top of page

ATSILIEPIMAI

COREPETITUS atsiliepimai: tėvų atsiliepimai, mokinių atsiliepimai, korepetitorių atsiliepimai. Sveikiname Jus atvykus į COREPETITUS – didžiausią Lietuvoje individualaus nuotolinio mokymo akademiją.

Mes, COREPETITUS komanda, tikime ir esame tam,​ kad įrodytume – kiekvienas mokinys gali pasiekti aukštesnių rezultatų, o jauniems specialistams (dažniausiai talentingiems studentams) suteikiame sąlygas sklandžiai veiklos pradžiai.

Tėvams, globėjams yra labai svarbu, kas ir kaip mokys jų vaiką. Priimdami korepetitorius, juos atidžiai atrenkame atsižvelgdami į asmenines savybes bei akademinius pasiekimus.

 

Kiekvienas mokinys yra unikalus, tad visi kandidatai dalyvauja darbo pokalbiuose, vidiniuose mokymuose bei turi prieigą prie metodinių COREPETITUS mokymų, kuriuose labai detaliai nurodoma, kaip atrasti mokiniui tinkamą mokymosi būdą – paaiškinti viską jam suprantama kalba.

 

Kadangi individualiai nuotoliniu (korepetitorius online) būdu esame paruošę virš 4200 mokinių, turime sukaupę didelį žinių bagažą. Su korepetitoriais dalinamės gerosiomis mokymo praktikomis – tai leidžia mokiniui eiti tikslo link trumpiausiu keliu.

Mūsų komandą sudaro jauni specialistai, kurie labai lengvai randa bendrą kalbą su mokiniais. Tai padeda atsipalaiduoti užsiėmimų metu, nebijoti klausti – korepetitorius tampa tarsi draugu, su kuriuo mokinys jaučiasi drąsiai ir juo pasitiki.

 

Mūsų korepetitoriai yra draugiški, tačiau tuo pačiu ir reiklūs.

Paskubėkite, nes populiariausi laikai sparčiai užimami.

Tėvų atsiliepimas

Vaida R., 2023.04

Tikrai puikus korepetitorius, sūnui labai patinka, gerai sutaria, o ir rezultatai pagerėjo, esame tikrai patenkinti.

Tėvų atsiliepimas

Vasarė S., 2023.04

Korepetitorė tikrai atsakinga, matau, kad stengiasi, vaikas tikrai turėjo daug spragų, šiaip dažnai išsiblaškęs būna, tai nesitikiu, kad greit pasieks aukštų rezultatų, bet pats sako, kad supranta vis geriau, pavyksta išsiaiškinti, nebijo klausti jei neaišku, nes mokykloje niekada nedrįsdavo pasakyt, kad nesupranta. Tikimės, kad su jūsų pagalba pasitaisysim.

Tėvų atsiliepimas

Akvilė G., 2023.04

Labai puiki chemijos korepetitorė, puikiai viską išaiškina ir padėjo užsipildyti visas spragas, tik pačios didžiausios rekomendacijos!

Tėvų atsiliepimas

Dovilė L., 2023.04

Mus itin džiugina jaunų korepetitorių darbas, kaip pats vaikas sako, "mane mokytojai supranta iš pusės žodžio". Džiaugiames pasirinkę Corepetitus, vaikui mokymosi medžiaga pateikiama labai paprastai ir aiškiai. Jei paauglys sūnus nori daugiau pamokų per savaitę - tai jau geras ženklas.

Tėvų atsiliepimas

Jolanta K., 2023.04

Dukra labai patenkinta pamokomis, labai patinka korepetitorė, noriai jungiasi į pamokas ir labai jų laukia, sako, kad visus neaiškumus išsiaiskina, o tai ir yra svarbiausia:)

Tėvų atsiliepimas

Sonata G., 2023.03

Be galo džiaugiamės savo korepetitore, vaikui labai patinka, tikrai nuostabi mokytoja, vaikas itin noriai jungiasi į pamokas, visada su nuotaika. Mokytoja puikiai prisitaiko prie vaiko lėtesnio tempo, labai labai džiaugiamės.

Tėvų atsiliepimas

Edita M., 2023.03

Dukrai labai patinka mokytojas, viskas šauniai, pažymiai pagerėjo, o svarbiausia ir dukros pasitikėjimas savo žiniomis. Esame patenkinti!

Tėvų atsiliepimas

Lina J., 2023.03

Viktorija labai miela mokytoja, sugeba sutarti su vaiku, ypač kai užplaukia debesėlis ir nenori mokytis. Rezultatuose taip pat matome ženklų pagerėjimą.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorius Justinas U., 2023.03

COREPETITUS sugalvojau dirbti, nes ištiesų labai domino mano žinių perteikimas jaunesniems. Maniau, jog mano laikas praleistas mokykoje, visos žinios neturėtų būti uždarytos, o iš tiesų panaudotos palengvinti jaunesniems mokymosi procesą. Labiau patenkintas negalėčiau būti. Grafikai lengvai suderinami, visas kolektyvas labai draugiškas. Ištiesų geriausias darbas, kurį studentas galėtų susirasti. Taip patiko darbas čia jog pajutęs, kad atradau save čia – planuoju perstoti į pedagogiką :)

Tėvų atsiliepimas

Jolanta N., 2023.03

Dukra sako, kad darbas su korepetitore tikrai padeda, pažymiai pakilo iš 6 iki 8. Jos puikiai sutaria, visada dėl visko susitaria ir gauna visą reikiamą pagalbą.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Ieva J., 2023.03

Corepetitus dirbu jau daugiau nei metus, nors pradėjusi šią veiklą tikrai nesitikėjau, kad surasiu ne tik mylimą darbą, bet ir atsidursiu tokioje draugiškoje ir paslaugioje komandoje. Ji ne tik sudaro palankias sąlygas tobulėti, kad galėtume kuo geriau suteikti mokymo paslaugas, bet ir rūpinasi gera darbine atmosfera. Tikrai gana dažnai turime įvairius online ar gyvus renginius, kurių metu ne tik geriau susipažįstame su kitais darbuotojais, bet ir gerai praleidžiame laiką, atsipalaiduojame. Todėl iškilus problemai visada jaučiuosi galinti kreiptis pagalbos, kadangi žinau, jog administracija ar kiti korepetitoriai tikrai išklausys ir stengsis padėti. Būtent elementarus žmoniškumas ir įsiklausymas į mūsų poreikius ir skatina augti ne tik profesinėje srityje, bet ir už jos ribų. Komunikabilumas, gebėjimas prisitaikyti ir spręsti problemas - šiuos įgūdžius tobulinu kiekvieną dieną dirbdama korepetitore, kurie, žinau, tikrai padės bet kurioje kitoje veikloje ir gyvenime!

