top of page

Kaip grįžti į mokymosi rutiną?

Updated: Jan 18, 2023

Taigi, kaip grįžti į mokymosi rutiną?

Su jumis sveikinasi COREPETITUS komanda. Daugeliui moksleivių ir jų tėveliams rugsėjis simbolizuoja naują pradžią – nauja klasė, kartais mokykla, naujos patirtys, sėkmės ir sunkumai. COREPETITUS šiuos mokslo metus pradeda nuo džiugių naujienų – nuo šiol

reguliariai kursime Jums naujienlaiškį! Dalinsimės mūsų patirtimi, kalbėsimės svarbiomis temomis, džiaugsimės bendrais pasiekimais... Taigi, kviečiame Jus prisijungti į šią kelionę ir augti kartu.

kaip grįžti į mokymosi rutiną

Šiandien mes pasidalinsime su Jumis patarimais, kurie padės suteikti reikalingą paramą mokiniui lengviau grįžti į rutiną. Juk po ilgų atostogų, kurių metu apie mokslus buvo beveik pamiršta, labai sunku pradėti efektyviai dirbti.COREPETITUS komandos patarimai, kaip grįžti į mokymosi rutiną:

  • Pirmas ir pagrindinis patarimas: labai svarbu suprasti, kad patirti sunkumus pirmomis mokslų dienomis yra normalu, ir vietoj spaudimo stengtis suteikti vaikui palaikymą ir padėti atrasti tinkamiausią metodą grįžimui į rutiną.

  • Sudarykite darbų sąrašą. Žinojimas, kokius darbus ir iki kada reikia atlikti labai padeda nusiraminti ir nepanikuoti be priežasties. Siūlome pirmiau atlikti lengvesnius darbus – tokiu būdu atsiras produktyvumo jausmas bei daugiau motyvacijos dirbti ir toliau.

  • Suskaidykite ilgus ir sunkius darbus į kelias dalis. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų vaiko laukia matematikos kontrolinis ar testas, pasiruošimą jam interpretuokite kaip tęstinį procesą, o ne vieną didžiulį darbą. Kartojimui skirkite pakankamai laiko, mokykitės dalimis, o ne visas temas vienu kartu. Tokiu būdu nekils tiek streso dėl darbo kiekio ir lengviau priprasite prie mokyklos kasdienybės.

miegas
  • Miegas, miegas ir dar kartą miegas. Miegas yra be galo svarbus rutinos ir produktyvumo palaikymui. Atostogų metu dažnas mokinys susigadina savo miego režimą – todėl vos tik prasidėjus mokslo metams reikia jį grąžinti į vėžias. Energija dienos bėgyje ne tik padeda geriau įsisavinti informaciją, bet ir palaiko gerą nuotaiką ir norą socializuotis.

  • Sveikas maistas ir vanduo yra būtina kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis. Ypatingai svarbu palaikyti gerą valgymo režimą pradedant naujus mokslo metus – tokiu būdu Jūsų vaikas bus kupinas jėgų ir motyvacijos dirbti bei siekti savo nusibrėžtų tikslų.

Tikimės, kad šie patarimai padės Jums kuo greičiau grįžti į įprastą mokslo metų rutiną ir suteiks noro ir energijos dirbti ir mokykloje, ir su mumis!
COREPETITUS Komanda

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page