ATSILIEPIMAI

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Eglė G., 2022.07

Gan spontaniškai nusprendusi dirbti Corepetitus, likau maloniai nustebinta ir jaučianti, jog atradau naują sritį savirealizacijai. Labiausiai žavi ne tik galimybė laisvai derinti studijų tvarkaraštį su darbu, tačiau maloni ir visada pasiruošusi padėti aplinka. Tai ne tik palengvina veiklas, tačiau taip pat kuria jaukią ir motyvuojančią aurą.

Tėvų atsiliepimas

Jolanta V., 2022.07

Esame labai patenkinti korepetitore Nerija. Rezultatai ženkliai pagerėjo, ačiū.

Mokinio atsiliepimas

Gustė D., 2022.07

Korepetitorius su kuriuo dirbu tikrai puikus. Paaiškina viską paprastai ir aiškiai, bendrauja lengvai ir paprastai. Rekomenduoju 100%

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Neringa U., 2022.06

Smagu, kad Corepetitus yra gana lankstūs, kad galima su visais greitai sususiekt ir sulaukt pagalbos. Šaunu, kad atnaujinot sistemą, viską galima rasti daug patogiau. Džiaugiuosi čia dirbdama.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Diana B., 2022.05

Corepetitus dirbu jau virš metų ir tikrai džiaugiuosi šia galimybe! Tai yra puikus darbas studentams, kuris yra suderinamas su studijomis. Corepetitus administracija gerai komunikuoja, visada atsako į iškylusius klausimus bei stengiasi suderinti tavo norus ir jų galimybes. Dirbant su mokiniais man labiausiai patinka bendrauti su jais ir padėti su sunkiomis temomis. Nuostabus jausmas, kai po pamokos mokinys džiaugiasi supratęs temą, su kuria ilgai kovojo! Tikrai rekomenduočiau darbą čia jauniems žmonėms, kurie nori užsidirbti, bet nepakenkti savo studijoms.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Emilija S., 2022.05

Džiaugiuosi pasirinkusi šį darbą. Lankstus grafikas, norintys išmokti mokiniai, malonūs tėvai, organizuotas administracijos darbas - tai viskas ko reikia norinčiam užsidirbti studentui. Ačiū, kad esat!

Tėvų atsiliepimas

Danutė G., 2022.05

Esame labai patenkinti savo korepetitoriumi. Mergaitė daug labiau pasitiki savimi per matematikos pamokas, mieliau jas daro, ačiū!

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorius Ugnius I., 2022.05

Čia jaučiuosi dirbdamas pilnavertį ir prasmingą darbą, nes matau kaip mokinių gyvenimas keičiasi į gerąją pusę. Galiu suteikti jiems tai, ko pačiam kai kuriuose gyvenimo etapuose trūko - kokybiško išsilavinimo ir vertingų pamokų.

Tėvų atsiliepimas

Erika L.,

Mūsų korepetitorė labai maloni, profesionali ir atsakinga mokytoja. Sūnus sako, kad jam labai patinka analizuoti kūrinius ir mokytis lietuvių su Gabriele.

Tėvų atsiliepimas

Miglė M., 2022.04

Korepetitorė labai konkreti, labai aiškiai išdėsto temas, jas įtvirtina ir puikiai atlieka savo darbą. Tobulėjame su jos pagalba kas savaitę!

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Gabrielė S., 2022.04

Labai patinka darbo specifika, puikiai sutariu tiek su mokiniais tiek su jų tėvais. Jei iškyla klausimų visada padeda administracija. Tai puikus darbas, kurį galima suderinti su studijomis. Rekomenduoju.

Tėvų atsiliepimas

Jelena G., 2022.04

Mūsų vaikas labai uždaras, bet korepetitorė puikiai rado bendrą kalbą, dėl ko pradžioje ir pergyvenome, tad labai džiaugiamės. Matom, kad reszultatai gerėja, o tai svarbiausia.

Tėvų atsiliepimas

Rytis V., 2022.04

Pamokos vyksta labai sklandžiai, rezultatai gerėja. Džiaugiamės Jūsų paslaugomis.

Tėvų atsiliepimas

Ina J., 2022.04

Korepetitorė dirba atsakingai. Informaciją pateikia aiškiai, suprantamai, dukra labai patenkinta jos darbu. Sako, kad jaučia naudą. Mokymosi rezultatai pagerėjo.

Mokinio atsiliepimas

Audra V., 2022.04

Korepetitorius labai draugiškas, puikiai sutariame. Jaučiu pažangą moksluose, toks tikslas ir buvo.

Mokinio atsiliepimas

Sandra S., 2022.04

Viskas puikiai. Su korepetitore lengva bendrauti, jei kažkas keičiasi, tai visada susitariame, jokių problemų. Jaučiuosi daug stipriau ir užtikrinčiau.

Tėvų atsiliepimas

Renatas G., 2022.04

Turime labai atsakingą korepetitorių, gerai nustato kokios yra spragos moksle ir su jomis dirba. Esame patenkinti.

Tėvų atsiliepimas

Aušra R., 2022.04

Man didelis įvertinimas, kad dukrai patinka Deimantės pamokos, po truputį ima labiau pasitikėti savo jėgomis. Anglų k. pamokos jau nebetokios nemėgstamos :) Ačiū už aiškų pamokų planavimą ir skatinimą.

Tėvų atsiliepimas

Jūratė T., 2022.04

Puiki mokytoja, išsamus atgalinis ryšys, mokytojos komentarai apie padarytą pažangą bei planus. Tautvydui patinka, matome pagerėjimą moksluose. Ačiū.

Tėvų atsiliepimas

Dovilė D., 2022.04

Esame labai patenkinti jūsų paslaugomis, vaikas taip pat labai džiaugiasi. Su korepetitoriais labai gerai sutaria ir pats tiesiogiai su jais bendrauja, jeigu reikia kokių pakeitimų, tai lengvai susitaria, noriai mokosi ir daro pažangą.

Tėvų atsiliepimas

Elena G., 2022.04

Dukra labai patenkinta korepetitore Gabija, o aš labai patenkinta, kad noriai jungiasi į pamokas, nėra jokio noro neiti, visada susitaria su mokytoja, atidirba jeigu sutartu metu negali prisijungti. Mokykloje anglų kalbos mokytoja jau pastebėjo, kad pagerėjo tarimas, drąsiau kalba. O korepetitorei tikrai pagyrimai už tai, kaip moka sudominti ir motyvuoti.