Tėvų atsiliepimas

Vidmantas V., 2023.03

Visi korepetitoriai tikrai geri, mums pasisekė su jais, ypatingai su Ričardu. Ričardas yra pats atsakingiausias mokytojas ir labai motyvuotas mokymo procese, bei siekiant rezultato. Dėsto metodiškai, aiškiai, teikia naudingus patarimus. Mes patenkinti bendradarbiavimu, rekomenduojame Ričardą kaip puikų mokytoją. Dar labai vertinu Ričardo reiklumą ir paraginimus.

Tėvų atsiliepimas

Tatjana T., 2023.03

Mokytojai labai šaunūs, malonūs, sugeba dirbti su vaiku, prieiti prie temos iš kitos pusės, bei suprantamai išaiškinti temą. Esame patenkinti.

Tėvų atsiliepimas

Rūta L., 2023.03

Nuomone tik puiki, dukra sako, tiek daug naudingos informacijos jau per pirmą pamoką gavo - labai labai džiaugiuosi, kad mums buvo paskirta korepetitorė Ugnė

Tėvų atsiliepimas

Andžela V., 2023.03

Esame labai patenkinti paslaugomis, vaikui patinka, po truputį jau matome rezultatą, svarbiausia vaikui aiškėja temos mokykloje, daug lengviau dirbti pamokose.

Mokinio atsiliepimas

Ugnė S., 2023.02

Esu patenkinta paslaugomis, pamokų metu pateikiama informacija yra aiški, nekomplikuota ir greitai įsisavinama.

Tėvų atsiliepimas

Aušra S., 2023.02

Darbas pamokose vyksta sklandžiai, dukra jaučiasi užtikrinčiau, rezultatai taip pat gerėja.

Tėvų atsiliepimas

Rūta R., 2023.02

Esame patenkinti gera pradžia. Sūnus mielai jungiasi ir laukia pamokų. Jam patinka, įdomu, visuomet iš jo girdžiu tik teigiamus atsiliepimus.

Tėvų atsiliepimas

Emerita N., 2023.02

Mums labai patinka pamokėlės, matome akivaizdžią pažangą. Svarbiausia vaikui patinka mokytis, tai tapo maloniu procesu.

Tėvų atsiliepimas

Laima S., 2023.02

Korepetitorius suprantamai paaiškina temas ir kaip atlikti užduotis, atkreipia dėmesį į klausimus jeigu mokinys nesupranta. Esame patenkinti, jog visuomet yra atsižvelgiama į mokinio poreikius.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Vanesa N., 2023.02

Smagu dirbti kolektyve, kuriame amžius nėra trukdis bendrauti su kitais ir dalintis idėjomis, patarimais. Dar smagiau sukauptas žinias mokykloje panaudoti dar kartą. Labiausiai patinka laisvumas rinktis - komunikuojant su mokiniais išsiaiškinti, ko jie siekia, ir taip savo nuožiūra koreguoti pamokas, pamokų veiklą.

Tėvų atsiliepimas

Edita P., 2023.01

Esame patenkinti, vaikas jau ima savimi pasitikėti, savo žiniomis, o rezultatai po truputį jau matosi.

Tėvų atsiliepimas

Laura P., 2023.01

Sekasi labai gerai, visada su noru jungiasi į pamokas, pasitiki savimi ir iš pamokos išeina labai geros nuotaikos, džiaugsminga, namų darbus taip pat pradėjo ruošti su noru. Esame patenkinti.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Ieva J., 2023.01

Buvimas Corepetitus komandos dalimi reiškia ne vien šaunų bei entuziastingą kolektyvą, kuris visada padeda, pataria bei išsprendžia bet kokią kilusią problemą, tačiau ir darbo lankstumą, leidžiantį derinti studijas su darbu būtent sau patogiu laiku. Be abejo, darbas su mokykline medžiaga reiškia žinių atnaujinimą ar jų kartojimą, kas priverčia panaudoti mokyklines žinias kitokiame kontekste. Asmeniškai, didžiausia pamoka, būtent dirbant su įvairaus amžiaus ir charakterio mokiniais, yra savo komunikacijos gerinimas bei gebėjimas tobulėti taip pat mokantis iš kiekvienos pravestos pamokos.

Tėvų atsiliepimas

Inga R., 2022.12

Sūnus be galo patenkintas pamokomis. Puikiai sutaria su korepetitoriumi.

Tėvų atsiliepimas

Alfreda P., 2022.12

Abiem vaikams pamokos patinka, matosi rezultatas, sklandus bendravimas iš administracijos pusės, jokių neaiškumų nekyla, sklandus mokymosi procesas.

Tėvų atsiliepimas

Vaida R., 2022.12

Puikus korepetitorius! Mano sūnui tinka ir patinka užsiėmimai!

Tėvų atsiliepimas

Aušra B., 2022.11

Svarbiausia, kad atsiranda aiškumas matematikoje :) Dėl šios priežasties ir kreipėmės pagalbos. Ignas dėsto suprantamai, paklausia ar viskas aišku - dukra pamokose jaučiasi gerai.
Įvertinimas - l.gerai.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Aušrinė S., 2022.10

Labai patinka šis darbas, randam bendrą kalbą su mokiniais, labai smagu, kad vyresnių klasių mokiniai ateina motyvuoti mokytis, todėl stengiasi ir klauso, ką jiems sakau bei atkreipia dėmesį į pastabas :)

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Evelina S., 2022.10

Corepetitus dirbu jau daugiau nei vienerius metus ir jaučiu, kad per šį laikotarpį patobulėjau daugelyje sričių. Ir nors darbas su mokiniais iš pradžių šiek tiek gąsdino, po pirmųjų pamokų supratau, jog mano baimės buvo nepagrįstos. Šis darbas man patinka, kadangi tu padedi moksleiviams, prisidedi prie jų tikslų įgyvendinimo, o dėl jų pasiekimų džiaugiesi ne ką mažiau negu dėl savųjų. Kitas dalykas, kuris ypač aktualus studentams, tai lankstus darbo grafikas. Jis yra sudarytas atsižvelgiant į tavo užimtumą. Dėl šios priežasties dėl darbo man neteko praleisti paskaitos ar seminaro. Labai džiaugiuosi, jog nusprendžiau pretenduoti į korepetitorės darbo vietą ir nepabijojau. Dirbdama Corepetitus tapau drąsesne, komunikabilesne, labiau pasitikinčia savimi. Manau, jog tai yra puiki vieta jaunam žmogui, kur jis galės realizuoti save.

Tėvų atsiliepimas

Jovita S., 2022.09

Sūnus labai patenkintas Aurimo darbu- sakė labai malonus, draugiškas, viską aiškiai išdėsto.

Tėvų atsiliepimas

Tatjana K., 2022.07

Turime labai kantrią ir supratingą mokytoją. Vaiko žinios tikrai pagerėjo. Ačiū Jums!

