ir rezultatas - pagerėjo pažymiai.

Ermita Ž., 2021.03

Pas jus mokomės jau metus. Atėjome, nes reikėjo pagalbos, o šiandien džiaugiamės gerėjančiais rezultais ir korepetitore, su kuria Dorotėja nejaučia streso. Taip pat mokykloje Dorotėja jaučiasi žymiai tvirčiau.

Ramunė, 2021.03

Po papildomų pamokų pas jus sūnus gavo pagyrimų tiek iš lietuvių, tiek iš matematikos mokytojų už pagerėjusius rezultatus. Džiaugiamės kiekvienu žingsneliu į priekį.

Rasa R., 2021.03

Dukra sako, kad jai patinka ir ir faina mokytis pas jus, korepetitoriai gerai išaiškina viską. Anglų ir matematikos situacija tikrai pasitaisė, iš kontrolinių dukra jau gauna geresnius pažymius. Pas jus man patinka ir tai, kad visus dalykus galima mokytis vienoje vietoje.

Jolita G., 2021.03

Jus pasirinkome, nes parekomendavo draugai. Ir iš tiesų esame labai patenkinti jūsų paslaugomis, pamokose sekasi puikiai, sūnus nori mokytis, atsirado vidinis pasitikėjimas.

Vilija, 2021.02

Lankant papildomas pamokas jaučiasi, jog atsirado pažymių stabilumas: pažymiai nebesvyruoja tarp 5-8, šiandien Smiltė turi tvirtą 8. Labai laukiame, kol vėl prasidės gyvos pamokos.

Rūta R., 2021.02

Labai džiaugiuosi, kad Benas kas savaitę mielai jungiasi į pamokas ir aš neturiu tuo rūpintis. Dirbdamas su korepetitore Monika jis jaučia atsiradusį vidinį pasitikėjimą. Smagu, kad jei tik turime kokių komentarų, iš karto galime susiekti su korepetitore.

Ilona N., 2021.02

Norime padėkoti COREPETITUS vadovui, kad iškilus bet kokiems neaiškumams, galime spręsti problemas greitai ir aiškiai taip užtikrindami kokybišką mokymąsi.

Jūratė R., 2021.02

Džiaugiamės, kad visada esate pasiryžę gerinti mokymo kokybę: jei kyla abejonių, iš karto galima aptarti kokybės gerinimo veiksmų planą su jūsų vadovu Tadu. Esame patenkinti greit priimamais sprendimais.

Ugnė, 2021.02

Esame labai patenkintos jūsų paslaugomis. Turime labai malonią korepetitorę Moniką, pas kurią esame jau antrą sezoną. Ji viską puikiai išaiškina, padeda su visomis temomis, kuriomis tik reikia. Taip pat džiaugiamės, kad kas mėnesį gauname mielus atsiliepimus, kuriuos visada džiugu skaityti:)

Aušra T., 2021.02

Sūnus buvo labai silpnas matematikoje, tačiau jaučiu, kad su laiku jis vis geriau orientuojasi, geriau supranta uždavinius, kuriuos sprendžia. Svarbiausia, kad papildomose pamokose jis jaučiasi gerai ir nejaučia diskomforto. Jus jau rekomendavau ir rekomenduoju!

Džiuginta K., 2021.01

Jus pasirinkau dėl svetainės patrauklumo. Skaitydama atsiliepimus ir peržiūrėjus komandos sąrašą supratau, jog yra įdirbis. Savo pasirinkimu ir dabar džiaugiuosi. Esu labai patenkinta COREPETITUS paslaugomis: dukra gerai sutaria su savo korepetitorium, pamokose gerai jaučiasi, noriai mokosi. Labai laukiame, kada vėl prasidės gyvos pamokos:)

Olegas D., 2021.01

Papildomose pamoke dukra jaučiasi labai gerai, ji išsiaiškina dalykus, kurių bijo paklausti mokykloje, todėl atsiranda ir geresnis supratimas. Manau būtent dėl to ir jaučiasi, jog pagerėjo pažymiai.