Tėvų atsiliepimas

Rasa V., 2022.04

Turime puikų korepetitorių. Vaikui labai patinka, kiekvieną kartą laukia pamokos.

Tėvų atsiliepimas

Giedrė R., 2022.04

Giedrė labai atsakinga, maloni, reikli ir puiki korepetitorė. Vaikas džiaugiasi, kad "turi" Giedrę, lengvai rado bendrą kalbą, pasitiki, pasitaria. Giedrė visada atsižvelgia į vaiko poreikius konkrečiai ties kokia tema padirbėti. Dabar lietuvių kalbą valdo žymiai geriau Giedrės dėka. Esame dėkingi ir ja labai džiaugiamės😊

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Austėja P., 2022.04

Labai džiaugiuosi atėjusi dirbti i Corepetitus, turiu labai gerus mokinius. Labai patinka komunikacija su administracija, viskas lengvai ir paprastai.

Tėvų atsiliepimas

Andra M., 2022.04

Korepetitorius Vaidas puikus, atsakingas, betarpiškas. Simas patenkintas pamokomis, motyvuotas, patobulėjo, noriai jungiasi į pamokas. Džiaugiamės ir siunčiame Vaidui kuo geriausius linkėjimus.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Karolina B., 2022.04

Labai patinka darbas, esu patenkinta visais savo mokiniais. Galiu tik pagirti Corepetitus, buvo netikėta, kad viskas labai organizuota ir iškart gaunu atsakymus, visą informaciją ir pagalbą.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorius Martynas B., 2022.04

Labai džiaugiasi šiuo darbu. Gera komunikacija, greitai sulaukiu atsakymų. Su mokiniais sekasi labai gerai. Tai puiki darbo praktika.

Tėvų atsiliepimas

Agnė K., 2022.03

Su korepetitoriumi dukra padarė nemažą pažangą matematikoje, užsiėmimai tikrai įdomūs bei naudingi.

Tėvų atsiliepimas

Rolandas R., 2022.02

Korepetitorė paprastai ir suprantamai viską paaiškina, džiaugiuosi jog tai, atsispindi rezultatuose mokykloje. Esu patenkintas paslaugomis.

Tėvų atsiliepimas

Renata D., 2022.02

Sūnus labai patenkintas pamokomis, pradėjo jaustis daug užtikrinčiau moksluose, o svarbiausia tai atsispindi ir pažymiuose.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorius Justinas V., 2022.02

Esu labai laimingas, kad čia dirbu, nes viskas lankstu ir jaučiuosi dirbantis prasmingą darbą. Visada jaučiamas rūpestis iš administracijos pusės.

Tėvų atsiliepimas

Emilija P., 2022.02

Džiaugiuosi, jog pradėjus naudotis korepetitorės paslaugomis, rezultatai ženkliai pagerėjo. Esu labai patenkinta.

Tėvų atsiliepimas

Elena G., 2022.02

Labai šauni korepetitorė. Mūsų vaikas gan tylus ir nedrąsus, tad galvojome, kad gali būti bėdų, tačiau jos taip gerai susibendravo, atrado ir bendrų pomėgių, kas mergaitę motyvuoja mokytis. Sugeba puikiai įtraukti ir sudominti pamokoje. Labiausiai džiaugiamės tuo, kad ir mokykloje mokytoja pastebėjo, jog Ievos rezultatai stipriai pagerėjo.

Tėvų atsiliepimas

Inga I., 2021.12

Nors turėjau abejonių prieš rinkdamasi Corepetitus, tačiau vaiko rezultatai viršijo lukesčius. Vaikas taip pamilo matematiką, kad namo negrįžta be 9-10. Labai noriu padėkoti už tokį korepetitorių įsitraukimą ir pagalbą.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Rugilė V., 2021.11

Prieš pirmąsias pamokas pasitikėjimo suteikė Corepetitus komandos suteikti mokymai, pateikta mokymo medžiaga, draugiškai nusiteikęs tribe lead'as. Be to, jaučiu, kad darbas su mokiniais man labai patinka - kiekvieną kartą sprendžiame vis naujas problemas, todėl nenuobodu, ruošdamasi pamokoms tobulėju, galiu perteikti savo sukauptas žinias.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Elzė U., 2021.10

Šiame darbe džiaugiuosi komunikacija tarp kitų korepetitorių. Labai džiugina pats darbas su vaikais, visi jie unikalūs ir savaip įdomūs.

Tėvų atsiliepimas

Regina A., 2021.07

Viskas puiku, mokinys džiaugiasi visais korepetitoriais, net ir pakeistais naujais. Nusiskundimų neturiu. Laukiame rudens, kad pamatyti rezultatus.

Tėvų atsiliepimas

Ilma, 2021.07

Pasirinkau jus, nes buvo greitas reagavimas, imtasi veiksmų. Aš kaip mama vertinu korepetitorių komunikaciją su tėvais, labai tai patinka. Kai kominikuoja su tėvais daugiau aiškumo, konkretumo.

Mokinio atsiliepimas

Kristijonas, 2021.07

Viskas buvo gerai, pasirinkau jus, nes rekomendavo pažįstama taip pat atrodė viskas profesionalu. Su korepetitoriais lengvai radom bendrą kalbą, jautėsi aiškus progresas.

Tėvų atsiliepimas

Auksė B., 2021.07

Esu tikrai patenkinta, kad pasirinkau Corepetitus, nes pasiekėm savo tikslą - dukra įstojo į gimnaziją. Taip pat ji jaučiasi žymiai stipresnė dalykuose, kuriuos mokosi. Man patinka tai, kad Jūsų komandoje dirba jauni žmonės, darbas vyksta sklandžiai - jau pati jus rekomendavau kitiems.

Tėvų atsiliepimas

Ieva S., 2021.07

Viskas buvo gerai, jus rekomandavo pažįstama. Merginos džiaugiasi pagerėjusiais rezultatais. Sakyčiau, kad net vidurkis pakilo. Atsirado pasitikėjimas savimi. Su korepetitore mergaitės puikiai sutarė.

