top of page

Kodėl verta rinktis jaunus korepetitorius?

Updated: Jan 17, 2023

Praėjus vos keliems mėnesiams nuo mokslo metų pradžios jau pastebimos spragos vaikų žiniose. Jeigu jų atsiranda, labai svarbu kuo anksčiau jas pašalinti – o patogiausias ir efektyviausias būdas tai padaryti yra darbas su korepetitoriumi. „Corepetitus“ didžiuojasi turėdami labai jauną kolektyvą, susidedantį iš studentų, studijuojančių geriausiuose Lietuvos ir užsienio universitetuose. Tačiau neretam tėveliui kyla klausimas: kodėl turėtume rinktis jaunų korepetitorių paslaugas? Šiame įraše pasistengsime Jums į jį atsakyti.


Santykis tarp korepetitoriaus ir mokinio

Labai dažnai mokiniai nenoromis dalyvauja papildomose pamokose, nes jie sunkiai sutaria su jų korepetitoriumi. Kadangi mūsų kolektyvas yra jaunas, mes sugebame palaikyti gerus santykius su mokiniais. Pamokų metu sukuriama draugiška atmosfera - mokinys nebebijo užduoti klausimų ir su dideliu noru dalyvauja užsiėmimuose.

Korepetitoriaus aiškinimo gebėjimai

Korepetitoriai, kurie yra studentai, patys neseniai lankė mokyklas – dėl šios priežasties jie puikiai žino, kurios temos yra sunkiau suprantamos. Mūsų korepetitoriai moka pateikti informaciją taip, kad mokiniai ją suprastų ir žino, į kurias detales reikia atkreipti dėmesį.

Darbas su šiuolaikinėmis technologijomis

Dauguma mūsų darbuotojų yra studentai, puikiai išmanantys šiuolaikines technologijas, naudojantys naujausias programėles, kad pateiktų turinį kuo įdomiau ir supratingiau mūsų jauniesiems mokiniams.

Prisitaikymas prie Jūsų laiko galimybių

Mūsų administracija deda visas pastangas, kad suderintų Jums tinkamą pamokų laiką. Jeigu Jūsų užimtumas pasikeitė, korepetitoriai visada pasiruošę pakeisti užsiėmimų laiką – komunikacija su jaunais žmonėmis yra greita ir efektyvi.


Tikimės, kad šis straipsnis išsklaidė Jūsų nerimą dėl jaunų korepetitorių ir suteikė noro dirbti su mumis. O jeigu ir po šio įrašo turite klausimų ar abejonių – būtinai susisiekite su mumis elektroniniu paštu arba telefonu!


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page