Eglė D., 2021.01

Esame labai patenkinti jūsų paslaugomis. Domas labai gerai sutaria su mokytoju, viskas jam tinka, todėl noriai eina į papildomas pamokas ir mokosi. Jo pažymiai mokykloje pakilo visu balu. Jus jau rekomendavome net dviems draugams!

Augustė J., 2021.01

COREPETITUS komanda išpildė visus mano lūkesčius: labai gerai sutariu su mokytojais, pagerėjo pažymiai mokykloje. Džiaugiuosi, kad jus pasirinkau.

Jurgita, 2021.01

Visiems labai rekomenduoju COREPETITUS komandą, Lukrecija turi nuostabų, artimą ryši su dabartine mokytoja. Anksčiau teko bendrauti ir su kitomis COREPETITUS korepetitorėmis, supratome, kad visi COREPETITUS komandos nariai yra be galo kompetetingi, į vaikų mokymą žiūri labai atsakingai: visada bando atrasti būdų, kaip motyvuoti vaiką, dalykus pasakyti taip, kad jis išgirstų, derina savo laiką prie mokinio. Jei reikėtų reitinguoti šią komandą, iš 5 žvaigždučių dėtumėmė 100! Žmonės kurie renkasi COREPETITUS užsitikrina, kad ir vaikai būtų labiau motyvuoti ir tėvai ramesni dėl savo vaikų būtų.

Gediminas P., 2020.12

Vertiname COREPETITUS darbą - jaučiamas abipusis ryšys su mokytojais, viskas gerai išaiškinama, to rezultatas - gerėjantys rezultatai ir supratimas tiek lietuvių k., tiek matematikos. Pakilo sūnaus entuziazmas, stengiasi labai. Būtina paminėti lankstumą - visada turime galimybę persikelti pamokas į patogų laiką esant poreikiui. Taip pat, labai patinka, korepetitorių komentarai - nereikia vargintis ir galvoti kaip sekasi. Iš COREPETITUS, kaip įmonės, jaučiamas konkretumas - dėl užsiėmimų grafiko, bendros tvarkos.

Elžbieta S., 2020.12

Sveiki, norime padėkoti už puikias mokytojas, Kotryna labai patenkinta, noriai mokosi, pati sako, kad jaučia progresą 😊 Esant tokiom sąlygom, kai vaikui tikrai labai trūksta motyvacijos ir noro iš principo mokytis, nes bent jau Kotrynai labai nepriimtinas nuotolinis, ji labai socialus žmogus, negali be žmonių ir laisvės – tai labai džiugina, kad parinkote jai kaip tik tinkamas mokytojas 😊

Barbora K., 2021.07

Jūs esate tobuli, viskas vyko labai sklandžiai, per trumpą laiką buvo priskirtas korepetitorius, laikus pavyko lengvai suderinti. Džiaugiamės pasirinkę jus, nes sūnus noriai dalyvavo užsiėmimuose, nepraleidinėdavo. Ačiū jums labai , taip ir toliau!

Ugnė, 2021.07

Labai gera korepetitorė. Džiaugiamės pagerėjusiais rezultatais. Monika puikiai išaiškina. Dukra su ja turi labai gerą kontaktą, o tai svarbiausia.

Giedrė R., 2021.07

Corepetitus mokytojai tikrai labai gerai dirba, viskas vyksta sklandžiai. Džiugu, kad sūnus randa bendrą kalbą su korepetitoriais, jie supranta vienas kitą. Svarbu ir tai, kad jam patinka mokymo stilius.

Darius S., 2021.07

Jūsų komanda pilnai atitiko lūkesčius, nes tikrai pagerėjo rezultatai. Man labai patiko ir tai, kad pati korepetitorė viską derinasi tiesiogiai su vaiku, man nereikia rūpintis.