Tėvų atsiliepimas

Vitalija L., 2021.06

Į jus kreipėmės, nes pakeitėm mokyklą ir reikėjo prisitaikyti prie naujos klasės. Iš tiesų Jūsų paslaugomis esame net labai patenkinti: žymiai pagerėjo rezultatai, vaikas pradėjo pasitikėti savimi. Mokytojas tikrai labai padėjo.

Tėvų atsiliepimas

Vita M., 2021.06

Esame patenkinti korepetitoriumi, kuris tikrai padeda sumažinti 12 klasės stresiuką, pagelbėja aiškindamas tai, ko dukra nesuprato per pamokas. Dabar ji tikrai jaučiasi tvirčiau, daugiau išmokusi.

Tėvų atsiliepimas

Ingrida P., 2021.06

Esame patenkinti COREPETITUS paslaugomis, nes tikrai pagerėjo pažymiai, yra nuostabus santykis su korepetitore, bet, svarbiausia, pas vaiką atsirado pasitikėjimas, suvokimas, kad galiu ir aš pats.

Tėvų atsiliepimas

Laima M., 2021.05

Pirmą kartą mokomės pas korepetitorius ir esame labai patenkinti, nes pažymiai tikrai pagerėjo. Mums patinka tai, kad suteikiate galimybę mokytis nuotoliniu būdu.

Tėvų atsiliepimas

Jurga, 2021.05

Vaikui patinka mokytis su korepetitoriumi, jaučiasi progresas: anksčiau nedėdavo nosinių ant žodžių, o dabar jos po truputį atsiranda:) Santykis su korepetitorium taip pat neblogas. Esame patenkinti COREPETITUS.

Tėvų atsiliepimas

Gerda Z., 2021.05

Žvelgiant į tai, kad Irma vis dar noriai mokosi, esame labai patenkinti jūsų paslaugomis. Jai labai patinka mokytoja, tėvai irgi yra patenkinti. Viskas super. Labai ačiū, esame dėkingi, kad atradome tai, kas jai tiktų.

Tėvų atsiliepimas

Anželika, 2021.05

Per šiuos metus pas Jus pasiekėm tai, ką norėjome - dukra su korepetitorium atrado bendrą kalbą, pagerėjo jos pažymiai. Džiugu, kad jaučiasi rezultatas.

Mokinio atsiliepimas

Aleksas F., 2021.05

Esu labai patenkintas mokymusi COREPETITUS: pagerėjo mano pažymiai ir geriau suprantu matematiką. Dabar galiu pats išanalizuoti ir suprasti uždavinį.

Tėvų atsiliepimas

Galina V., 2021.04

Aš ir dukra esame labai patenkintos pamokomis pas Jus, mums patinka korepetitorių draugiškumas ir tai, kad komanda yra jauna. Katrinos pasitikėjimas žymiai išaugo: ji nebebijo dalyvauti pamokose, užpildo spagas, o lietuvių kalboje atsiranda geresnių įvertinimų, tokių, kokių dar niekada nebuvo. Mokykloje dabar ji gauna pagyrimų už aktyvų dalyvavimą - mūsų tikslas tikrai pasiektas, matosi didelis pasikeitimas. Ačiū Jums!

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Agnė D., 2022.07

Corepetitus dirbu nuo pačios mokslo metų pradžios ir likti čia labiausiai vilioja laisvės jausmas. Galimybė pačiai susiplanuoti darbotvarkę man labai aktuali, todėl džiaugiuosi, kad Corepetitus suteikia tam teisę. Džiaugiuosi savo turimais mokiniai, su kuriais užmezgėme jau labai artimą ryšį. Smagu, kad tobulėja ne tik jų žinios, tačiau ir mano kompetencijos lyg augtume kartu. Administracija ir kiti korepetitoriai visad pataria iškilus klausimams, o ir iš tėvų gaunamas grįžtamasis ryšys yra naudingas.

Tėvų atsiliepimas

Sigita D., 2022.07

Justina puiki mokytoja, viską labai aiškiai paaiškina. Tikrai gali dirbti mokytojos darbą!!! Vaiko rezultatai ryškiai pagerėjo!!!

Tėvų atsiliepimas

Galina V., 2022.06

Labai gerai atitiko naujos mokytojos mokymosi ir bendravimo stiliai. Dukra tikrai patenkinta, ačiū Jums :)

Tėvų atsiliepimas

Dovilė D., 2022.05

Turime puikų mokytoją. Jis pastebi vaiko gebėjimus ir atsižvelgia į juos, atitinkamai parenka mokymosi programą.

Tėvų atsiliepimas

Neringa U., 2022.05

Noriu pagirti ir padėkoti mokytojui Justinui - sūnus su noru lanko pamokas, gilina žinias ir matematikoje jaučiasi daug stipresnis. Bendravimas be galo draugiškas, nėra baimės paklausti ir išsiaiškinti, ko nesupranta.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Justina M., 2022.05

Labiausiai patinka tai, kad visada galima susisiekti su administracija ir aptarti klausimus. Corepetitus komanda tikrai stengiasi sukurti draugišką aplinką, svarbus kiekvieno komfortas. :))

Tėvų atsiliepimas

Margarita S., 2022.05

Mums labai pasisekė, kad turim tokią korepetitorę :) Sūnaus pažangą jau įvertino ir mokyklos mokytoja, ačiū!

Tėvų atsiliepimas

Justina D., 2022.04

Vaikas labai patenkintas mokytoja, namų darbais. Labai laukia pamokų. Matome, kad atsiranda progresas užduočių sprendime. Namų darbus daro labai noriai. Esame patenkinti rezultatais.

Tėvų atsiliepimas

Emilis K., 2022.04

Iš pradžių vaikas labai nenorėjo mokytis papildomai, bet dabar pats bendrauja su korepetitoriumi, gerai sutaria, viską išsiaiškina. Kas labiausiai džiugina, tai kad pasikeitė požiūris į pamokas ir atsirado motyvacija, manau geras ryšys tarp korepetitoriaus ir vaiko labai prisidėjo.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Rugilė J., 2022.04

Labai smagu, kad administracija taip atsakingai rūpinasi mumis, visada greitai atsako į bet kokius iškilusius klausimus. Pats darbas taip pat labai patinka.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Vaiva S., 2022.04

Esu viskuo patenkinta, mokiniai gerai lanko pamokas, viskas puiku. Taip pat patenkinta gera komunikacija iš administracijos pusės.