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Simona S., 2022.07

Kuo toliau, tuo labiau jaučiuosi tobulėjanti tiek pamokų vedime, tiek informacijos išaiškinimu mokiniams. Labai patinka laisvas darbo grafikas, kurį pavyksta suderinti su studijomis. Komanda taip pat šilta, visuomet pasirengusi padėti iškilus bet kokioms problemoms.

Mokinio atsiliepimas

Gustė D., 2022.07

Korepetitorius su kuriuo dirbu tikrai puikus. Paaiškina viską paprastai ir aiškiai, bendrauja lengvai ir paprastai. Rekomenduoju 100%

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Neringa U., 2022.06

Smagu, kad Corepetitus yra gana lankstūs, kad galima su visais greitai sususiekt ir sulaukt pagalbos. Šaunu, kad atnaujinot sistemą, viską galima rasti daug patogiau. Džiaugiuosi čia dirbdama.

Tėvų atsiliepimas

Ligita B., 2022.05

Sūnui labai tinka ir patinka mokytis su Olgerd. Svarbiausia, jog yra ryšys ir korepetitorius išaiškina tai, kas neaišku. Sugeba "prisikasti" iki mokinio:). Ačiū

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorius Ugnius I., 2022.05

Čia jaučiuosi dirbdamas pilnavertį ir prasmingą darbą, nes matau kaip mokinių gyvenimas keičiasi į gerąją pusę. Galiu suteikti jiems tai, ko pačiam kai kuriuose gyvenimo etapuose trūko - kokybiško išsilavinimo ir vertingų pamokų.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Emilija S., 2022.05

Džiaugiuosi pasirinkusi šį darbą. Lankstus grafikas, norintys išmokti mokiniai, malonūs tėvai, organizuotas administracijos darbas - tai viskas ko reikia norinčiam užsidirbti studentui. Ačiū, kad esat!

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Diana B., 2022.05

Corepetitus dirbu jau virš metų ir tikrai džiaugiuosi šia galimybe! Tai yra puikus darbas studentams, kuris yra suderinamas su studijomis. Corepetitus administracija gerai komunikuoja, visada atsako į iškylusius klausimus bei stengiasi suderinti tavo norus ir jų galimybes. Dirbant su mokiniais man labiausiai patinka bendrauti su jais ir padėti su sunkiomis temomis. Nuostabus jausmas, kai po pamokos mokinys džiaugiasi supratęs temą, su kuria ilgai kovojo! Tikrai rekomenduočiau darbą čia jauniems žmonėms, kurie nori užsidirbti, bet nepakenkti savo studijoms.

Tėvų atsiliepimas

Vera V., 2022.04

Džiaugiuosi, kad parinkote mums tokią nuostabią mokytoją. Labai padėjo pasiekti geresnio rezultato mokykloje, trumpai ir aiškiai pateikia visą informaciją. Labai dėkoju už kantrybę ir pastangų kupiną darbą.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Rugilė J., 2022.04

Labai smagu, kad administracija taip atsakingai rūpinasi mumis, visada greitai atsako į bet kokius iškilusius klausimus. Pats darbas taip pat labai patinka.

Tėvų atsiliepimas

Jelena G., 2022.04

Mūsų vaikas labai uždaras, bet korepetitorė puikiai rado bendrą kalbą, dėl ko pradžioje ir pergyvenome, tad labai džiaugiamės. Matom, kad reszultatai gerėja, o tai svarbiausia.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorius Giedrius R., 2022.04

Dirbti man čia tikrai smagu, fainas ir draugiškas kolektyvas, galiu jaustis "savas". Yra suteikiamos geros galimybės išnaudoti savo kompetencijas ir užsidirbti pinigų būnant studentu ir neturint daug laiko. Jaučiu, kad prisidedu prie gero tikslo - šviesti naujas ateinančias kartas.

Mokinio atsiliepimas

Patricija S., 2022.04

Labai patenkinta darbu su abiem korepetitorėmis, matau gerėjančius rezultatus. Patinka, kad atsižvelgia į prašymus, labai draugiškos, visada atsako į klausimus, aiškiai viską išdėsto.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorius Justinas V., 2022.04

Esu labai patenkintas šiuo darbu. Pirmiausia tai labai vertinu darbo grafiko lankstumą, kas leidžia labai lengvai derinti darbą su mokslais ar kitais asmeniniais užsiėmimais. Administracija labai atvira tavo grafiko pasikeitimams ir leidžia jiems įvykus labai operatyviai viską pasikeisti ir performuoti. Tai pat man asmeniškai labai svarbi pagarba ir rūpestis iš darbdavio. Administracija labai stengiasi, kad mes, korepetitoriai, gerai jaustumėmės čia dirbdami, turėtume progą paklausti, pasiskųsti ar ieškoti pagalbos įvykus kažkokiems nelabai maloniems incidentams su įmonės klientais. Galiausiai tai tiesiog labai malonus darbas. Smagu bendrauti su jaunimu, jiems padėti, formuoti jų įgūdžius. Ačiū už galimybę čia dirbti!

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Justina Ž., 2022.04

Darbas Corepetitus man patinka, nes galiu studijas derinti su darbo tvarkaraščiu bei dirbti nuotoliniu būdu. Labai smagu bendrauti su mokiniais, jiems padėti, tad darbas suteikia džiaugsmo.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Vaiva S., 2022.04

Esu viskuo patenkinta, mokiniai gerai lanko pamokas, viskas puiku. Taip pat patenkinta gera komunikacija iš administracijos pusės.

Mokinio atsiliepimas

Saulė M., 2022.04

Labai džiaugiuosi atradusi Aistę. Dėmesinga visom spragom ir be didelio spaudimo padeda užtikrintai tobulėti. Parenkami mokymosi metodai veiksmingi ir verčiantys tobulėti.