Natalija B., 2021.07

Labai ačiū už jūsų suteiktą pagalbą ruošiantis matematikos egzaminui. Ivijos atsiliepimai patys geriausi - su mokytoja buvo labai lengva ir malonu bendrauti, užsiėmimų laikas prabėgo labai greitai, neprailgdavo, konsultacijos buvo naudingos.
Taip pat didelis ačiū už siųstus korepetitorės komentarus! Dabar laukiam egzamino rezultatų :)

Vitalija L., 2021.06

Į jus kreipėmės, nes pakeitėm mokyklą ir reikėjo prisitaikyti prie naujos klasės. Iš tiesų Jūsų paslaugomis esame net labai patenkinti: žymiai pagerėjo rezultatai, vaikas pradėjo pasitikėti savimi. Mokytojas tikrai labai padėjo.

Vita M., 2021.06

Esame patenkinti korepetitoriumi, kuris tikrai padeda sumažinti 12 klasės stresiuką, pagelbėja aiškindamas tai, ko dukra nesuprato per pamokas. Dabar ji tikrai jaučiasi tvirčiau, daugiau išmokusi.

Deimantė Š., 2021.06

Labai viskas buvo gerai. Ruošiausi konkrečiai egzaminui. Todėl labai džiaugiuosi, kaip korepetitorė Evelina atsižvelgdavo į mano norus, parinkdavo tikslingas užduotis. Aiškiai pagerėjo rezultatai.

Kristina K., 2021.06

Į Jus kreipėmės, nes sūnui labai reikėjo pagalbos. Mane patraukė čia dirbanti jauna komanda, kas, mano manymu, padeda vaikui mokytis. Ir iš tiesų Styvenui dirbti su korepetitoriumi Luku labai patinka, nes šiandien jis žymiai daugiau supranta ir lengviau mokosi. Tikrai rekomenduoju Jus!

Daiva S., 2021.05

Džiaugiamės, kad mokomės COREPETITUS. Chemijos pamokose sekasi visiškai puikiai, viskas yra aišku ir rezultatai gerėja. Nors buvo dar tik dvi matematikos pamokos, tačiau jaučiasi, kad sekasi jau geriau.

Renata T., 2021.05

Sūnus dalinosi, kad mokytis papildomai yra vertinga ir naudinga. Anglų kalbos pamokų metu jis sužinojo daug dalykų, kurių negirdėjo net mokykloj, o matematikos pamokų metu taiso užsilikusias spragas. Yra ir rezultatas - puikiai parašė PUPP egzaminą!

Katerima., 2021.05

Mums labai pasisekė su lietuvių kalbos korepetiore, nes tikrai jaučiasi rezultatas - Maksim giria net ir mokytoja mokykloje. Ačiū jums. Esame labai patenkinti.

Jolanta, 2021.05

Mokantis pas jus tikrai jaučiasi progresas. Nors sūnus lenkakalbis, su mokytojomis jis sutaria puikiai, kalbos barjeras netrukdo ir jis noriai jungiasi į pamokas, giria mokytojas. Pamokų metu jie kartais padaro net ir namų darbus, kurių jis nesupranta. Esame patenkinti, kitais metais atvesime ir jaunesnį sūnų.

Saulius V., 2021.05

Esame patenkinti, kad mokomės pas jus: pažymiai geri, dukra dabar lengviau mokosi, su korepetitoriais sutaria gerai. Patinka ir tai, kad jei tik iškyla kokia problema, iš karto ją sprendžiate.

Kristina S., 2021.04

Nors iš pradžių keistai žiūrėjau į tai, kad pas jus dirba jauni korepetitoriai, po kiek laiko supratau, kad tai dukrai padėjo atrasti dar tvirtesnį ryšį su korepetitorium - neliko jokių kompleksų. Jie kartu darydavo namų darbus, o svarbiausia tai, kad ji noriai eidavo į pamokas. Praeitais metais mokėmės ir matematiką, kas tikrai labai padėjo.

Asta K., 2021.04

Po to, kai pradėjome pas jus lankyti pamokas, pagerėjo vaiko pažymiai. Jam pasidarė aiškiau, o man ant širdies ramiau.

Simas P., 2021.04

Man patinka pamokos COREPETITUS: dirbu su korepetitore, kuri tikrai daug darbo įdeda siekdama man padėti. Pats jaučiu, kad tikrai tobulėju - atsirado žymiai didesnis pasitikėjimas.