Mokinio atsiliepimas

Mindaugas S., 2022.04

Labai džiaugiuosi, kad korepetitorė yra studentė. Kadangi mokykloje dažnai susiduriu su problema, kad mokytojai nesugeba paprastai ir aiškiai paaiškinti, o čia randa priėjimą prie tavęs labai paprastai. Puikiai sutariame, rezultatai gerėja. Rekomenduoju.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Gabrielė B., 2022.04

Darbas Corepetitus yra viena geriausių darbo alternatyvų studentui. Tai pirmasis darbas, kuriame toks lankstus grafikas. Man darbe labai svarbu kolektyvas, o čia dirba draugiški, šilti ir visada malonūs žmonės. Corepetitus yra išskirtinė darbo vieta, nes suteikia galimybę atlikti prasmingą darbą, o taip pat padeda siekti savų tikslų lengvai derinant darbo laiką su studijomis:)

Tėvų atsiliepimas

Simona S., 2022.04

Kiekvieną kartą po Gabijos pamokos Saulė su dideliu pasididžiavimu pasako, jog pagaliau suprato dar vieną matematikos temą ir visada pasidžiaugia, kad jai labai patinka Gabijos mokymo metodai ir bendravimas. Matematikos pažymių vidurkis jau pakilo dviem balais! Labai dėkojam korepetitorei Gabijai už puikų darbą!

Mokinio atsiliepimas

Patricija S., 2022.04

Labai patenkinta darbu su abiem korepetitorėmis, matau gerėjančius rezultatus. Patinka, kad atsižvelgia į prašymus, labai draugiškos, visada atsako į klausimus, aiškiai viską išdėsto.

Tėvų atsiliepimas

Sigita V., 2022.04

Ačiū korepetitorei, labai atsakingai paruošta medžiaga, tikrai atsižvelgia į vaiko žinias. Maloniai nustebino smagus "priėjimas" prie vaiko, ryšio užmezgimas per kitus pomėgius.
Ačiū Gretai :)

Tėvų atsiliepimas

Beata D., 2022.04

Mergaitės pažymiai iš 7 tapo 9, tai ženklus pagerėjimas. Pradėjo traktuoti matematiką kaip įdomų dalyką, kadangi pradėjo suprasti. Labai džiaugiamės pasiekimais.

Tėvų atsiliepimas

Zita P., 2022.04

Monika nuostabi, puiki korepetitorė su kuria pasiekiami patys geriausi rezultatai!

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Elena M.,

Man patinka, jog čia visada jaučiamas rūpestis darbuotojais, vis paklausiama, kaip sekasi dirbti, ar nieko netrūksta, žinau, jog visada galiu sulaukti pagalbos, jei tik jos man prireikia. Apskritai, darbas man patinka, įdomu bendrauti su vaikais ir ieškoti unikalaus būdo padėti kiekvienam individualiai, o komandos užnugaris tikrai jaučiamas.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Aistė Ž., 2022.04

Čia dirba labai supratinga komanda, visad pasiruošusi padėti! Jei kyla klausimų nėra baisu paklausti. Medžiagos mokinių mokymams užtenka (ir yra vis papildoma), todėl nereikia jaudintis, kad kažko nerasi ar kažkas nepavyks. Labai smagu, kad galiu susidėlioti savo darbo grafiką tokį, koks man būtų patogiausias, todėl labai lengva darbą Corepetitus derinti su studijomis.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorius Giedrius R., 2022.04

Dirbti man čia tikrai smagu, fainas ir draugiškas kolektyvas, galiu jaustis "savas". Yra suteikiamos geros galimybės išnaudoti savo kompetencijas ir užsidirbti pinigų būnant studentu ir neturint daug laiko. Jaučiu, kad prisidedu prie gero tikslo - šviesti naujas ateinančias kartas.

Mokinio atsiliepimas

Ieva T., 2022.04

Puikiai sutariam su korepetitore, visada lengva susitarti jei kažkas keičiasi, lengva bendrauti. Jaučiu, kad tikrai mažiau spragų liko ir kad daug geriau suprantu. Patinka, kad mokymas nuotolinis ir nereikia niekur važinėti.

Mokinio atsiliepimas

Nojus P., 2022.04

Viskas gerai ir sklandžiai. Tik geriausios rekomendacijos Jums. Kai pradėjom daryti egzaminų užduotis, rezultatai tikrai pagerėjo, ir mokykloje jaučiu, kad kur kas lengviau mokytis. Rekomenduoju.

Tėvų atsiliepimas

Gintas J., 2022.04

Dukra labai patenkinta mokslais su korepetitore, mokykloje jaučiasi daug užtikrinčiau, gauna geresnius pažymius iš atsiskaitymų. Atsirado motyvacija mokytis, džiaugiamės darbu ir rezultatais.

Tėvų atsiliepimas

Vilija V., 2022.04

Džiaugiamės nuotolinėmis pamokomis, sutaupome laiko, labai patogu. Pamokos vyksta labai kokybiškai, esame patenkinti rezultatais.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Saulė D., 2022.04

Džiaugiuosi tapusi Corepetitus komandos dalimi, kurioje yra puikios galimybės tobulėti ir įgyti naujos patirties. Dirbti malonu dėl draugiško ir šilto kolektyvo bei administracijos, kuri yra organizuota, greitai komunikuoja ir visada padeda su iškilusiais neaiškumais. Taip pat džiugu, jog yra sukurtos patogios sąlygos korepetititoriauti, gaunant prieigą prie įvairiausios mokymo medžiagos, kuri itin palengvina darbą.

Tėvų atsiliepimas

Miglė M., 2022.03

Mūsų korepetitorė yra puiki specialistė, labai aiškiai, efektyviai viską išdėsto vaikui. Prieš tai gaudavo 2-3, o dabar gavome pirmą dešimtuką! Labai džiaugiamės.

Mokinio atsiliepimas

Justas L., 2022.03

Tik geri atsiliepimai apie Corepetitus. Sutaupau laiko, kadangi pamokos vyksta nuotoliniu būdu. Visada gaunu atsakymus į man iškilusius klausimus, korepetitorė sugeba labai paprastai ir suprantamai viską paaiškinti.Rekomenduoju.