Tėvų atsiliepimas

Emilis K., 2022.04

Iš pradžių vaikas labai nenorėjo mokytis papildomai, bet dabar pats bendrauja su korepetitoriumi, gerai sutaria, viską išsiaiškina. Kas labiausiai džiugina, tai kad pasikeitė požiūris į pamokas ir atsirado motyvacija, manau geras ryšys tarp korepetitoriaus ir vaiko labai prisidėjo.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Vilma V., 2022.04

Darbas Corepetitus yra labai įvairiapusiškas ir nenuspėjamas, todėl labai atitiko mano poreikius. Mokant kiekvieną dieną susiduri su naujomis problemos ir klausimais, tad tavo atsakomybė yra rasti tiems klausimams atsakymus. Jungdamasis į pamoką negali žinoti, kas laukia, todėl turi būti pasiruošęs viskam. Man patinka, jog kiekvienas mokinys yra skirtingas ir turi atrasti tinkamą kelią susitarti su juo - tokie dalykai išmoko greitai spręsti problamas, konfliktus, išugdo bendravimo įgūdžius, o tai tikrai pasitarnaus gyvenime :)

Korepetitorių atsiliepimas

Koreptitorė Gabrielė S., 2023.04

,,Corepetitus” bendruomenė – labai šilta, jaunatviška, nebaisu kreiptis pagalbos. Šie dalykai, manau, itin svarbūs, kadangi dauguma korepetitorių esame studentai, kuriems to supratimo TIKRAI reikia (ypatingai derinant studijas ir darbą).
Bendravimas su mokiniais bei jų tėveliais einasi išties sklandžiai, visada, jei reikia, pakoreguojame pamokos tematiką į tai, kas moksleiviams aktualu šiuo metu (pagalba su namų darbais, konkrečių neaiškių temų išsiaiškinimas, ruošimasis atsiskaitymas). Taigi po pamokos mokinys jaučia šiek tiek mažiau streso dėl dalykų, kurie iki tol atrodė visiškai neaiškūs.
Aš ,,Corepetitus” pasirinkau todėl, kad visada norėjosi išbandyti veiklą, susijusią su pedagogika, įgauti patirties ateičiai. Dabar akivaizdu, kad visi lūkesčiai sparčiai pildosi ir už tai esu dėkinga visai ,,Corepetitus” bendruomenei. :)

Mokinio atsiliepimas

Nijolė K., 2023.04

Progresas moksluose tikrai matomas, nors dar mokausi neilgai, bet įvertinus kiek laiko pas jus mokausi, tai tikrai esu patenkinta, ko nesuprantu, korepetitorius paaiškina labai paprastai ir tikrai darosi aiškiau su kiekviena pamoka.

Tėvų atsiliepimas

Silvija A., 2023.04

Korepetitorė Ugnė labai atsakinga, punktuali, atsižvelgia į visus prašymus dėl mokymo, stengiasi padėti. Laiku atsiunčia visą išsamią informaciją, todėl esame labai patenkinti jos darbu. Taip pat puikūs bendravimo įgūdžiai, dukra labai laukia užsiėmimų.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Gustė G., 2023.04

Labai džiugina, kai gali padėti mokiniui augti bei tobulėti, o galbūt net šiek tiek ir pamilti mokomą dalyką. Būna atvejų, kai mokinys ateina į pamoką nesuprantantis kažkurios temos, o pamokos pabaigoje jau pats geba spręsti uždavinius - tokios akimirkos visuomet praskaidrina dieną. Taip pat be galo smagu, kad Corepetitus turi nemažą korepetitorių bendruomenę, kuri yra pasiryžusi atsakyti į įvairius klausimus, kylančius darbo metu, kas ne tik padaro tavo darbą lengvesnį, bet ir labai motyvuoja.

Mokinio atsiliepimas

Gabija M., 2023.03

Labai informatyvios ir padedančios pamokos. Esu tikrai laiminga lankydama šias pamokas.

Tėvų atsiliepimas

Diana D., 2023.03

Korepetitorė labai puiki, esame tikrai ja patenkinti. Su ja pasiekėme tikrai gerus rezultatus ir mokykloje dukra susilaukia pagyrimų iš mokytojos, kad matoma didelė pažanga. Džiaugiamės, kad judam į priekį.

Tėvų atsiliepimas

Ivona S., 2023.03

Su korepetitorėmis viskas gerai ir sklandžiai, vaikas greitai susidraugavo, jam patinka pamokos, nors iš pradžių buvo sunku įkalbinti, kad lankytų papildomas pamokas, bet dabar yra labai patenkintas daroma pažanga.

Tėvų atsiliepimas

Žydrūnė E., 2023.03

Esame patenkinti, jog sūnus džiaugiasi pamokomis. Mokymosi rezultatai mokykloje pagerėjo. Ačiū Jums!

Mokinio atsiliepimas

Lukrecija V., 2023.03

Tik teigiami atsiliepimai, labai geros mokytojos, man labai patinka!

Tėvų atsiliepimas

Laineda P., 2023.03

Esame labai patenkinti jūsų paslaugomis. Dukrai labai patinka korepetitorius, palyginus nuo pradžios padarė tikrai didelę pažangą, jaučiasi kur kas laisviau ir pamokų metu, nebijo klausti, manau tas ir prisidejo prie rezultatų, bet čia jau korepetitoriaus nuopelnas. Pažymiai taip pat pagerejo.

Tėvų atsiliepimas

Inga J., 2023.03

Esame dėkingi mokytojai Gintarei už pozityvumą ir už tai, kad dukra pamokų metu nejaučia įtampos ir gali drąsiai klausti nesuprantamų dalykų.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorius Domas S., 2023.03

Korepetitoriaus darbas, toks koks, mano manymu, ir turėtų būti. Viskas organizuota, paprasta. Administracija visada pasirengus padėti. Jokių priekaištų tikrai neturiu. Linkiu, kad ši kompanija ilgai ir laimingai gyvuotų. Jeigu kam nors reikės korepetitorių pagalbos, būtinai rekomenduosiu COREPETITUS.

Mokinio atsiliepimas

Dominyka V., 2023.03

Viskas tikrai gerai, labai fainas korepetitorius, puikiai išaiškina visus dalykus, suprantu tikrai kur kas geriau ir neaiškumų vis mažiau.

Tėvų atsiliepimas

Ramunė P., 2023.03

Apie korepetitorių girdžiu tik gerus atsiliepimus. Sūnus patenkintas, pažangą jaučia, nors su matematika visada turėjo sunkumų, bet pradėjus mokytis papildomai po truputi viskas aiškėja ir supratimas gerėja, aišku gal jam pačiam trūksta atidumo, bet šiaip svarbiausia, kad situacija po biški taisosi.

Tėvų atsiliepimas

Audronė R., 2023.03

Mergaitėms labai patinka nuotolinis individualus mokymas, labai džiaugiamės jus atradę. Gaila, kad neradome seniau. Patinka, kad korepetitorė Morta pateikia labai išsamius ir aiškius komentarus apie tai, kaip sekasi mokytis. Mergaitės tikrai laimingos .

Tėvų atsiliepimas

Antanina D., 2023.02

Esame patenkinti paslaugomis, vaikas labai greitai pradėjo matyti progresą, užtikrintumas savo jėgomis vis auga. Norime už tai padėkoti korepetitoriams

Tėvų atsiliepimas

Inga B., 2023.02

Dukra noriai mokosi ir be galo laukia užsiėmimų, nebesijaučia tiek daug streso prieš pamokas mokykloje, nes žino, jog ateina su žinių bagažu į jas.