Aušra D., 2021.03

Mokymasis pas jus yra tikrai naudingas, nes jaučiasi ir darbo rezultatas, gerėjantys pažymiai. Džiaugiamės korepetitorium, su kuriuo vaikas labai gerai sutaria, kurio žinių pateikimas jam tinka.

Vika K., 2021.03

Džiaugiamės, kad mokomės pas jus: mūsų lūkesčius patenkino tiek mokytoja, tiek rezultatai. Amelija patenkinta ir laiminga dirbdama su mokytoja Gabija, jai smagu mokytis, o svarbiausia, ji jaučia ir rezultatą. Man taip pat labai patinka ataskaitos, kurias gaunu kas mėnesį, jos yra labai detalios ir aiškios. Jas skaitant matosi, kad iš tiesų vyksta darbas.

Vaida, 2021.03

Esame labai patenkinti jūsų paslaugomis - korepetitorė tikrai gerai dirba. Tiek Jonas, tiek Gerda jaučia didelį sustiprėjimą su lietuvių kalba. Pavyzdžiui, Gerdai mokytoja padeda išsianalizuoti tekstus prieš pamoką, taigi, atsiranda ir geresnis klasės darbų suvokimas. Korepetitorė labai atsakinga: kiekvieną dieną atsiunčia priminimus, taip pat man patinka ir tai, kad kas mėnesį gaunu ataskaitas apie vaikus.

Raminta, 2021.03

COREPETITUS pasirinkome dėl gerų atsiliepimų. Ir iš tiesų esame labai patenkinti. Ir dukrai, ir man labai patinka korepetitorė Radvilė - ją labai mylim vertinam, nes tikrai padeda, prieš pamoką visada paklausia, kokias temas reikėtų panagrinėt, kur Jorė jaučiasi silpniau. Dukrai tikrai reikėjo pagalbos ir šiandien jos rezultatai turi tendenciją gerėti, ji giliau supranta tai, ką mokosi.

Kristina S., 2021.03

Esu patenkinta, kad mokausi pas jus, nes korepetitorė tikrai labai labai padeda, pamokos yra naudingos, kartu atliekam visas užduotis ir mokytoja tikrai išpildo mano lūkesčius.

Rita L., 2021.02

Jus pasirinkome, nes gavome teigiamų rekomendacijų iš pažįstamų. Kadangi su vyru negalime padėti sūnui su namų darbais, džiaugiamės, kad turime papildomą mokytoją, kuri Mindaugui viską paaiškina. Esame patenkinti jūsų paslaugomis:)

Elzė L., 2021.02

Jus pasirinkau dėl labai patikimai atrodžiusios svetainės. Labai gerai sutariu su korepetitore, turime artimą ryšį, o taip pat ir mokykloje pažymiai žymiai pagerėjo.

Saulė, 2021.02

Jus pasirinkome, nes labai greitai sureagavote į mūsų žinutę ir parinkote mokytoją. Esame patenkintos pamokomis tiek nuotoliniu būdu, tiek buvome patenkintos, kai jos vyko gyvai. Svarbiausia, kad Urtė turi gerą santykį su mokytoja - nebijo klausti, todėl dabar matematikos pamokose jaučiasi žymiai saugiau.

Jolita K., 2021.02

Milai patinka korepetitorė, jos gerai sutaria. Korepetitorė visada per pamokas pažiūri ar pakartoja tai, ką prašau, man patinka tai, kad ji aktyviai reaguoja į mano žinutes. Tik, žinoma, pasiilgome mokymosi gyvai. :)

Indrė U., 2021.02

Jus rinkomės dėl labai patogios svetainės. Iš karto maloniai nustebino šilta ir ir gyva komunikacija. Jaučiasi, kad atliekate šį darbą savo malonumui. Taip pat džiugina ir istorijos pamokos, atrodo, kad sueina Austėjos biolaukai su mokytoja, todėl pamokos labai padeda. Austėja dabar žymiai geriau viską supranta, pati kelia klausimus, į kuriuos su mokytoja ieško atsakymų.