Tėvų atsiliepimas

Inga K., 2022.02

Mūsų korepetitorė labai gera, džiaugiamės atradę ją. Nuo pat pradžių labai greitai surado visas spragas ir padėjo jas užpildyti. Nors dukra visada mokėsi pakankamai gerai, bet 10 niekada negaudavo, o dabar matome pažangą, pažymiai gerėja ir vis dažniau grįžta iš mokyklos gavusi 10.

Korepetitorių atsiliepimas

Kerepetitorė Akvilė Š. 2022.02

Darbas čia, man labai patinka. Visada jaučiuosi išgirsta, išklausyta, greitai sulaukiu pagalbos iš visų jei tik reikia.

Mokinio atsiliepimas

Eglė M., 2022.02

Esu patenkinta pasiektais rezultatais. Pradėjus mokytis su korepetitore, rezultatai pagerėjo, greičiau suprantu naujas temas ir lengviau jas įsisavinu. Džiaugiuosi, kad korepetitorė yra jauna, nes lengva surasti bendrą kalbą, Viską paaiškina labai paprastai ir suprantamai.

Tėvų atsiliepimas

Jelena G., 2022.02

Smagu kai į bet kokius iškilusius klausimus korepetitorė sugeba atsakyti paprastai ir aiškiai. Esu patenkinta.

Tėvų atsiliepimas

Rasa R., 2022.02

Nors vaikas pats visiškai nesuinteresuotas mokytis, tačiau korepetitorė puikiai sugebėjo įtraukti vaiką į pamoką ir motyvuoti jį. Labai aiškiai ir paprastai viską paaiškina. Likome patenkinti.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorius Ignas L., 2021.12

Džiaugiuosi, kaip organizuojamas darbas, kiek turiu laisvės veikti, smagu, kai pasitiki Tavimi. Komplimentai vyr.korepetitoriui už puikią pagalbą ir palaikymą!

Tėvų atsiliepimas

Dalia V., 2021.10

Pasirinkau Corepetitus įmonę, nes palaikau studentus, jų veiklą. Mano sūnus lengvai rado bendrą kalbą su savo korepetitoriais, o į pamokas eina su gera nuotaiką, kaip į būrelį. Smagu, jog buvo įsiklausyta į poreikius ir pastabas.

Tėvų atsiliepimas

Gabija E., 2021.08

Sveiki, norime padėkoti už šių metų bendrą darbą ir pasidžiaugti pasiektais rezultatais matematikoje. Iš silpno penketuko įkopėme į stiprų septynetą ir reikia būtinai pabrėžti, kad šis rezultatas pasiektas karantino laikotarpyje, kai teko patirti nemažus savarankiško mokymosi iššūkius. Manau, kad tai puiku.
Iki pasimatymo rugsėjo 1 d.

Tėvų atsiliepimas

Natalija B., 2021.07

Labai ačiū už jūsų suteiktą pagalbą ruošiantis matematikos egzaminui. Ivijos atsiliepimai patys geriausi - su mokytoja buvo labai lengva ir malonu bendrauti, užsiėmimų laikas prabėgo labai greitai, neprailgdavo, konsultacijos buvo naudingos.
Taip pat didelis ačiū už siųstus korepetitorės komentarus! Dabar laukiam egzamino rezultatų :)

Tėvų atsiliepimas

Barbora K., 2021.07

Jūs esate tobuli, viskas vyko labai sklandžiai, per trumpą laiką buvo priskirtas korepetitorius, laikus pavyko lengvai suderinti. Džiaugiamės pasirinkę jus, nes sūnus noriai dalyvavo užsiėmimuose, nepraleidinėdavo. Ačiū jums labai , taip ir toliau!

Tėvų atsiliepimas

Giedrė R., 2021.07

Corepetitus mokytojai tikrai labai gerai dirba, viskas vyksta sklandžiai. Džiugu, kad sūnus randa bendrą kalbą su korepetitoriais, jie supranta vienas kitą. Svarbu ir tai, kad jam patinka mokymo stilius.

Tėvų atsiliepimas

Darius S., 2021.07

Jūsų komanda pilnai atitiko lūkesčius, nes tikrai pagerėjo rezultatai. Man labai patiko ir tai, kad pati korepetitorė viską derinasi tiesiogiai su vaiku, man nereikia rūpintis.

Mokinio atsiliepimas

Laura V., 2021.06

Su korepetitoriumi Luku padariau didelę pažangą matematikoje, užsiėmimai buvo tikrai įdomūs ir naudingi. Jaučiasi, kad jūsų įmonė tikrai labai stengiasi padėti, esate punktualūs, visada atrašote, jei tik turiu klausimų. Rekomenduočiau!

Tėvų atsiliepimas

Jūratė M., 2021.06

Ir sūnus, ir aš esame patenkinti Jūsų paslaugomis. Jis noriai mokosi, korepetitorius jam viską iššaiškina taip, kad suprastų. Iš PUPP sūnus gavo 8, kuo labai džiaugiamės, taigi, nauda tikrai yra.

Mokinio atsiliepimas

Deimantė Š., 2021.06

Labai viskas buvo gerai. Ruošiausi konkrečiai egzaminui. Todėl labai džiaugiuosi, kaip korepetitorė Evelina atsižvelgdavo į mano norus, parinkdavo tikslingas užduotis. Aiškiai pagerėjo rezultatai.

Tėvų atsiliepimas

Deimantė, 2021.06

Kartu su dukra esame labai patenkintos COREPETITUS, nes tikrai pagerėjo rezultatai, o taip pat yra puikūs santykiai su korepetitoriais. Norėtumėm sugrįžti ir kitais metais.

Tėvų atsiliepimas

Katerima., 2021.05

Mums labai pasisekė su lietuvių kalbos korepetiore, nes tikrai jaučiasi rezultatas - Maksim giria net ir mokytoja mokykloje. Ačiū jums. Esame labai patenkinti.

Mokinio atsiliepimas

Saulė, 2021.05

Jus pasirinkau, nes parekomendavo draugė. Pamokos Corepetitus iš tiesų labai naudingos: mokausi su labai malonia korepetitore, su kuria galiu pasikalbėti ir apie gyvenimiškus dalykus, ir apie mokslus. Taip pat pagerėjo ir pažymiai.