Tėvų atsiliepimas

Liudmila A., 2023.02

Be galo džiugu, jog jau po pirmos pamokos vaikas liko patenkintas mokytoju ir pamokos eiga. Jaudinomės, nežinojome, ar vaikui patiks, ar tiks nuotolinis mokymąsis, tačiau po pirmos pamokos išgirdusi vaiko žodžius "mama, kiek daug išmokau per tą valandą" supratau, jog pavyko pasirinkti tinkamą korepetitorių!

Tėvų atsiliepimas

Živilė P., 2023.02

Milda yra labai nedrąsi mergaitė, maniau, kad dalyvaujant pamokose jai bus nejauku, tačiau ji laukia pamokų, tai manau, kad tai yra Deimantės dėka, puikiai geba bendrauti su dukra. Ačiū.

Tėvų atsiliepimas

Aurelija G., 2023.02

Esame patenkinti mokytoja, itin maloni asmenybė, tik geri žodžiai apie mokytoją, kuri visuomet yra pasiruošusi padėti iškilus bet kokiems klausimams. Vaikas noriai jungiasi į pamokas, mokymąsis tapo vienu malonumu.

Tėvų atsiliepimas

Ieva C., 2023.01

Vaikui labai patinka mokytoja, tas svarbiausia, dukra jaučiasi saugiai pamokų metu, noriai į jas eina, kaip į susitikimus su artimu draugu, nebijo klausti iškilusių klausimų

Tėvų atsiliepimas

Ramunė K., 2023.01

Esame labai patenkinti paslaugomis, kadangi tikrai per trumpą laiką pavyko pasiekti gerų rezultatų, balai pagerėjo, o ir vaikas viską daug geriau supranta.

Tėvų atsiliepimas

Ingrida V., 2023.01

Sūnus džiaugiasi vokiečių k. pamokomis, jaučia pažangą moksluose, esame tikrai patenkinti.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Beatričė T., 2022.12

Buvimas Corepetitus komandos dalimi reiškia ne vien šaunų bei entuziastingą kolektyvą, kuris visada padeda, pataria bei išsprendžia bet kokią kilusią problemą, tačiau ir darbo lankstumą, leidžiantį derinti studijas su darbu būtent sau patogiu laiku. Be abejo, darbas su mokykline medžiaga reiškia žinių atnaujinimą ar jų kartojimą, kas priverčia panaudoti mokyklines žinias kitokiame kontekste. Asmeniškai, didžiausia pamoka, būtent dirbant su įvairaus amžiaus ir charakterio mokiniais, yra savo komunikacijos gerinimas bei gebėjimas tobulėti taip pat mokantis iš kiekvienos pravestos pamokos.

Tėvų atsiliepimas

Deimantė T., 2022.12

Ilzė labai patenkinta matematine draugyste su Gintare. Gintarė kantri, išsamiai atsako į klausimus, aiškiai perteikia mokymosi medžiagą. Mokykloje matematika sekasi sunkiai, tačiau susitikimų su Gintare ji visuomet laukia, nes po jų jaučiasi tvirčiau.

Tėvų atsiliepimas

Agnė S., 2022.12

Esame patenkinti paslaugomis, vaikas džiaugiasi, kaip tik prieš kelias dienas grįžo su matematikos 9-tuku, tokių pažymių anksčiau negaudavo. Džiaugiamės daroma pažanga.

Tėvų atsiliepimas

Laima S., 2022.12

Užsiėmimai vyksta laiku. Korepetitorius profesionalus, aiškiai išaiškina temą, užduotis. Smagu dirbti.

Tėvų atsiliepimas

Jolanta K., 2022.11

Dukra labai patenkinta mokytoja ir jos mokymu. Rekomenduoju!

Tėvų atsiliepimas

Rasa R., 2022.10

Į mokymosi procesą aš nelendu, tačiau smagu girdėti, kad dukra viskuo patenkinta, jaučiasi užtikrintesnė, geriau supranta ir gauna geresnius įvertinimus mokykloje.

Tėvų atsiliepimas

Agnė T., 2022.10

Su korepetitore mums tikrai pasisekė. Vaikas patobulėjo, jau geriau supranta, matome pažangą.

Tėvų atsiliepimas

Tatiana B., 2022.09

Mano dukrai labai patinka pamokos, noriai mokosi ir matome rezultatą. Esame patenkinti.

Tėvų atsiliepimas

Sigita D., 2022.07

Justina puiki mokytoja, viską labai aiškiai paaiškina. Tikrai gali dirbti mokytojos darbą!!! Vaiko rezultatai ryškiai pagerėjo!!!

Tėvų atsiliepimas

Jolanta V., 2022.07

Esame labai patenkinti korepetitore Nerija. Rezultatai ženkliai pagerėjo, ačiū.

Tėvų atsiliepimas

Galina V., 2022.06

Labai gerai atitiko naujos mokytojos mokymosi ir bendravimo stiliai. Dukra tikrai patenkinta, ačiū Jums :)

Tėvų atsiliepimas

Jūratė T., 2022.05

Šauni, rūpestinga, atsakinga, pareiginga mokytoja. Esam labai patenkinti. Ačiū labai!

Tėvų atsiliepimas

Danutė G., 2022.05

Esame labai patenkinti savo korepetitoriumi. Mergaitė daug labiau pasitiki savimi per matematikos pamokas, mieliau jas daro, ačiū!

Tėvų atsiliepimas

Vesta M., 2022.05

Matematikos pažymių progresas ženklus, supratimas pagerėjo ženkliai. Pamokos su Girium labai patinka, Girius aiškiai paaiškina, pamokos nenuobodžios.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Justina M., 2022.05

Labiausiai patinka tai, kad visada galima susisiekti su administracija ir aptarti klausimus. Corepetitus komanda tikrai stengiasi sukurti draugišką aplinką, svarbus kiekvieno komfortas. :))

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Aušra S., 2022.04

Darbas su COREPETITUS yra naudingas ne tik mokiniui, bet ir pačiam mokytojui. Smagu, kad mokykloje išmokti dalykai nenueina veltui, yra nuolat kartojami ir naudojami, o tai neleidžia jiems pasimiršti. COREPETITUS sudarytas darbo pobūdis yra patogus, informacija ir taisyklės aiškiai pateiktos, o jei kyla sunkumų visada galima greitai ir lengvai susisiekti su administracija, kuri padės viską išspręsti. Didžioji darbo dalis priklauso nuo mokinių, tad galiu sakyti, kad man pasisekė, nes mokiniai šaunūs, motyvuoti, o dirbti su jais yra vienas malonumas.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Akvilė Š., 2022.04

Manau, kad Corepetitus yra puiki vieta dirbti studentams. Džiaugiuosi, kad dėl kiekvieno iškilusio klausimo galima pasikonsultuoti su administracija, kuri siekia, kad kiekvienas čia dirbantis asmuo jaustųsi gerai ir užtikrintai. Administracijos lankstumas, pasitikėjimas ir pagarba darbuotojams motyvuoja kuo kruopščiau atlikti savo pareigas. Didelis dėmesys skiriamas ir komandos formavimui - įvairūs korepetitorių susitikimai, protmūšiai, gražus laisvalaikio praleidimas kartu tik augina norą čia dirbti. Smagu, kad Corepetitus labai sparčiai auga ir tobulėja. Per pusmetį galima pastebėti akivaizdžius pokyčius daugelyje sričių.

