top of page

BIOLOGIJOS KOREPETITORIUS

Biologija – mokslas apie gyvuosius organizmus – yra neatsiejama kasdienybės dalis. Ji atskleidžia mūsų kūnų ir mus supančių ekosistemų paslaptis, dėl to išmanyti šį mokslą –  naudinga visiems. Jei Jūsų vaikui biologija kelia siaubą ar jis susiduria su konkrečiais sunkumais šiame mokymosi kelyje, siūlome COREPETITUS biologijos mokytojų pagalbą. Nepriklausomai nuo to, ar Jūsų vaikas mokosi 7 klasėje ir tik pradeda susipažinti su gamtos mokslais, ar yra 12 klasėje ir nori gerai pasiruošti biologijos egzaminui, mūsų korepetitoriai atras bendrą kalbą su bet kurio amžiaus mokiniu bei padės jam pasiekti užsibrėžtus tikslus.


Biologijos korepetitoriaus kursai akiračiui plėsti ir tobulėti


Biologijos korepetitorius ne tik padės geriau suprasti gyvybės ir gyvų organizmų egzistavimo, veiklos ir funkcijų ypatumus, bet ir ugdys analitinius bei kritinio mąstymo gebėjimus. Spręsdami problemas, diskutuodami įvairiais biologijos klausimais, jaunuoliai mokosi suprasti sąvokas, o ne jas mokytis atmintinai, kas yra neįkainojamas įgūdis, neapsiribojantis vien biologijos dalyku. 

 

Interaktyviais ir įtraukiančiais užsiėmimais korepetitorius sieks pagilinti moksleivio biologijos žinias, skatins pažinti ir tyrinėti jį supančią aplinką, geriau suprasti žmogaus kūne ir aplinkoje vykstančius procesus, sieti biologijos žinias su kitomis disciplinomis. Prisitaikydamas prie mokinio amžiaus ir lygio, gebės buitiniais pavyzdžiais paaiškinti sudėtingus procesus. 

Paskubėkite, nes populiariausi laikai sparčiai užimami.

Papildomos biologijos pamokos nuotoliniu būdu


Galbūt Jūsų vaikas nemato nieko žavingo bakterijose? Genetika skamba įdomiai, bet recesyviniai ir dominuojantys genai priverčia kilstelti antakį? Įdomu, kaip tušinukų pagalba galima atskirti chromosomą nuo chromatidžių? Kad ir su kokiu klausimu ar problema susidurtumėte, biologijos korepetitorius padės visa tai išspręsti! COREPETITUS komandą sudaro savo srities profesionalai, baigę studijas geriausiuose Lietuvos ir užsienio universitetuose. Kiekvienas mūsų biologijos korepetitorius – šiuolaikiškas ir puikiai išmanantis bendravimo subtilybes, tad bet kuriam mokiniui visą reikiamą informaciją pateiks įdomiu ir jam suprantamu būdu. 
Galva ūžia nuo informacijos ir tampa sunku joje susigaudyti? Papildomos online pamokos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ar bet kur kitur Lietuvoje – gali būti kaip tik tai, ko jums reikia. Nieko nelaukite ir registruokitės užsiėmimams jau dabar – mes pasiūlysime biologijos korepetitorių, kuris padės nerti į mus supančios gamtinės įvairovės įdomybes. 

Akademinių iššūkių įveikimas


Bet kuris COREPETITUS biologijos mokytojas suteiks visą pagalbą, atliekant namų darbų užduotis, užtikrindami, kad mokiniai aiškiai jas suprastų ir kad jiems neliktų neatsakytų klausimų. Be viso to, biologijos korepetitoriai padės pasiruošti įvairiems atsiskaitymams ir egzaminui (VBE). Jie pasidalins veiksmingais mokymosi metodais, paaiškins VBE formatą, pasirūpins bandomaisiais testais ir suteiks konstruktyvią grįžtamąją informaciją, padėsiančią jaunuoliui tobulėti. 
Esant galimybei, korepetitoriaus paslaugomis rekomenduojame naudotis reguliariai. Tęstinis ir sistemiškas mokymasis visuomet atneša geresnius rezultatus, leidžia efektyviau pasiekti išsikeltus tikslus ir mokiniui suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Tad, jei ieškote aukštos papildomų pamokų kokybės gera kaina, COREPETITUS tikrai turi, ką pasiūlyti!

 

KALBA MŪSŲ KOREPETITORIAI

KOREPETITORIAUS KELIAS

Biologijos korepetitorius: darbo pokalbis

Darbo pokalbis

Vertinami bendravimo įgūdžiai, asmenybė tipas bei emocinis intelektas, gebėjimas ir noras 

dalintis žiniomis.

Biologijos korepetitorius: akademiniai pasiekimai

Akademiniai pasiekimai

Atsižvelgiame į kiekvieno kandidato mokyklos baigimo įvertinimus bei VBE rezultatus.

Biologijos korepetitorius: metodiniai mokymai

Metodiniai mokymai

Pateikiami išsamūs COREPETITUS metodiniai mokymai, pavyzdinės pamokos. Taip pat dalinamės geriausiomis mokymo praktikomis, efektyvios komunikacijos pavyzdžiais.

Biologijos korepetitorius: korepetitorių komanda

Korepetitorių komanda

Administacija yra išskirtinai lanksti ir visuomet reaguoja į korepetitorių pastebėjimus, kartu sprendžia susidariusias situacijas.

bottom of page