Tėvų atsiliepimas

Jolanta, 2021.05

Mokantis pas jus tikrai jaučiasi progresas. Nors sūnus lenkakalbis, su mokytojomis jis sutaria puikiai, kalbos barjeras netrukdo ir jis noriai jungiasi į pamokas, giria mokytojas. Pamokų metu jie kartais padaro net ir namų darbus, kurių jis nesupranta. Esame patenkinti, kitais metais atvesime ir jaunesnį sūnų.

Tėvų atsiliepimas

Saulius V., 2021.05

Esame patenkinti, kad mokomės pas jus: pažymiai geri, dukra dabar lengviau mokosi, su korepetitoriais sutaria gerai. Patinka ir tai, kad jei tik iškyla kokia problema, iš karto ją sprendžiate.

Tėvų atsiliepimas

Renata T., 2021.05

Sūnus dalinosi, kad mokytis papildomai yra vertinga ir naudinga. Anglų kalbos pamokų metu jis sužinojo daug dalykų, kurių negirdėjo net mokykloj, o matematikos pamokų metu taiso užsilikusias spragas. Yra ir rezultatas - puikiai parašė PUPP egzaminą!

Mokinio atsiliepimas

Simas P., 2021.04

Man patinka pamokos COREPETITUS: dirbu su korepetitore, kuri tikrai daug darbo įdeda siekdama man padėti. Pats jaučiu, kad tikrai tobulėju - atsirado žymiai didesnis pasitikėjimas.

Tėvų atsiliepimas

Tatjana K., 2022.07

Turime labai kantrią ir supratingą mokytoją. Vaiko žinios tikrai pagerėjo. Ačiū Jums!

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Simona S., 2022.07

Kuo toliau, tuo labiau jaučiuosi tobulėjanti tiek pamokų vedime, tiek informacijos išaiškinimu mokiniams. Labai patinka laisvas darbo grafikas, kurį pavyksta suderinti su studijomis. Komanda taip pat šilta, visuomet pasirengusi padėti iškilus bet kokioms problemoms.

Tėvų atsiliepimas

Loneda G., 2022.06

Turime nuostabią mokytoją! Dukra labai patenkinta, rezultatai akivaizdūs! Ačiū Gretai už puikų darbą!

Tėvų atsiliepimas

Ligita B., 2022.05

Sūnui labai tinka ir patinka mokytis su Olgerd. Svarbiausia, jog yra ryšys ir korepetitorius išaiškina tai, kas neaišku. Sugeba "prisikasti" iki mokinio:). Ačiū

Tėvų atsiliepimas

Vesta M., 2022.05

Matematikos pažymių progresas ženklus, supratimas pagerėjo ženkliai. Pamokos su Girium labai patinka, Girius aiškiai paaiškina, pamokos nenuobodžios.

Tėvų atsiliepimas

Jūratė T., 2022.05

Šauni, rūpestinga, atsakinga, pareiginga mokytoja. Esam labai patenkinti. Ačiū labai!

Tėvų atsiliepimas

Ramunė B., 2022.05

Korepetitorius labai nuosekliai ir aiškiai dėsto mokymosi medžiagą, atsižvelgia į mokinio poreikius. Esame patenkinti.

Tėvų atsiliepimas

Ramunė B., 2022.04

Roko korepetitorė tikrai labai puiki, geriausi žodžiai apie ją. Vaikas labai patenkintas, supranta viską kas jam aiškinama. Man kaip mamai smagu, kad iš korepetitorės visada gaunu info kaip jam sekasi.

Mokinio atsiliepimas

Deimantė J., 2022.04

Esu patenkinta pamokomis, tikrai darosi aiškiau ir geriau suprantu. Darbas visada vyksta sklandžiai, lengva susitarti, paprastas bendravimas.

Mokinio atsiliepimas

Deimantė I., 2022.04

Labai džiaugiuosi savo korepetitoriumi. Pamokų metu yra aiškiai išaiškinami uždaviniai, gausus kiekis pavyzdžių, kilus klausimams visada sulaukiu paaiškinimų ir papildomų pavydžių, todėl esu labai dėkinga, šiam korepetitoriui už darbą su manimi.

Tėvų atsiliepimas

Jolanta S., 2022.04

Jaučiu bendradarbiavimą ir grįžtamąjį ryšį iš korepetitorės. Sūnaus atsiliepimai irgi teigiami, pastebi, kad užsiėmimai pagelbėja mokykloje pamokos metu, jaučiasi tvirčiau, labiau viską supranta ir džiaugiasi esamais užsiėmimais.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Danielė B., 2022.04

Džiaugiuosi, kad pradėjau dirbti COREPETITUS, čia įgaunu naujos patirties ir svarbiausia galiu derinti darbą su studijomis. Patinka, kad suteikiama labai daug medžiagos, nereikia pačiam ieškoti interneto platybėse, viskas yra vienoje vietoje, tiek teorinė medžiaga, tiek įvairios užduotys, ar edukacinių svetainių nuorodos. Jei kyla kokių klausimų, visada sulauksi greito atsakymo iš administracijos ar kitų korepetitorių.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Akvilė Š., 2022.04

Manau, kad Corepetitus yra puiki vieta dirbti studentams. Džiaugiuosi, kad dėl kiekvieno iškilusio klausimo galima pasikonsultuoti su administracija, kuri siekia, kad kiekvienas čia dirbantis asmuo jaustųsi gerai ir užtikrintai. Administracijos lankstumas, pasitikėjimas ir pagarba darbuotojams motyvuoja kuo kruopščiau atlikti savo pareigas. Didelis dėmesys skiriamas ir komandos formavimui - įvairūs korepetitorių susitikimai, protmūšiai, gražus laisvalaikio praleidimas kartu tik augina norą čia dirbti. Smagu, kad Corepetitus labai sparčiai auga ir tobulėja. Per pusmetį galima pastebėti akivaizdžius pokyčius daugelyje sričių.