Virginija B., 2021.02

Jus rinkomės todėl, nes siūlote individualias pamokas. Šiandien mano vaikai labai patenkinti pamokomis, jie žymiai geriau supranta matematiką. Domanto ir Agnietės pažymiai pagerėjo - Agnietė šiandien mokinasi vien dešimtukais!

Jolanta, 2021.01

Su Roku dar neseniai kartu pasidžiaugėme, kad fizikos pamokų metu atsirado žymiai daugiau pasitikėjimo ir drąsos, kas yra labai svarbu, nes tai padeda jam jaustis pamokose gerai. -Roko mama

Jūratė, 2021.01

Sūnus stipriau jaučiasi matematikoje: kartu su mokytoju jie užpildo spragas. Kiek tik paklausau, jie visada šneka, diskutuoja, būtent tai suteikia jam daugiau pasitikėjimo, motyvacijos. Rekomendavau ir rekomenduoju jus visiems, kam tik reikia pagalbos su matematika, nes manau, kad būtent jauni žmonės ir gali padėti, paskatinti mokytis. Pagyvenęs žmogus tokio ryšio nesukurs, o tas ryšys ir yra svarbiausias skatinant vaiką mokytis.

Milda, 2021.01

Labai džiaugiamės savo korepetitore: ji gali kartoti milijoną kartų tą patį dalyką, kartais atrodo, kad ji turi kantrybės begalybės rezervą. Mokytoja turi stiprų ryšį su dukra, kas atneša gerų rezultatų. Ačiū jums!

Liudmila G., 2021.01

Jus pasirinkome, nes greičiausiai sureagavot į laišką. Šiandien sūnus su malonumu mokosi matematiką, džiaugiasi atsiradusiu vidiniu pasitikėjimu.

Redas, 2021.01

Jau ne pirmą kartą mokausi papildomai, tačiau iš visų įstaigų, kuriose teko mokytis, kol kas labiausiai patinka COREPETITUS. Būtent jus pasirinkau, nes svetainė atrodė tvarkingiausia. Šiuo metu jaučiu stiprų progresą su lietuvių kalba: pagerėjo pažymiai, patobulėjo raštingumas ir įgavau daugiau pasitikėjimo. Mokykloje dažnai mokomės daug dalykų vienu metu, todėl išsiblaško dėmesys. Papildomų pamokų metu korepetitorius padeda išlaikyti dėmesį ties vienu dalyku, kas padeda geriau suvokti temą ir siekti aukštesnių rezultatų. 12 - okas

Regina L., 2021.01

Sūnui labai patinka eiti į papildomas pamokas - jis jų net laukia! Matyt taip yra dėl to, nes jis labai gerai sutaria su abiem korepetitoriais. Kai paklausiu, ar viską suprato papildomose pamokose, atsako, kad taip. Korepetitoriai jam labai padeda.

Alina A., 2020.12

Anglų k. mokykloje sekasi tikrai lengviau, mokytoja rašo, kad pažanga yra, pažyniai pagerėjo. Labai apsidžiaugiau, kad mokytojos kas mėnesį parašo kaip kas sekasi, labai tas patinka. Pasirinkome COREPETITUS atsižvelgdami į lokaciją bei kitų tėvelių atsiliepimus.

Julija N., 2020.12

Tikslas, kad vaikas pradėtų šnekėti lietuviškai. Džiaugiuosi, nes jis pradėjo šnekėti, mokykloje pagaliau prasidėjo 7-tukai, to anksčiau nebuvo. Vaikas noriai eina į užsiėmimus.

Auksė B., 2021.07

Esu tikrai patenkinta, kad pasirinkau Corepetitus, nes pasiekėm savo tikslą - dukra įstojo į gimnaziją. Taip pat ji jaučiasi žymiai stipresnė dalykuose, kuriuos mokosi. Man patinka tai, kad Jūsų komandoje dirba jauni žmonės, darbas vyksta sklandžiai - jau pati jus rekomendavau kitiems.

