KAINOS

Vienam mokiniui ( 1 - 12 kl. ) 45 min. užsiėmimas

KONTAKTINIS

NUOTOLINIS

user (1).png

Individualiai

friends (1).png

Poroje

friends (1).png
friends (1)_edited.png

Grupelėje (iki 5 mok.)

home (1).png

Namuose

18 €

13 €

9 €

22 €

16 €

10.67 €

8 €

-

Kurį užsiėmimo tipą pasirinkti?

Užsiėmimai
individualiai

Individualūs užsiėmimai skirti siekiantiems šimtaprocentinio korepetitoriaus dėmesio. Individualus mokymo planas leidžia kryptingai siekti užsibrėžtų tikslų. Užsiėmimai vyksta mokiniui optimaliu tempu atsižvelgiant į jo žinias. Individualius užsiėmimus dažniausiai renkasi mokiniai siekiantys labai reikšmingo progreso, turintys nestandartinius tikslus arba turintys specifinių ar gilių spragų.

Užsiėmimai
poroje

Mokiniai turi draugų ir bendraminčių, su kuriais leidžia laisvalaikį, artimiau bendrauja mokykloje, o kartais tai gali būti ir mokymosi draugas ne tik mokykloje, bet ir už jos ribų.  Pamokos poroje įtraukia, nes natūraliai atsiranda sveika konkurencija, mokomasi iš kito klaidų bei lavinami ir komandinio darbo įgūdžiai. Jei užsiėmimai poroje dėl žinių skirtumo nebūtų efektyvūs - visada galima grįžti prie individualių užsiėmimių.

Užsiėmimai
grupelėje

Mokymas grupinėje bendraamžių aplinkoje yra efektyvus būdas leidžiantis gerinti žinias bei sumažinti išlaidas. Grupiniai užsiėmimai ugdo komandinio darbo gebėjimus - kiekvienas mokinys užsiėmimų metu dalinasi savo įžvalgomis, pastebėjimais apie galimus užduočių sprendimus, ugdomi komunikaciniai gėbėjimai, pagarba suolo draugo požiūriui. Galiausiai, grupinių užsiėmimų dėka mokiniai tobulina savo socialinius bei efektyvaus bendravimo įgūdžius.

Užsiėmimai
namuose

Korepetitorius atvyksta į Jūsų namus ir individualiai mokina Jūsų vaiką Jums patogiu laiku. Taip pat yra galimybė mokinti kelis jūsų vaikus tą pačią dieną vieną po kito. Kiekvieno užsiėmimo metu prisitaikoma prie mokinio tempo, namų aplinka mokiniui kuria jaukią atmosferą. Šiuos užsiėmimus dažniausiai renkasi mokiniai, kurie aktyviai dalyvauja užklasinėje veikloje, yra įsitraukę į įvairių organizacijų veiklą arba tiesiog neturi galimybės atvykti į kontaktinius užsiėmimus COREPETITUS patalpose.

274594555_2534462753353339_7112982713731143389_n.jpg

+370 620 63 347