Mokinio atsiliepimas

Dominyka N., 2022.04

Besimokant su korepetitore pradėjau jaustis užtikrinčiau, visada gaunu man reikiamus atsakymus ir paaiškinimus. Rekomenduoju.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Vilma V., 2022.04

Darbas Corepetitus yra labai įvairiapusiškas ir nenuspėjamas, todėl labai atitiko mano poreikius. Mokant kiekvieną dieną susiduri su naujomis problemos ir klausimais, tad tavo atsakomybė yra rasti tiems klausimams atsakymus. Jungdamasis į pamoką negali žinoti, kas laukia, todėl turi būti pasiruošęs viskam. Man patinka, jog kiekvienas mokinys yra skirtingas ir turi atrasti tinkamą kelią susitarti su juo - tokie dalykai išmoko greitai spręsti problamas, konfliktus, išugdo bendravimo įgūdžius, o tai tikrai pasitarnaus gyvenime :)

Mokinio atsiliepimas

Saulė M., 2022.04

Labai džiaugiuosi atradusi Aistę. Dėmesinga visom spragom ir be didelio spaudimo padeda užtikrintai tobulėti. Parenkami mokymosi metodai veiksmingi ir verčiantys tobulėti.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Aušra S., 2022.04

Darbas su COREPETITUS yra naudingas ne tik mokiniui, bet ir pačiam mokytojui. Smagu, kad mokykloje išmokti dalykai nenueina veltui, yra nuolat kartojami ir naudojami, o tai neleidžia jiems pasimiršti. COREPETITUS sudarytas darbo pobūdis yra patogus, informacija ir taisyklės aiškiai pateiktos, o jei kyla sunkumų visada galima greitai ir lengvai susisiekti su administracija, kuri padės viską išspręsti. Didžioji darbo dalis priklauso nuo mokinių, tad galiu sakyti, kad man pasisekė, nes mokiniai šaunūs, motyvuoti, o dirbti su jais yra vienas malonumas.

Tėvų atsiliepimas

Vera V., 2022.04

Džiaugiuosi, kad parinkote mums tokią nuostabią mokytoją. Labai padėjo pasiekti geresnio rezultato mokykloje, trumpai ir aiškiai pateikia visą informaciją. Labai dėkoju už kantrybę ir pastangų kupiną darbą.

Tėvų atsiliepimas

Margarita S., 2022.04

Džiaugiamės ir pasiektais rezultatais, ir Silvijos mokymo metodika. Puikiai valdo pamokos laiką, išlaiko vaiko dėmesį ir koncentraciją visos pamokos metu :)

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Paulina R., 2022.04

Lengva derinti grafiką, patinka, kad viskas labai lankstu. Puikus darbas studentams.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Justina Ž., 2022.04

Darbas Corepetitus man patinka, nes galiu studijas derinti su darbo tvarkaraščiu bei dirbti nuotoliniu būdu. Labai smagu bendrauti su mokiniais, jiems padėti, tad darbas suteikia džiaugsmo.

Tėvų atsiliepimas

Erika S., 2022.04

Labai džiaugiuosi korepetitorės darbu ir bendravimu su dukra. Karolina puikiai užmezgė ryšį, geba aiškiai paaiškinti, pamokos vyksta sklandžiai ir įtraukiančiai. Paskutiniai pažymiai iš matematikos atsikaitymų 10 ir 9.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorius Justinas V., 2022.04

Esu labai patenkintas šiuo darbu. Pirmiausia tai labai vertinu darbo grafiko lankstumą, kas leidžia labai lengvai derinti darbą su mokslais ar kitais asmeniniais užsiėmimais. Administracija labai atvira tavo grafiko pasikeitimams ir leidžia jiems įvykus labai operatyviai viską pasikeisti ir performuoti. Tai pat man asmeniškai labai svarbi pagarba ir rūpestis iš darbdavio. Administracija labai stengiasi, kad mes, korepetitoriai, gerai jaustumėmės čia dirbdami, turėtume progą paklausti, pasiskųsti ar ieškoti pagalbos įvykus kažkokiems nelabai maloniems incidentams su įmonės klientais. Galiausiai tai tiesiog labai malonus darbas. Smagu bendrauti su jaunimu, jiems padėti, formuoti jų įgūdžius. Ačiū už galimybę čia dirbti!

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorius Andrius Ž., 2022.04

Džiaugiuosi, jog „COREPETITUS” – unikali vieta, kurioje dirba entuziastingas, veržlus, lankstus, nuoširdžiai darbą mylintis kolektyvas. Viskas tuo ir pasakyta.

Tėvų atsiliepimas

Inga N., 2022.04

Viskas gerai, jokių priekaištų neturime. Darbas vyksta, rezultatus matom vis geresnius, tai tikrai viskuo esame patenkinti.

Mokinio atsiliepimas

Austėja Ž., 2022.04

Labai ačiū už įdomias ir išsamias pamokas :)) Mokykloje būna sunku įsisavinti informaciją, todėl tai, ko nesuprantu, paklausiu korepetitorės. Kartu atrandame būdų, kaip suprasti ir prisiminti informaciją.

Tėvų atsiliepimas

Virginija L., 2022.03

Mūsų vaikas prieš pradedant mokytis su korepetitoriumi jautėsi blogai, nes nesuprasdavo daug dalykų, tačiau besimokant pas jus atsirado pasitikėjimas savimi, ir tai atsispindi pažymiuose. Esame patenkinti darbu su korepetitoriumi.

Tėvų atsiliepimas

Renata A., 2022.03

Patinka, kad pamokos yra nuotolinės, taip galime sutaupyti laiko. Vaikas patenkintas pamokomis, noriai jose dalyvauja, o svarbiausia, kad matoma pažanga.

Tėvų atsiliepimas

Veronika B., 2022.02

Mūsų vaikas yra labai nesuinteresuotas mokytis, tingi, jam nepatinka, tačiau mums labai pasisekė su korepetitoriumi, nes jis begalo kantrus. Kažkaip sugeba įtraukti vaiką į pamoką ir pažangą moksluose matome gana didelę. Tad esam labai patenkinti.

Korepetitorius Kipras G., 2022.02

Labai patinka darbas Corepetitus, jaučiu, kad čia realizuoju save ir pats tobulėju.

Tėvų atsiliepimas

Laura G., 2022.02

Iš pradžių kiek skeptiškai žiūrėjome į nuotolines pamokas, tačiau vaikas labai patenkintas pamokomis. Geriausias rezultatas matyti vaiką motyvuotą mokytis ir ruoštis pamokoms. Džiaugiamės, kad pradėjus mokytis pas jus, pagerėjo rezultatai mokykloje. Didžiausios rekomendacijos.