Miglė G., 2021.07

Viskas labai gerai, puiki korepetitorė, kuri labai gerai viską išaiškina, lengvai bendraujasi, visad paklausia. Viskas vyksta sklandžiai, nusiskundimų neturiu.

Vika K., 2021.07

Norime padėkoti už šių metų bendrą darbą ir pasidžiaugti pasiektais rezultatais matematikoje. Iš silpno penketuko įkopėme į stiprų septynetą ir reikia būtinai pabrėžti, kad šis rezultatas pasiektas karantino laikotarpyje, kai teko patirti nemažus savarankiško mokymosi iššūkius. Manau, kad tai puiku. Linkime Jums gražių atostogų ir iki pasimatymo rugsėjo 1 d.

Regina A., 2021.07

Viskas puiku, mokinys džiaugiasi visais korepetitoriais, net ir pakeistais naujais. Nusiskundimų neturiu. Laukiame rudens, kad pamatyti rezultatus.

Ilma, 2021.07

Pasirinkau jus, nes buvo greitas reagavimas, imtasi veiksmų. Aš kaip mama vertinu korepetitorių komunikaciją su tėvais, labai tai patinka. Kai kominikuoja su tėvais daugiau aiškumo, konkretumo.

Laura V., 2021.06

Su korepetitoriumi Luku padariau didelę pažangą matematikoje, užsiėmimai buvo tikrai įdomūs ir naudingi. Jaučiasi, kad jūsų įmonė tikrai labai stengiasi padėti, esate punktualūs, visada atrašote, jei tik turiu klausimų. Rekomenduočiau!

Zenia., 2021.06

Nors iš pradžių sūnus nenorėjo mokytis papildomai, nuo pirmos akimirkos puikiai sutaria su korepetitore - pamokos vyksta labai švelniai, jie susidraugavo. Mažais žingsneliais judame gerų rezultatų link.

Rūta M., 2021.06

Vaikui atsirado susidomėjimas. Įsitraukia į pamokas. Didelis pliusas korepetitorei, jog pavyksta sudominti vaiką. Mums kaip tėvams- tai didelis džiaugsmas matyti, jog vaikas taip noriai jungiasi į pamokas ir jose aktyviai dalyvauja.

Ingrida P., 2021.06

Esame patenkinti COREPETITUS paslaugomis, nes tikrai pagerėjo pažymiai, yra nuostabus santykis su korepetitore, bet, svarbiausia, pas vaiką atsirado pasitikėjimas, suvokimas, kad galiu ir aš pats.

Jurga, 2021.05

Vaikui patinka mokytis su korepetitoriumi, jaučiasi progresas: anksčiau nedėdavo nosinių ant žodžių, o dabar jos po truputį atsiranda:) Santykis su korepetitorium taip pat neblogas. Esame patenkinti COREPETITUS.

Jelena M., 2021.05

Jus pasirinkau, nes akį patraukė jauna komanda. Manau, kad jauni žmonės turi kitokį požiūrį ir lengviau atranda bendrą kalbą su mokiniais. Dukrai patinka pamokos, ji džiaugiasi, kad supranta daugiau ir giliau, atsirado vidinis pasitikėjimas. Svarbiausia, kad supranta ir geriau jaučiasi.

Erika T., 2021.05

Mokymusi pas Jus džiaugiasi tiek mama, tiek dukra: mama patenkinta, kad nereik dirbti prie pamokų, o dukra pasimokius supranta dalyką, mato progresą. Smagu, kad su korepetitore jos randa bendrą kalbą.

Anželika, 2021.05

Per šiuos metus pas Jus pasiekėm tai, ką norėjome - dukra su korepetitorium atrado bendrą kalbą, pagerėjo jos pažymiai. Džiugu, kad jaučiasi rezultatas.

Agnė, 2021.04

Mokantis pas jus dukros rezultatai pagerėjo gan greitai. Ji pati pasipasakoja, kad pamokose sekasi gerai.

Ramajuno M., 2021.04

Ne veltui sakoma, kad kartojimas - mokslų motina: sūnus būtent per kartojimą ir tobulėja po truputį. Mums patinka korepetitorė, su kuria sūnus maloniai bendrauja, bei tinka pamokų formatas.

