Labiausiai patiko mobilumas, paprastumas, viskas vyksta greitai. Smagu, kad galiu parašyti korepetitorei bet kuriuo metu dėl nedidelių klausimų, nelaukiant kitos pamokos.

Gilija Šneiderytė

Patiko lankstumas, greitumas, paprastumas. Tai buvo pirmoji sureagavusi įmonė, pasiūlė mums tinkantį laiką, ko kiti pasiūlyti negalėjo. Labai patinka, kad korepetitorė pati susisiekia su mokiniu ir sutaria laiką, vietą. Rezultatai tikrai pagerėjo. Matome, kad Mantas supranta informaciją jau daug geriau ir netgi geba ją taikyti praktikoje. Prieš tai buvo 4-5, dabar 7-8.

Monika Lajutė

Progresą jautėme, pati žinoma to nemačiau, bet kiek kalbėjau su Gustautu, atrodė labai patenkintas ir sakė, kad tiek rezultatai geresni, tiek pats jau geriau viską supranta. Pasirinkome jus, nes puslapyje viskas atrodė tvarkingai, oficialiai, todėl ir pasirinkau. Taip pat labai greitai sureagavote.

Edita Šilinaitė

Turėjome patirties su kita korepetitorių įmone, bet likome nepatenkinti, todėl pasirinkome jus. Labiausiai patiko greitas reagavimas į nusiskundimus ir pastabas, taip pat korepetitorės parinkimas pagal poreikius. Tikrai pajutau Deimilės progresą, pagerėjo pažymiai, informaciją supranta geriau.

Renata Mažylienė

Man patiko aiškumas, konkretumas informacijos prasme. Nekilo jokių klausimų apmokant pamokas ir užsiėmimų atidirbimus. Grįžtamojo ryšio apie užsiėmimus ir procesą iš Corepetitus pusės užteko.

Žydrūnė Karaliūtė

Atsiliepimai

Corepetitus patiko dalykiškas, profesionalus požiūris, esu patenkintas, lūkesčius atitikote. Pažymiai stipriai nepakito, nes tiesiog per trumpai mokėmės pas jus.

Gintaras Steponavičius

Mano lukėsčius patenkinote, bet svarbiausia, jog Bartė yra patenkinta pamokomis.

Robertas Bartaševičius

Mums labai patiko geras sutarimas tarp mokytojo ir Liepos, kadangi iki tol teko nemažai mokytojų keisti būtent dėl to. Liepa noriai eidavo į užsiėmimus, nes tiko mokinimosi metodas. Grįžtamojo ryšio gavome tikrai pakankamai, niekur kitur taip nėra kaip pas jus, labai padeda šiuolaikiniam gyvenimo stiliui.

Asta Štitinienė

Buvot pirmieji, kuriuos radau internete - ,,sėkmingas šūvis į niekur"! Labiausiai COREPETITUS mums patinka trys dalykai:

1. bendravimas su sūnumi.

2. lankstumas.

3. profesionalumas.

Taip pat jaučiame progresą, dideja sūnaus pasitikėjimas savimi, mokykloje mokytojai sako, kad jis aktyvus pamokose, geras matematikas.

​Kristupas Žegunis

Tiek man, tiek turbūt viesiems kitiems dabar pats sunkiausias dalykas yra sugebėti susikalbėti su paaugle, parodyti, kad jai matematika yra reikalinga. Jums tai padaryti pavyko .

​Jolanta Paškaitienė

Pasirinkau jus, nes buvo lengva rasti internete ir greitai sulaukiau atsakymo. Patiko pateikimas, nuotraukos ir jaunatviškumas. Buvau neviltyje ir sulaukusi greito atsakymo, pamokų iškart likau pradžiuginta.

Su mokytoja lengva bendrauti internetu. Labai patiko feedbacke pateikta mokytojo ataskaita, nes esant blogai situacijai, ji sugebėjo viską pateikti pozityviai ir profesionaliai.

