PASLAUGOS

MATEMATIKA

LIETUVIŲ K.

ANGLŲ K.

FIZIKA

ISTORIJA

BIOLOGIJA

CHEMIJA

KAIP TAI VYKSTA?

MOKYMOSI LYGIO NUSTATYMAS

  • Pirmojo užsiėmimo metu nustatomas mokinio žinių lygis.

  • Identifikuojamos silpnosios vietos.

  • Gauta informacija naudojama sudarant tolimesnį mokymosi planą.

INDIVIDUALAUS MOKYMOSI PLANO SUDARYMAS

  • Parengiamas mokymo planas pagal individualius poreikius.

  • Numatomas plano įgyvendinimo laikas.

  • Parengiamos užsiėmimų veiklos ataskaitos.

UŽSIĖMIMAI SU KOREPETITORIUMI

  • Reguliarios individualios arba grupinės pamokos su korepetitoriumi, pagal sudarytą planą.

  • Pateikiama informacija apie mokymo eigą.

  • Fiksuojamas mokymosi rezultatų progresas.

KAINA UŽ 1 AK. VAL. (45 MIN.)

INDIVIDUALŪS KONTAKTINIAI UŽSIĖMIMAI 16 €


Individualūs užsiėmimai skirti siekiantiems šimtaprocentinio korepetitoriaus dėmesio. Individualus mokymo planas leidžia kryptingai siekti užsibrėžtų tikslų. Užsiėmimai vyksta mokiniui optimaliu tempu atsižvelgiant į jo žinias. Individualius užsiėmimus dažniausiai renkasi mokiniai turintys nestandartinius tikslus, trumpą laiko tarpą ir siekiantys labai reikšmingo progreso arba turintys specifinių ar gilių spragų.
INDIVIDUALŪS NUOTOLINIAI UŽSIĖMIMAI 14 €


Tuo atveju, jei gyvenate užmiestyje, mokotės mokykloje užsienyje, dėl kitų priežasčių negalite atvykti į užsiėmimus gyvai ar tiesiog taupote savo brangų laiką - kviečiame mokytis nuotoliniu būdu. Mūsų korepetitoriai yra pasiruošę, mokymas vyksta sklandžiai ir efektyviai, tuo jau įsitikino didelė dalis mūsų mokinių, įsitikinkite ir jūs.
INDIVIDUALŪS UŽSIĖMIMAI NAMUOSE 20 €


Korepetitorius atvyksta į Jūsų namus ir individualiai mokina Jūsų vaiką Jums patogiu laiku. Šie užsiėmimai skirti siekiantiems šimtaprocentinio korepetitoriaus dėmesio ir negalintiems atvykti į kontaktinius užsiėmimus COREPETITUS patalpose. Kiekvieno užsiėmimo metu prisitaikoma prie mokinio tempo. Šiuos užsiėmimus renkasi mokiniai, kurie siekia rezultato per trumpiausią įmanomą laiko tarpą ir turintys specifinių, gilių spragų.
2 MOKINIŲ GRUPELĖ 12 €


Mokymas grupinėje bendraamžių aplinkoje yra efektyvus būdas leidžiantis gerinti žinias bei sumažinti išlaidas. Grupiniai užsiėmimai ugdo komandinio darbo gebėjimus - kiekvienas mokinys užsiėmimų metu dalinasi savo įžvalgomis, pastebėjimais apie galimus užduočių sprendimus, ugdomi komunikaciniai gėbėjimai, pagarba suolo draugo požiūriui. Galiausiai, grupinių užsiėmimų dėka mokiniai tobulina savo socialinius bei efektyvaus bendravimo įgūdžius.