Dažniausiai užduodami klausimai

Norime mokytis COREPETITUS, kaip mums užsiregistruoti?


Registruotis galite Jums patogiausiu būdu: užpildę registracijos formą mūsų puslapyje (www.corepetitus.lt) arba telefonu (8 620 63347). Bet kuriuo atveju mes įsigilinsime į Jūsų konkrečią situaciją ir pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą - individualius arba grupinius užsiėmimus bei kiek jų reiktų. Galutinį sprendimą priimate Jūs arba mes kartu bendromis jėgomis.
Kas vyksta pirmo užsiėmimo metu?


Pirmo užsiėmimo metu identifikuojamos temos, kurioms bus skiriamas pagrindinis dėmesys, kartu aptariami siekiami tikslai. Po pirmo užsiėmimo mokiniui sudaromas individualus mokymo planas, juos remiantys yra parenkamos temos tolimesniems užsiėmimams.
Kas vyksta po pirmo užsiėmimo?


Po pirmo užsiėmimo atsiunčiame Jums individualų mokymo planą, pateikame mokytojo rekomendaciją dėl savaitinio užsiėmimų skaičiaus bei kartu su Jumis tai aptariame. Užsiėmimai kas savaitę vyksta tuo pačiu metu toje pačioje vietoje. Mes atsiunčiame Jums sutartį, kurią reikia pasirašyti. Sutartis yra neterminuota ir jūs ją galite nutraukti informavę mus prieš 7 dienas. Jūs apmokate einamojo mėnesio planuojamus užsiėmimus ir viskas - Jūs oficialiai esate COREPETITUS šeimos narys.
Kaip mums bus parenkamas mokytojas?


Mokytojas parenkamas pagal pasirinktą užsiėmimų laiką, padalinį bei Jūsų poreikius. Mokytojai dirba skirtinguose padaliniuose, turi skirtingus darbo grafikus bei skirtingas specializacijas (mokiniai iki 8-os klasės, 8-okai besiruošiantys stojamiesiems, 10-okai, 12-okai ir pan.), tad nuolat deriname klientų norus ir mūsų galimybes.
Ką rinktis - individualius užsiėmimus ar poroje?


Individualius užsiėmimus visų pirma siūlome tiems, kurie nori individualaus dėmesio, siekia didžiausio efektyvumo viso užsiėmimo metu bei tiems, kuriems sunkiau susikaupti dirbant grupėje ar esant dideliam žinių trūkumui. Jei norite mokytis su geriausiu draugu/drauge ar su kitu bendraminčiu, kviečiame registruotis užsiėmimams poroje.
Kiek užsiėmimų per savaitę mums reikėtų lankyti?


Visada rekomenduojame atvykti pirmam užsiėmimui (60 min.), kurio metu korepetitorius įvertina situaciją, susidaro bendrą vaizdą ir gali pateikti rekomendaciją dėl tolimesnio užsiėmimų skaičiaus. Mūsų rekomendacija yra grįsta praktika bei buvusių mokinių rezultatais. Galutinį sprendimą priimate Jūs ir apsisprendę informuojate mus. Kiekvieno korepetitoriaus tikslas yra padėti mokiniui pasiekti užsibrėžtų rezultatų dirbant pagal sudarytą individualų planą per kiek įmanoma trumpesnį laiką.
Ar laikui bėgant galime keisti užsiėmimus (nuo individualių pereiti prie grupinių arba atvirkščiai, keisti krūvį), t.y. keisti sutarties sąlygas?


Taip, galite. Tam tereikia informuoti korepetitorių 5 darbo dienos prieš norimus pakeitimus. Šiame perėjimo etape visuomet konsultuojamės su korepetitoriumi bei bendraujame su tėveliais tam, kad priimtume vaikui tinkamiausią sprendimą.
Kas bus, jei mokiniui netiks mokytojas?


Jei po pirmo užsiėmimo manote, jog korepetitorius Jums netinka - kartu su Jumis išsiaiškiname situaciją, kas galėjo būti kitaip ir pasiūlome Jums kitą mūsų korepetitorių. Pildydami formą mūsų puslapyje Jūs turite galimybę pateikti kiek įmanoma išsamesnę informaciją - svarbu viskas - vaiko dabartiniai rezultatai bei tikslai, darbo su praėjusiais korepetitoriais patirtis, vaiko būdo savybės, ar kita informacija, kurią turėtų žinoti korepetitorius. Daugiau nei 9 iš 10 atvejų mūsų parinktas korepetitorius mokinį sekmingai mokina visą laikotarpį.
Kokia atsiskaitymo už užsiėmimus tvarka?


Už užsiėmimus mokama banko pavedimu už einamąjį mėnesį. Tuo atveju, jei praleidžiate užsiėmimą, užsiėmimą atidirbate su korepetitoriumi sutartu Jums ir korepetitoriui patogiu laiku. Patirtis rodo, jog tokia praktika garantuoja tęstinį procesą, t.y. mokinys praeiną visą suplanuotą kursą bei sėkmingai pasiekia norimą žinių/supratimo lygį.
Ar dirbate vakarais/savaitgaliais?


Mūsų darbo laikas yra 8:00 - 21:00 visomis savaitės dienomis. Dirbame ir šventinėmis dienomis (mokiniui susitarus su korepetitoriumi).
Kaip mes (tėveliai) sužinosime apie vaiko progresą?


Esame orientuoti į rezultatą, tad visų pirmą tikimės, jog gerės mokinio rezultatai mokykloje. Dažnai tai užtrunka skirtingai (nuo 1 mėn. iki 2, 2.5 mėn.), tad kas mėnesį siunčiame išsamią ataskaitą apie mokinį su korepetitoriaus komentarais bei rekomendacijomis tėveliams, parodome kiek užsiėmimų buvo pravesta/praleista/atidirbta. Šį grįžtamąjį ryšį tėveliai labai vertina, kartu rezultatą mes pasiekiame greičiau.
Neturime galimybės atvykti į užsiėmimus gyvai (gyvename užsienyje, kitame mieste ar miestelyje) - ar galime registruotis?


Žinoma galite. Nuotoliniai užsiėmimai vyksta tokia pat tvarka kaip ir įprasti, tam naudojamės internetu bei kompiuterine įranga, visą informaciją Jums suteiks priskirtas korepetitorius. Iš užsienio lietuvių dažniausiai susiduriame su mokinais gyvenančiais Jungtinėje Karalystėje, Norvegijoje, Šveicarijoje, Belgijoje..
Kas yra akadaminė valanda? Kaip ją suskaičiuoti?


Akademinė valanda - 45 min. Tarkim mokinys per mėnesį turėjo 4x60min. užsiėmimus, vadinasi jis turėjo 4x60 = 240, 240/45 = 5.33 ak. val. užsiėmimų.

Kiekvienas atvejis yra individualus, tad leiskite mums įsigilinti į Jūsų situaciją.

 

Susisieksime su Jumis ir kartu rasime geriausią sprendimą.

* Pateikta informacija bus naudojama susisiekiant su jumis.

AR DAR TURITE KLAUSIMŲ? RAŠYKITE MUMS!