Tėvų atsiliepimas

Ina J., 2022.04

Korepetitorė dirba atsakingai. Informaciją pateikia aiškiai, suprantamai, dukra labai patenkinta jos darbu. Sako, kad jaučia naudą. Mokymosi rezultatai pagerėjo.

Mokinio atsiliepimas

Dominyka N., 2022.04

Besimokant su korepetitore pradėjau jaustis užtikrinčiau, visada gaunu man reikiamus atsakymus ir paaiškinimus. Rekomenduoju.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Gabrielė S., 2022.04

Labai patinka darbo specifika, puikiai sutariu tiek su mokiniais tiek su jų tėvais. Jei iškyla klausimų visada padeda administracija. Tai puikus darbas, kurį galima suderinti su studijomis. Rekomenduoju.

Tėvų atsiliepimas

Inga N., 2022.04

Viskas gerai, jokių priekaištų neturime. Darbas vyksta, rezultatus matom vis geresnius, tai tikrai viskuo esame patenkinti.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Karolina B., 2022.04

Labai patinka darbas, esu patenkinta visais savo mokiniais. Galiu tik pagirti Corepetitus, buvo netikėta, kad viskas labai organizuota ir iškart gaunu atsakymus, visą informaciją ir pagalbą.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorius Andrius Ž., 2022.04

Džiaugiuosi, jog „COREPETITUS” – unikali vieta, kurioje dirba entuziastingas, veržlus, lankstus, nuoširdžiai darbą mylintis kolektyvas. Viskas tuo ir pasakyta.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorius Martynas B., 2022.04

Labai džiaugiasi šiuo darbu. Gera komunikacija, greitai sulaukiu atsakymų. Su mokiniais sekasi labai gerai. Tai puiki darbo praktika.

Tėvų atsiliepimas

Jolanta S., 2022.04

Jaučiu bendradarbiavimą ir grįžtamąjį ryšį iš korepetitorės. Sūnaus atsiliepimai irgi teigiami, pastebi, kad užsiėmimai pagelbėja mokykloje pamokos metu, jaučiasi tvirčiau, labiau viską supranta ir džiaugiasi esamais užsiėmimais.

Mokinio atsiliepimas

Nojus P., 2022.04

Viskas gerai ir sklandžiai. Tik geriausios rekomendacijos Jums. Kai pradėjom daryti egzaminų užduotis, rezultatai tikrai pagerėjo, ir mokykloje jaučiu, kad kur kas lengviau mokytis. Rekomenduoju.

Tėvų atsiliepimas

Erika S., 2022.04

Labai džiaugiuosi korepetitorės darbu ir bendravimu su dukra. Karolina puikiai užmezgė ryšį, geba aiškiai paaiškinti, pamokos vyksta sklandžiai ir įtraukiančiai. Paskutiniai pažymiai iš matematikos atsikaitymų 10 ir 9.

Tėvų atsiliepimas

Jovita V., 2023.04

Korepetitorė tikrai labai atsakinga ir viską aiškiai bei kruopščiai išdėsto. Dukra labai patenkinta, daug geriau ir laisviau jaučiasi, mokykloje taip pat gauna geresnį ivertinimą iš mokytojos, tikrai jaučiama pažanga.

Tėvų atsiliepimas

Jurgita U., 2023.04

Mokytoja Greta labai patinka mano dukrai, tarpusavyje jos bendrauja kaip draugės, dukra niekada nebijo klausti, tačiau tuo pačiu ir puikiai įsisavina visą pateikiamą medžiagą. Tubūt vienas svarbiausių sėkmės komponentų - nedidelis amžius tarp mokinio ir mokytojo. Esame labai patenkinti!

Tėvų atsiliepimas

Daiva B., 2023.04

Nuostabi mokytoja, labai atidi ir įsiklausanti, randant geriausią būdą išaiškinti medžiagą. Esame labai patenkinti, o svarbiausia, viskas atsispindi pagerėjusiuose rezultatuose.

Tėvų atsiliepimas

Gintarė V., 2023.04

Dukra labai džiaugiasi savo korepetitore, rado tarpusavio ryšį, lengvai bendrauja, malonus bendravimas derinasi su neaiškių temų išsiaiškinimu be jokio streso, džiaugiames pasirinkę Jūsų mokytojus geresniems rezultatams siekti.

Tėvų atsiliepimas

Lina K., 2023.03

Viskas tikrai gerai. Sūnus labai patenkintas korepetitoriumi, kažkaip greitai susibendravo, atsirado ryšys, nes vaikas toks iš esmės yra nedrąsus ir jam sunkiau bendrauti, mokykloje bijodavo klausti jei kas neaišku, o čia kažkaip viskas jam gerai, tikrai patenkintas, pats jaučia skirtumą ir matyt motyvacija atsirado mokytis kai daugiau supranta.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Alvita V., 2023.2

Labai džiaugiuosi dirbdama COREPETITUS. Savo ateitį sieju su pedagogika, tad čia yra puiki vieta įgyti patirties tolimesniam darbui. Man, kaip studentei, labai svarbus lankstus darbo grafikas, ir būtent čia administracija visuomet atsižvelgia į mano užimtumą ir netenka dėl darbo aukoti paskaitų universitete. Ir nors darbo pradžioje buvo nedrąsu, nežinojau ar sugebėsiu – aiškios instrukcijos, mokymai bei šauni komanda greit padėjo įsivažiuoti ir suprasti jog darbas COREPETITUS – tikras malonumas:)

Mokinio atsiliepimas

Aušra Š., 2023.03

Korepetitorė Saulė tikrai puiki mokytoja, jos dėka mano pažymiai pakilo iš 7uko iki 9uko. Tai tikrai ženklus skirtumas. Kalbu jau tikrai geriau ir drąsiau, dingo baimė. Taip pat egzaminam jaučiuos,i kad esu pasiruošusi pakankamai tvirtai. Saulė tikrai labai dėmesinga ir pastabi mokytoja, patinka su ja dirbti.

Tėvų atsiliepimas

Živilė G., 2023.03

Morta Šaunuolė. Sūnus per visą mokymosi laikotarpį tikrai pasiekė gerų rezultatų su Morta. Tiek mokykloje jaučiame rezultatus, kad pagerėjo Augusto rašinių rašymas, sulaukė pastabų iš mokytojos, tiek jis ir pats sako, kad pasidarė daug lengviau.