Labiausiai patiko bendravimas su vaiku, skatinimas ir mokėjimas esant blogai situacijai pralinksminti. Austėja greitai susinervuoja ir viską meta, tačiau kai ji skatinama ir pagiriama, savaime ir rezultatai gerėja.

Jūs lūkesčius atitikote. Vaikas daug geriau supranta matematiką, pradėjo mąstyti. Mano tiklas buvo, kad Austėja pradėtų mėgti matematiką, to pilnai išpildyti dar nepavyko, bet ji tikrai nėra tokia baisi kaip prieš pradedant pamokas.

Rezultatai šiek tiek pagerėjo, tačiau didesnį progresą pajusime po ilgesnio laiko. Austėja pradėjo mąstyti, o ne tik daryti taip kaip jai atrodo lengviau.

Jūratė P.

Mūsų rezultatai pagerėjo. Taip pat sulaukiame pakankamai infromacijos bei grįžtamojo ryšio, džiaugiuosi jūsų gebėjimu greitai bei operatyviai atrašyti į pranešimus, laikotės žodžio.

Žaneta Kucinskaitė

Pradėjau domėtis internete ir radau, kad labai gerai save vertinate ir į mano prašymą buvo suraguota jau po keletos valandų, tad nieko kito ir nebebandžiau ieškoti.

Labai greitai sureaguota į prašyma, greit rasta koorepetitorė, greit matėsi rezultatas, aišku geriau būtų viskas išaiškėję po dešimtos klasės egzamino, bet pagal pažymius pagerėjimas matosi.

Rezultatai pagerėjo, pažymiai geresni, skundžiasi, kad vis dar geometrija jam yra sudėtinga tema, bet prašys koorepetitorės pagalbos. Prieš pradedant dirbti papildomai, piktybiškai nelankydavo pamoku, nes nesuprasdavo matematikos, jam buvo sunku ir buvo žymiai sunkiau ir blogiau negu dabar, mokytojai taip pat pastebėjo pagerėjimą.

Prieš pradedant turėjo ir 3, 2 dabar ir 7, 6, 8, 5. 

Tikrai rekomenduočiau, nes buvo greitai sureaguota.

10-oko mama ​

Pamačiau COREPETITUS per facebook, pasirinkau nedvejodama ir nesigailiu.

Rezultatai pasimatė vaiko nuotaikoje ir bendrame jo suvokime, tačiau mokytoja pradėjo dėstyti 6 klasės kursą ir Gvidui ir mums patiems tai yra gana sunku, todėl džiugu, kad turime su kuo konsultuotis.

Vertiname jūsų teikiamą modernų mokymą, kad mokoma ne tik iš vadovėlių, o duodami ir online testai ir kitokios užduotys. Taip pat, kad mokote nuotoliniu būdu, tai šiuo metu yra svarbiausia.

Taip, vaikui mokytis patinka, jis visada labai laukia pamokų, o tai ir yra mums svarbiausia.

Vaida Lauruševičienė

Ištraukėte vaiką iš duobės, tikrai pasikeitė jo mąstymas.

Radau skelbimą skelbimų lentoje prie namo, pasidomėjau ir nusprendžiau pasirinkti jus. Nenorėjome mokytis pas kažkokias moteris bute, norėjome mokytis legaliai, todėl rinkomės jūsų įmonę.

Esame pilnai patenkinti, rezultatai akivaizdūs.
 - vidurkis buvo maždaug 5, 6, o dabar yra 8.

Rašau jums 10 balų, rekomendavau ir rekomenduosiu kam reikės.

Nijolė Stanislovaitienė

Atsidariau internetą, "pasigooglinau", pasižiūrėjau, kad jauni žmonės, kurie mokosi šioje srityje ir pagalvojau, kad gebės prisiderinti prie vaiko. Pasirinkimą lėmė ir tai, jog atrodote nenustojantys vietoje žmonės, kurie sugeba mokytis, dirbti bei savo žiniomis dalintis mokydami vaikus. Atrodė, jog esate pavyzdys ir maniau jog, tai gali suveikti. 