Kristina, 2021.04

Pamokos pas jus yra tikrai naudingos: dirba faini korepetitoriai ir jaučiasi rezultatas mokykloje.

Ineta Č., 2021.04

Džiaugiamės, kad mokomės COREPETITUS. Sūnui patinka korepetitorė, nes jie gerai sutaria, pasikalba, tačiau taip pat padaro ir visus darbus, kuriuos nusiunčiu mokytojai, todėl ir testų rezultatai yra geresni.

Ugnė, 2021.03

Džiaugiuosi, kad mokausi COREPETITUS. Mano korepetitorė visada paaiškina tai, kas neaišku, suranda papildomų uždavinių, o kartais ir papildomų video, kad geriau suprasčiau temą. Man patinka ir tai, kad jai galiu rašyti ir ne pamokų metu. Džiaugiuosi, kad jaučiasi ir rezultatas, nes mokykloje pagerėjo pažymiai.

Svetlana, 2021.03

Džiaugiamės pamokomis Corepetitus, nes Emilijus po truputį pradeda mylėti lietuvių kalbą, ją perprasti, yra tvirtesnis. Labai smagu, kad jau nebebijo testų, yra patenkintas savimi - jaučiasi progresas. Mūsų korepetitorė labai atsakingai visada paklausią, ką ir kaip sūnus mokosi, jie puikiai sutaria.

Rima P., 2021.03

Po Jūsų pamokų dukros įsitraukimas į pamokas dabar yra žymiai didesnis: ji nenumeta sąsiuvinio, kai nesupranta, o noriai mokosi. Vadinasi, naudos tikrai yra daug. Ugnei patinka ir tai, kad su korepetitore visada gali pasitarti, jei skubiai reikia, gali susiorganizuoti pamoką.

Jurgita, 2021.03

Kartu su dukra labai džiaugiamės gerėjančiais rezultatais. Prieš pradėdama lankyti pamokas ji nesuprato, kaip rašyti rašinius, tačiau dabar stebiu, kaip ji eina į priekį, vis daugiau supranta, o kartu ir stebiu, kaip gerėja rezultatai. Net mokykloje jos mokytoja atkreipė dėmesį į pagerėjusius rezultatus. Dukrai labai patinka korepetitorė: jos ir gerai sutaria, ir pasikalba, ir mokosi. Apie jus tik geri atsiliepimai!

Onė, 2021.03

Prieš ateinant pas jus sūnaus rezultatai buvo prastoki, o dabar džiaugiamės iš savarankiško darbo gautu aštuonetu. Pasak Kajaus, pamokos jam padeda, atsiranda vidinis pasitikėjimas, jis puikiai sutaria su korepetitore Radvile, galbūt dėl to, kad tarp jų ne toks didelis amžiaus skirtumas. Jūsų įmonėje man patinka ir tai, kad sąskaitas gaunu laiku, viskas oficialu, o svarbiausia, sūnus nori mokytis ir jam taip patinka.

Vasarė, 2021.02

Mokytojais esame patenkinti: Tauras dabar žymiai atsakingiau mokosi viską, dirba labiau pasitempęs, o dukrai taip gerai sekėsi, kad net atsisakėme pamokų, nes pati mokytoja pasakė, kad tikslai jau pasiekti. Manau, kad jūsų įmonė daug patikimesnė nei ėjimas pas bet kokius žmones. Taip pat tai, kad korepetitoriai jauni yra žymiai priimtiniau vaikams. Džiaugiamės atsakingu jūsų darbu, bendraujančiais mokytojais ir kas mėnesį gaunamu atgaliniu ryšiu.

Alina M., 2021.02

Sūnus gerai sutaria su abiem korepetitoriais, anglų kalbos pamokose pažymiai pagerėjo, o chemijos pamokų metu su korepetitorium sūnus sprendė tokias užduotis, kokias kitą dieną gavo savarankiškame darbe. Tyliai džiaugiamės iš šio darbo gautu aštuonetu. :)

Elvyra G., 2021.02

Be galo dėkoju už mokytojų kantrybę dirbant su vaikais. Mano vaikai šiandien turi žymiai daugiau pasitikėjimo savimi, geriau supranta tai, ką mokosi mokykloje. Ačiū Jums!