Tėvų atsiliepimas

Jūratė L., 2022.02

Pradėjus mokytis papildomai dukros rezultatai buvo labai blogi, džiaugiamės kad po truputį rezultatai gerėja ir tai atsispindi mokykloje gaunamuose pažymiuose. Nors iš pradžių žiūrėjome skeptiškai, kad korepetitoriai studentai, tačiau dabartine korepetitore esame labai patenkinti, nes ji puikiai randa kalbą su vaiku, sugeba paprastai ir suprantamai paaiškinti.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Viktė J., 2021.12

Labai smagu dirbti iš namų, smagu, kad galiu pritaikyti darbo grafiką prie savo mokslų, kad turiu laisvų dienų. Manau, kad visi dirbantys Corepetitus nusipelno komplimentų

Tėvų atsiliepimas

Vilda B., 2021.11

Buvau skeptiškai nusiteikus dėl jaunimo, kad gali būti nekompetetingi. Tačiau pamačiusi, kaip mano maximalistė dukra randa bedrą kalba su korepetitoriumi, supratau, kad ryšys tarp mokinio ir mokytojo yra svarbesnis už amžių ar pedagoginį išsilavinimą.

Korepetitorių atsiliepimas

Vyr.korepetitorius Ignas S., 2021.10

Džiaugiuosi, kad mano korepetitorių komanda drąsėja, klausimų mažėja, o dirbti su vyresniais moksleiviais pats smagumas. Labai džiaugiuosi turėdamas tokį puikų darbą iš namų, kurio krūvį ir tvakaraštį galiu derinti su studijomis.

Mokinio atsiliepimas

Miglė G., 2021.07

Viskas labai gerai, puiki korepetitorė, kuri labai gerai viską išaiškina, lengvai bendraujasi, visad paklausia. Viskas vyksta sklandžiai, nusiskundimų neturiu.

Tėvų atsiliepimas

Ugnė, 2021.07

Labai gera korepetitorė. Džiaugiamės pagerėjusiais rezultatais. Monika puikiai išaiškina. Dukra su ja turi labai gerą kontaktą, o tai svarbiausia.

Tėvų atsiliepimas

Julija M., 2021.07

Jus pasirinkome, nes greičiausiai atsakėte. Vaikai su korepetitoriais puikiai sutaria, nusiskundimų neturiu.

Tėvų atsiliepimas

Jurgita, 2021.07

Nuo tada, kai pradėjome mokytis pas jus, chemijos rezultatai pagerėjo net 3-4 balais, o matematikos rezultatai taip pat džiugina: anksčiau gaudavo 3-4, o dabar 6-7. Sūnui taip pat labai patinka korepetitorė Rima: puikiai viską išaiškina taip, kad jis suprastų.

Mokinio atsiliepimas

Aurimas D., 2021.07

Man patinka dirbti su korepetitoriumi, randam bendrą kalbą, jis paaiškina tai, ko nesuprantu. Džiaugiuosi, kad pažanga moksluose taip pat akivaizdi.

Tėvų atsiliepimas

Rūta M., 2021.06

Vaikui atsirado susidomėjimas. Įsitraukia į pamokas. Didelis pliusas korepetitorei, jog pavyksta sudominti vaiką. Mums kaip tėvams- tai didelis džiaugsmas matyti, jog vaikas taip noriai jungiasi į pamokas ir jose aktyviai dalyvauja.

Tėvų atsiliepimas

Jurga S., 2021.06

Sūnus sako, kad jis žymiai geriau jaučiasi dirbdamas su korepetitoriumi, pokytis taip pat yra pažymiuose, kurie pagerėjo. Iš korepetitoriaus siunčiamų ataskaitų suprantu, kad jiems sekasi puikiai.

Tėvų atsiliepimas

Kristina K., 2021.06

Į Jus kreipėmės, nes sūnui labai reikėjo pagalbos. Mane patraukė čia dirbanti jauna komanda, kas, mano manymu, padeda vaikui mokytis. Ir iš tiesų Styvenui dirbti su korepetitoriumi Luku labai patinka, nes šiandien jis žymiai daugiau supranta ir lengviau mokosi. Tikrai rekomenduoju Jus!

Tėvų atsiliepimas

Zenia., 2021.06

Nors iš pradžių sūnus nenorėjo mokytis papildomai, nuo pirmos akimirkos puikiai sutaria su korepetitore - pamokos vyksta labai švelniai, jie susidraugavo. Mažais žingsneliais judame gerų rezultatų link.

Tėvų atsiliepimas

Erika., 2021.05

Ermina yra patenkinta savo korepetitore, o man ramu, nes žinau, kad jei tik kažką norėsim keisti, visada galim kreiptis į Jūsų vadovą.

Tėvų atsiliepimas

Erika T., 2021.05

Mokymusi pas Jus džiaugiasi tiek mama, tiek dukra: mama patenkinta, kad nereik dirbti prie pamokų, o dukra pasimokius supranta dalyką, mato progresą. Smagu, kad su korepetitore jos randa bendrą kalbą.

Tėvų atsiliepimas

Jelena M., 2021.05

Jus pasirinkau, nes akį patraukė jauna komanda. Manau, kad jauni žmonės turi kitokį požiūrį ir lengviau atranda bendrą kalbą su mokiniais. Dukrai patinka pamokos, ji džiaugiasi, kad supranta daugiau ir giliau, atsirado vidinis pasitikėjimas. Svarbiausia, kad supranta ir geriau jaučiasi.

Tėvų atsiliepimas

Daiva S., 2021.05

Džiaugiamės, kad mokomės COREPETITUS. Chemijos pamokose sekasi visiškai puikiai, viskas yra aišku ir rezultatai gerėja. Nors buvo dar tik dvi matematikos pamokos, tačiau jaučiasi, kad sekasi jau geriau.

Tėvų atsiliepimas

Ramajuno M., 2021.04

Ne veltui sakoma, kad kartojimas - mokslų motina: sūnus būtent per kartojimą ir tobulėja po truputį. Mums patinka korepetitorė, su kuria sūnus maloniai bendrauja, bei tinka pamokų formatas.

Tėvų atsiliepimas

Raimonda M., 2021.04

Pas jus mums patinka tai, kad korepetitoriai atsižvelgia į pageidavimus, atvirai bendrauja su vaikais. Džiugu ir tai, kad jaučiasi gerėjantys rezultatai.

274594555_2534462753353339_7112982713731143389_n.jpg

+370 620 63 347