top of page

MATEMATIKOS KOREPETITORIUS

Matematikos korepetitorius parodys, kad, kai matematika tampa suprantama, ji gali tapti įdomi kiekvienam mokiniui. Matematikos korepetitorius jau per pirmąjį nuotolinį užsiėmimą nustatys, kokios yra mokinio spragos ir su jomis toliau nuosekliai dirbs, ugdydamas mokinio analitinius gebėjimus bei loginį mąstymą.

 

Naudodamasis gyvenimiškais ir interaktyviais pavyzdžiais korepetitorius padės mokiniui suprasti, kaip matematika jam pravers gyvenime. Be to, įkvėps labiau pasitikėti savimi ir tvirčiau jaustis per matematikos pamokas mokykloje. Nuotolinis matematikos korepetitorius padės pasiruošti atsiskaitymams, PUPP ir matematikos VBE.

 

 

Galbūt jūsų vaikui kyla sunkumų, kaip prisiminti Pitagoro teoremą? Ar neramina matematikos uždaviniuose atsirandančios raidės? Matematinės šaknies traukimas beveik toks pats nemalonus kaip vizitas pas odontologą? Kviečiame registruotis užsiėmimams – mes pasiūlysime matematikos korepetitorių, kuris padės įveikti bauginančius sunkumus.

Paskubėkite, nes populiariausi laikai sparčiai užimami.

KALBA MŪSŲ KOREPETITORIAI

KOREPETITORIAUS KELIAS

matematikos korepetitorius: darbo pokalbis

Darbo pokalbis

Vertinami bendravimo įgūdžiai, asmenybė tipas bei emocinis intelektas, gebėjimas ir noras 

dalintis žiniomis.

matematikos korepetitorius: akademiniai pasiekimai

Akademiniai pasiekimai

Atsižvelgiame į kiekvieno kandidato mokyklos baigimo įvertinimus bei VBE rezultatus.

matematikos korepetitorius: metodiniai mokymai

Metodiniai mokymai

Pateikiami išsamūs COREPETITUS metodiniai mokymai, pavyzdinės pamokos. Taip pat dalinamės geriausiomis mokymo praktikomis, efektyvios komunikacijos pavyzdžiais.

matematikos korepetitorius: korepetitorių komanda

Korepetitorių komanda

Administacija yra išskirtinai lanksti ir visuomet reaguoja į korepetitorių pastebėjimus, kartu sprendžia susidariusias situacijas.

bottom of page