Ingrida P., 2021.02

Jūsų įmonei turiu tik pagyrimus: sūnus ir puikiai sutaria su mokytojais, ir gauna geresnius pažymius. Rekomenduoju jus visu 100 procentų!

Jelena B., 2021.02

Kartu su dukra džiaugiamės, kad jai patinka papildomos pamokos. Dabar ji viską supranta žymiai geriau nei tada, kai pradėjome pas jus eiti. Pažymiai taip pat pagerėjo, viskas labiau suprantama.

Rūta M., 2021.02

Papildomų pamokų metu kartu su korepetitoriumi užpildome iš praeities užsilikusias spragas. Spręsdama uždavinius jaučiu, kad juos atlikti yra vis lengviau.:)

Olga, 2021.01

COREPETITUS man labai patinka tai, kad kas mėnesį gaunu atsiliepimus iš dukros korepetitorių apie tai, kaip jai sekasi, kokios jos silpnos vietos, ką tą mėnesį mokosi. Jai patinka eiti į pamokas, sako, kad vis geriau supranta naujas temas. Esame labai patenkintos, kad jus pasirinkome.

Diana, 2021.01

Labai džiaugiuosi, kad mokytojas atsakingai parašo, kaip sekasi sūnui. Jei paprašau atsiųsti papildomos informacijos, visada atsiunčia. Mokytojas ir visa COREPETITUS komanda išpildė visus lūkesčius.

Aušra Ž., 2021.01

Labai džiugu tai, kad sūnus gerai sutaria tiek su matematikos, tiek su lietuvių kalbos korepetitoriais - tap jų yra ryšys. Jaučiasi, kad darbas kartu atnešė gerų rezultatų - abiejų dalykų pažymiai mokykloje pakilo. Taip pat labai patogu tai, kad abiejų dalykų mokytojus atradome vienoje vietoje - nereikėjo lakstyti per skirtingas įmones. -12 - oko mama

Luka, 2021.01

Anksčiau ėjau pas korepetitorę kitoje įmonėje, pas ją visada patirdavau stresą. O su korepetitore, pas kurią einu dabar, turime labai gerą santykį. Manau taip yra todėl, nes tarp mūsų yra ne toks didelis amžiaus skirtumas, todėl lengviau susikalbėti, suprasti vienai kitą.

Jūratė E., 2021.01

Dovydas labai geras mokytojas, jo požiūris labai atsakingas: pamokos metu kartu su dukra jie labai daug nuveikia. Mokytojas siekia jai suteikti žinias, kurių reikia. Mergaitės savijauta labai gera per ir po pamokų. Visi klasės darbai pateikti ta forma, kaip ir tikėjomės. Didžiausių didžiausias pliusas. Šiandien dukra turi devynis už matematiką, nors anksčiau turėjo penkis. Mokytojas Dovydas - mūsų atradimas!

Aija M., 2020.12

COREPETITUS viskas veikia kaip laikrodukas - nereikia niekuom rūpintis, geras organizuotumas, viskas vyksta tvarkingai. Geras pasirinkimas taupantiems savo laiką. Feedback'as iš mokytojų - labai naudingas. Kai rinkausi COREPETITUS - atsižvelgiau į atsiliepimus.

Jurgita K., 2020.12

Esame patenkinti - per pirmą pamoką viskas vyko konkrečiai - nustatytas gramatikos lygis bei esamos spragos. Dėl matematikos - jau gavome aukštesnių įvertinimų mokykloje, dėl to labai smagu. Pasirinkome COREPETITUS nes, jūs pasiūlėte lankstų grafiką, nesiekiate klientų pririšti ilgalaikėmis sutartimis - esant poreikiui užsiėmimus galima nutraukti. Visas procesas vyksta labai operatyviai.