top of page

BIOLOGIJOS KOREPETITORIUS

Biologijos korepetitorius ne tik padės geriau suprasti gyvybės ir gyvų organizmų egzistavimo, veiklos ir funkcijų ypatumus, bet ir ugdys analitinius bei kritinio mąstymo gebėjimus. Interaktyviais ir įtraukiančiais užsiėmimais korepetitorius sieks pagilinti moksleivio biologijos žinias, skatins pažinti ir tyrinėti jį supančią aplinką, geriau suprasti žmogaus kūne ir aplinkoje vykstančius procesus, sieti biologijos žinias su kitomis disciplinomis. Prisitaikydamas prie mokinio amžiaus ir lygio, gebės buitiniais pavyzdžiais paaiškinti sudėtingus procesus. 

Nuotolinis biologijos korepetitorius padės paruošti namų darbus, pasirengti atsiskaitymams ir biologijos VBE.

Galbūt jūsų vaikas nemato nieko žavingo bakterijose? Genetika skamba įdomiai, bet recesyviniai ir dominuojantys genai priverčia kilstelti antakį? Įdomu, kaip tušinukų pagalba galima atskirti chromosomą nuo chromatidžių?

 

 

Galva ūžia nuo informacijos ir tampa sunku joje susigaudyti? Kviečiame registruotis užsiėmimams – mes pasiūlysime biologijos korepetitorių, kuris padės nerti į mus supančios gamtinės įvairovės įdomybes. 

Paskubėkite, nes populiariausi laikai sparčiai užimami.

KALBA MŪSŲ KOREPETITORIAI

KOREPETITORIAUS KELIAS

Biologijos korepetitorius: darbo pokalbis

Darbo pokalbis

Vertinami bendravimo įgūdžiai, asmenybė tipas bei emocinis intelektas, gebėjimas ir noras 

dalintis žiniomis.

Biologijos korepetitorius: akademiniai pasiekimai

Akademiniai pasiekimai

Atsižvelgiame į kiekvieno kandidato mokyklos baigimo įvertinimus bei VBE rezultatus.

Biologijos korepetitorius: metodiniai mokymai

Metodiniai mokymai

Pateikiami išsamūs COREPETITUS metodiniai mokymai, pavyzdinės pamokos. Taip pat dalinamės geriausiomis mokymo praktikomis, efektyvios komunikacijos pavyzdžiais.

Biologijos korepetitorius: korepetitorių komanda

Korepetitorių komanda

Administacija yra išskirtinai lanksti ir visuomet reaguoja į korepetitorių pastebėjimus, kartu sprendžia susidariusias situacijas.

bottom of page