top of page

MATEMATIKOS KOREPETITORIUS

Matematika – labai svarbi kiekvienam, nes jos žinios praverčia tiek akademiniame pasaulyje, tiek kasdienybėje. Ji moko ne tik, kaip teisingai suskaičiuoti pinigus ar įvertinti atstumą, bet ir kaip elgtis, susidūrus su problemomis. Nors šis mokomasis dalykas be galo reikalingas, nemažai daliai mokinių jis atrodo sudėtingas bei kelia nuolatinį stresą. Jei pastebėjote, jog ir Jūsų vaikas visa tai patiria, neskubėkite nusivilti, mat galime pasiūlyti jums efektyvų sprendimą – COREPETITUS papildomus matematikos užsiėmimus nuotoliniu būdu. Kiekvienas mūsų matematikos korepetitorius suteiks visokeriopą pagalbą mokantis bei stengsis, jog šis dalykas vaikui taptų suprantamas ir keliantis susidomėjimą. Tad, jei jums reikalingas geras matematikos korepetitorius Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste, nieko nelaukite ir registruokitės pirmajam online užsiėmimui!


Matematikos korepetitoriaus teikiama nauda


Matematikos korepetitorius parodys, kad, kai matematika tampa suprantama, ji gali tapti įdomi kiekvienam mokiniui. Matematikos korepetitorius jau per pirmąjį nuotolinį užsiėmimą nustatys, kokios yra mokinio spragos ir su jomis toliau nuosekliai dirbs, ugdydamas mokinio analitinius gebėjimus bei loginį mąstymą.

Naudodamasis gyvenimiškais ir interaktyviais pavyzdžiais korepetitorius padės mokiniui suprasti, kaip matematika jam pravers gyvenime. Be to, įkvėps labiau pasitikėti savimi ir tvirčiau jaustis per matematikos pamokas mokykloje.

Paskubėkite, nes populiariausi laikai sparčiai užimami.

Užtikrintas pasiruošimas matematikos PUPP ir VBE


Egzaminai daugeliui mokinių atrodo bauginantis etapas, o ypač šis jausmas sustiprėja tada, kai kalba pasisuka apie matematikos PUPP ir VBE. Iš tiesų ši baimė nėra iš piršto laužta, nes 2022 metais valstybinio matematikos egzamino neišlaikė net apie trečdalis laikiusiųjų. Tokie rezultatai apsunkina galimybę įstoti į norimą studijų programą ar gauti nemokamą studijų vietą. Tad, jei norite savo vaiką apsaugoti nuo šios statistikos ir jam užtikrinti geriausias sąlygas pasiruošti egzaminui, COREPETITUS kursai yra tai, ko jums reikia! 
Ar Jūsų vaikas ruošiasi 10 klasės matematikos PUPP, ar jau artėja 12 klasės egzaminai – bet kuriuo atveju matematikos korep
etitorius suteiks visokeriopą pagalbą. Užsiėmimų metu mokytojas supažindins su egzaminų formatu, nustatytas vaikų turimas spragas, parinks geriausiai tinkančią mokymosi strategiją joms pašalinti bei pateiks praktines užduotis ir bandomuosius testus, leisiančius tobulėti. Mūsų korepetitoriai kiekvienam mokiniui skiria individualų dėmesį ir prisitaiko prie skirtingų poreikių tam, kad padėtų jam labiau pasitikėti savimi ir pasiekti geriausių rezultatų. 

 

Matematikos korepetitoriaus paslaugos online


Galbūt Jūsų vaikui kyla sunkumų, kaip prisiminti Pitagoro teoremą? Mokytojai mokykloje neskiria pakankamai dėmesio? Ar neramina matematikos uždaviniuose atsirandančios raidės? Matematinės šaknies traukimas beveik toks pats nemalonus kaip vizitas pas odontologą? Kad ir su kokia problema susidurtų Jūsų vaikas, su COREPETITUS komanda ją nesunkiai išspręsite! Papildomos matematikos pamokos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste padės ne tik įsiminti formules, bet ir jas suprasti bei pagerinti problemų sprendimo įgūdžius. Mūsų matematikos korepetitoriai – baigę Lietuvos ir užsienio universitetus bei turintys puikius bendravimo įgūdžius, tad nesunkiai atras bendrą kalbą su bet kuriuo vaiku. 
Renkantis korepetitoriaus paslaugas, rekomenduojame ieškoti tokių, kurios pasižymėtų ne žema kaina, o aukšta kokybe. Būtent ją užtikrins COREPETITU
S korepetitorių pamokos! Jei susidomėjote, kviečiame registruotis užsiėmimams – mes pasiūlysime matematikos korepetitorių kursus, kurie padės įveikti bauginančius sunkumus. 

KALBA MŪSŲ KOREPETITORIAI

KOREPETITORIAUS KELIAS

matematikos korepetitorius: darbo pokalbis

Darbo pokalbis

Vertinami bendravimo įgūdžiai, asmenybė tipas bei emocinis intelektas, gebėjimas ir noras 

dalintis žiniomis.

matematikos korepetitorius: akademiniai pasiekimai

Akademiniai pasiekimai

Atsižvelgiame į kiekvieno kandidato mokyklos baigimo įvertinimus bei VBE rezultatus.

matematikos korepetitorius: metodiniai mokymai

Metodiniai mokymai

Pateikiami išsamūs COREPETITUS metodiniai mokymai, pavyzdinės pamokos. Taip pat dalinamės geriausiomis mokymo praktikomis, efektyvios komunikacijos pavyzdžiais.

matematikos korepetitorius: korepetitorių komanda

Korepetitorių komanda

Administacija yra išskirtinai lanksti ir visuomet reaguoja į korepetitorių pastebėjimus, kartu sprendžia susidariusias situacijas.

bottom of page