Tėvų atsiliepimas

Artūras G., 2023.03

Korepetitorius tikrai superinis, labai gerai sekasi su juo, vaikas jau daug geriau supranta ir tikrai per trumpą laiką pasiekėm rezultatus, kokiu norėjome.

Tėvų atsiliepimas

Darius M., 2023.03

Korepetitorius tikrai padeda vaikui, esame patenkinti, viskas į gerą pusę linksta, pažymiai ir supratimas gerėja.

Tėvų atsiliepimas

Jolanta D., 2023.03

Esame patenkinti korepetitoriaus mokymu, dukrai patinka mokytojo nuoseklumas, suprantamas dėstymo metodas

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorius Domas J., 2023.03

Dirbti sekasi puikiai. Patinka, kad laikus galima pasidėlioti kaip patogu man ir mokiniams. Labai smagu, kad yra nemažas kiekis mokomosios medžiagos, kuria galima naudotis. Komanda irgi labai draugiška. Padeda su bet kokiu klausimu:)

Tėvų atsiliepimas

Laura K., 2023.03

Viskas tikrai gerai su korepetitorėmis, abi yra atsakingos, viskas vyksta sklandziai, sūnus tikrai patenkintas. Lengvai rado ryšį su mokytojomis. Matematika jau supranta kur kas geriau, sako kad labai gerai ir suprantamai viską paaiškina, tai džiaugiamės gerėjančiais rezultatais.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorius Adomas Č., 2023.03

Man labai patinka čia dirbti, patinka darbo laiko lankstumas, korepetitorių platforma yra gera ir patogi, profesionali administracija. Kol kas man nieko čia netrūksta :)

Rasa V., 2023.02

Mano dukra labai laisvai jaučiasi su mokytoja pamokoje, drąsiai klausia, ko pasekoje jaučiasi rezultatai mokyklos įvertinimuose! Nereali mokytoja! Ačiū

Tėvų atsiliepimas

Milda K., 2023.02

Praėjus vos keletai pamokų vaikas jau yra be galo patenkintas, sako, jog mokytoja padeda daug lengviau suprasti temas. Esame dėkingi mokytojai, jog lanksčiai derinasi prie sūnaus užimto grafiko ir varžybų, tokiu būdu nenukenčia nei mokslai, nei kitos veiklos.

Tėvų atsiliepimas

Eglė B., 2023.02

Vaikas yra euforijoje kai reikia jungtis į pamokas, tiesiog džiugu matyti, kaip vaikas noriai mokosi, kad pamokos nebėra kažkokia prievolė, o malonus procesas.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Aistė G., 2023.02

Labai džiaugiuosi dirbdama COREPETITUS. Savo ateitį sieju su pedagogika, tad čia yra puiki vieta įgyti patirties tolimesniam darbui. Man, kaip studentei, labai svarbus lankstus darbo grafikas, ir būtent čia administracija visuomet atsižvelgia į mano užimtumą ir netenka dėl darbo aukoti paskaitų universitete. Ir nors darbo pradžioje buvo nedrąsu, mokymai bei šauni komanda greit padėjo įsivažiuoti ir suprasti jog darbas COREPETITUS – tikras malonumas:)

Tėvų atsiliepimas

Airida V, 2023.02

Esame labai patenkinti dukros daroma pažanga. Svarbiausia, jog dukra noriai jungiasi į pamoką ir gali bendrauti su korepetitore kaip su drauge, nebijodama klausti.

Tėvų atsiliepimas

Jolita B., 2023.02

Vaikui labai patinka, džiaugiasi pamokomis, pažymiai gerėja, ko daugiau norėti :)

Tėvų atsiliepimas

Goda P., 2023.01

Prieš pradendant mokytis su korepetitore, mergaitei būdavo labai sunku išlaikyti dėmesį ir susikoncentruoti mokslams, nes pamokos mokykloje jai per ilgos ir tiesiog atsibosta, mokytojos neskiria dėmesio. Čia mergaitė džiaugiasi jog gauna kokybiško dėmesio, mokytoja sugeba įtraukti ir motyvuoti, o svarbiausia pagerėjo rezultatai mokykloje.

Tėvų atsiliepimas

Aušra B., 2023.01

Esame itin patenkinti. Svarbiausia, kad atsiranda aiškumas matematikoje :) Dėl šios priežasties ir kreipėmės pagalbos. Ignas dėsto suprantamai, paklausia ar viskas aišku - dukra pamokose jaučiasi gerai.

Tėvų atsiliepimas

Inga R., 2023.01

Esame patenkinti, viskas gerai, Elenai sekasi gerai, mokymosi rezultatai palaipsniui gerėja. Džiaugiuosi, kad jau puikiai sutaria su mokytoja, nebijo klausti, kalbėti🙂

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorius Adomas B., 2022.12

Labai patinka, kad galiu daryti tai, ką mėgstu ir tuo pačiu padengti savo pragyvenimo išlaidas. Jaučiuosi suartėjęs su savo mokiniais ir nuoširdžiai noriu, kad jiems kuo geriau sektųsi.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorius Ričardas R. 2022.12

Šis darbas suteikė daug naudingos patirties ir išmokė naujų dalykų. Pradžioje buvo šiek tiek nedrąsu, tačiau pamažu įsivažiavau ir supratau, kaip vesti pamokas. Labiausiai COREPETITUS vertinu už tai, kad galiu ramiai susikoncentruoti į darbą, nes visi procesai vykdomi labai profesionaliai.

Tėvų atsiliepimas

Loreta Č., 2022.12

Ačiū Ąžuolui už pamokas. Sūnus jaučiasi labiau pasitikintis savimi, geriau sekasi mokykloje.

Tėvų atsiliepimas

Jurgita M., 2022.11

Sūnus labai patenkintas gaunamomis pamokomis. Labai džuaugiuosi jo noru mokytis. Didelis ačiū mokytojai Jovitai!

Tėvų atsiliepimas

Margarita V., 2022.11

Esame viskuo labai patenkinti, rezultatai gerėja, viskas tik į priekį.

Mokinio atsiliepimas

Augustė N., 2022.10

Korepetitorius draugiškas ir fainas, paprasta susikalbėti, labai aiškiai sugeba paaiškinti. Tikrai jaučiu didelį skirtumą nuo to kai pradėjau lankyti papildomas pamokas. Jei negaliu dalyvauti pamokose, paprasta susitarti persikelti pamoka į kitą dieną, nebūna jokių problemų:)

Tėvų atsiliepimas

Ieva R., 2022.10

Dukrai labai patinka mokytojos iš jos tik patys geriausi atsiliepimai. Visada trūkdavo sistemingo mokymosi, o dabar tikrai matome pažangą.

Tėvų atsiliepimas

Eglė K., 2022.09

Esame labai dėkingi Vytautei! Puikiai padėjo susitvarkyti su užduotimis. Ačiū!

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Eglė G., 2022.07

Gan spontaniškai nusprendusi dirbti Corepetitus, likau maloniai nustebinta ir jaučianti, jog atradau naują sritį savirealizacijai. Labiausiai žavi ne tik galimybė laisvai derinti studijų tvarkaraštį su darbu, tačiau maloni ir visada pasiruošusi padėti aplinka. Tai ne tik palengvina veiklas, tačiau taip pat kuria jaukią ir motyvuojančią aurą.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Agnė D., 2022.07

Corepetitus dirbu nuo pačios mokslo metų pradžios ir likti čia labiausiai vilioja laisvės jausmas. Galimybė pačiai susiplanuoti darbotvarkę man labai aktuali, todėl džiaugiuosi, kad Corepetitus suteikia tam teisę. Džiaugiuosi savo turimais mokiniai, su kuriais užmezgėme jau labai artimą ryšį. Smagu, kad tobulėja ne tik jų žinios, tačiau ir mano kompetencijos lyg augtume kartu. Administracija ir kiti korepetitoriai visad pataria iškilus klausimams, o ir iš tėvų gaunamas grįžtamasis ryšys yra naudingas.

Tėvų atsiliepimas

Loneda G., 2022.06

Turime nuostabią mokytoją! Dukra labai patenkinta, rezultatai akivaizdūs! Ačiū Gretai už puikų darbą!

Tėvų atsiliepimas

Margarita S., 2022.05

Mums labai pasisekė, kad turim tokią korepetitorę :) Sūnaus pažangą jau įvertino ir mokyklos mokytoja, ačiū!

Tėvų atsiliepimas

Dovilė D., 2022.05

Turime puikų mokytoją. Jis pastebi vaiko gebėjimus ir atsižvelgia į juos, atitinkamai parenka mokymosi programą.

Tėvų atsiliepimas

Neringa U., 2022.05

Noriu pagirti ir padėkoti mokytojui Justinui - sūnus su noru lanko pamokas, gilina žinias ir matematikoje jaučiasi daug stipresnis. Bendravimas be galo draugiškas, nėra baimės paklausti ir išsiaiškinti, ko nesupranta.

Tėvų atsiliepimas

Ramunė B., 2022.05

Korepetitorius labai nuosekliai ir aiškiai dėsto mokymosi medžiagą, atsižvelgia į mokinio poreikius. Esame patenkinti.

Tėvų atsiliepimas

Ramunė B., 2022.04

Roko korepetitorė tikrai labai puiki, geriausi žodžiai apie ją. Vaikas labai patenkintas, supranta viską kas jam aiškinama. Man kaip mamai smagu, kad iš korepetitorės visada gaunu info kaip jam sekasi.

Tėvų atsiliepimas

Andra M., 2022.04

Korepetitorius Vaidas puikus, atsakingas, betarpiškas. Simas patenkintas pamokomis, motyvuotas, patobulėjo, noriai jungiasi į pamokas. Džiaugiamės ir siunčiame Vaidui kuo geriausius linkėjimus.

Mokinio atsiliepimas

Deimantė I., 2022.04

Labai džiaugiuosi savo korepetitoriumi. Pamokų metu yra aiškiai išaiškinami uždaviniai, gausus kiekis pavyzdžių, kilus klausimams visada sulaukiu paaiškinimų ir papildomų pavydžių, todėl esu labai dėkinga, šiam korepetitoriui už darbą su manimi.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Gabrielė B., 2022.04

Darbas Corepetitus yra viena geriausių darbo alternatyvų studentui. Tai pirmasis darbas, kuriame toks lankstus grafikas. Man darbe labai svarbu kolektyvas, o čia dirba draugiški, šilti ir visada malonūs žmonės. Corepetitus yra išskirtinė darbo vieta, nes suteikia galimybę atlikti prasmingą darbą, o taip pat padeda siekti savų tikslų lengvai derinant darbo laiką su studijomis:)

Mokinio atsiliepimas

Austėja Ž., 2022.04

Labai ačiū už įdomias ir išsamias pamokas :)) Mokykloje būna sunku įsisavinti informaciją, todėl tai, ko nesuprantu, paklausiu korepetitorės. Kartu atrandame būdų, kaip suprasti ir prisiminti informaciją.

Tėvų atsiliepimas

Jūratė T., 2022.04

Puiki mokytoja, išsamus atgalinis ryšys, mokytojos komentarai apie padarytą pažangą bei planus. Tautvydui patinka, matome pagerėjimą moksluose. Ačiū.

Tėvų atsiliepimas

Erika L.,

Mūsų korepetitorė labai maloni, profesionali ir atsakinga mokytoja. Sūnus sako, kad jam labai patinka analizuoti kūrinius ir mokytis lietuvių su Gabriele.

Tėvų atsiliepimas

Giedrė R., 2022.04

Giedrė labai atsakinga, maloni, reikli ir puiki korepetitorė. Vaikas džiaugiasi, kad "turi" Giedrę, lengvai rado bendrą kalbą, pasitiki, pasitaria. Giedrė visada atsižvelgia į vaiko poreikius konkrečiai ties kokia tema padirbėti. Dabar lietuvių kalbą valdo žymiai geriau Giedrės dėka. Esame dėkingi ir ja labai džiaugiamės😊

Tėvų atsiliepimas

Sigita V., 2022.04

Ačiū korepetitorei, labai atsakingai paruošta medžiaga, tikrai atsižvelgia į vaiko žinias. Maloniai nustebino smagus "priėjimas" prie vaiko, ryšio užmezgimas per kitus pomėgius.
Ačiū Gretai :)

Mokinio atsiliepimas

Ieva T., 2022.04

Puikiai sutariam su korepetitore, visada lengva susitarti jei kažkas keičiasi, lengva bendrauti. Jaučiu, kad tikrai mažiau spragų liko ir kad daug geriau suprantu. Patinka, kad mokymas nuotolinis ir nereikia niekur važinėti.

Korepetitorių atsiliepimas

Korepetitorė Austėja P., 2022.04

Labai džiaugiuosi atėjusi dirbti i Corepetitus, turiu labai gerus mokinius. Labai patinka komunikacija su administracija, viskas lengvai ir paprastai.

Mokinio atsiliepimas

Mindaugas S., 2022.04

Labai džiaugiuosi, kad korepetitorė yra studentė. Kadangi mokykloje dažnai susiduriu su problema, kad mokytojai nesugeba paprastai ir aiškiai paaiškinti, o čia randa priėjimą prie tavęs labai paprastai. Puikiai sutariame, rezultatai gerėja. Rekomenduoju.

bottom of page