Esu patenkinta paslaugomis, kadangi namuose papildomai mokyti matematikos nebereikia (tėvams), kadangi Vėjas mėgsta išradinėti savo "sprendimus" ir juos įrodinėti kaip gerus, namuose mažiau ginčų.

Labiausiai patiko, kad vaikui gerai, kad gebate susitvarkyti su juo, kad pagerėjo mokymosi rezultatai.

Rezultatai pagerėjo, visomis prasmemis, tiek mokykloje, tiek šeimoje, nes bandymas aiškintis matematines užduotis namie sukeldavo ginčų. Visi dalykai mokykloje sekasi gerai, tačiau matematika sukeldavo sudėtingumų. 

Pažymiai būdavo nuo 2 iki 4, 5 turbūt būdavo didžiausias pažymys, dabar pažymiai 7.

Tikrai rekomenduočiau, 10 skiriu 100%.

Vėtrė Markevičiūtė

Vaikas patenkintas tad patenkinta ir aš. Neturėjau rekomendacijų, radau jus pagal atsiliepimus internete bei reklamą.

Nors pradėjome mokytis neseniai, bet Gabijos susidomėjimas matematika labai išaugo, naktimis sprendžia jūsų duodamas užduotis su labai dideliu noru.

Lina Matulienė

Internete paslauga buvo gražiai aprašyta, į žinutes atrašoma greitai, Ugnius bendrauja su Valerija tiesiogiai, tad viskas paprasta.Esu patenkinta, nes rezultatai kilo labai greitai ir stipriai - buvo 4, o dabar 6-7. Mums patiko punktualumas, profesionalumas bei mokytojo bendravimas.

​Enrika Kristafovicienė

Nojus jus pasirinko pats, iš draugų girdėjo, jog patinka jūsų paslaugos.

Dabar Nojus pats nori mokintis, ir yra pažymių pagerėjimas. Pakilo 1-2 balais, matematikos mokytoja labai pagyrė. Patiko, jog parašote vaiko pasiekimus, taip pat korepetitorius puikiai bendravo su vaiku.

Danguolė Neimantienė

Vaikas patenkintas jūsų darbu tai ir man patinka. Jūs atitikote lukesčius, nes vaikas labai džiaugiasi pamokomis. Rezultatai pradėjo gerėti jau pirmą mokymosi mėnesį.

9-oko mama

Patiko punktualumas, viskas tiko ir patiko. Arnas patenkintas, jo pažymiai bei susidomėjimas augo. Skaitome siunčiamus laiškus, jie labai informatyvūs.Mūsų pažymiai buvo iki 4, o dabar 7. Rekomenduoju.

Lina Drėvinskienė

Internete radau skelbimą ir daug nedvejojusi pabandžiau, plius nebuvo daug pasirinkimų. Patinka, kad Simonas tikrai išsiaiškina dalykus, kurie jam neaiškūs, pagilina žinias, kas ir yra pagrindinis tikslas.

Jovita Jankauskienė

Rezultatai mokykloje ženkliai pagerėjo prieš buvo 6, dabar 8. Patiko informatyvumas, mokytojo gebėjimas motyvuoti dukrąLabai džiugu, kad kiekvieno mėnesio gale buvo pranešama apie dukros progresą, kaip jai sekasi, kaip tobulėja. Rekomenduojame.

6-okės mama

Esame patenkinti, tikslas pasiektas - Pijus įstojo į Žirmūnų gimnaziją. Rezultatai pagerėjo, Pijus jautė didesnį užtikrintumą spręsdamas uždavinius ruošiantis stojamiesiams į gimnaziją. 

Kiek Pijus man sakė, jam labai įstrigo tai, kad per trumpą laiką sugeba išsiaiškinti labai daug temų ar uždavinių, kurie jam keldavo klausimus 

Informavimo būdai tiko, dar labai smagu, kad mokytojas komunikuodavo su Pijum per tokias platformas kaip messengeris, Pijus pabrėžė, kad jam tai labai patogu.

Dovilė Gumbaragienė

Kažkaip ieškojome, kad netoli būtų, komentarus skaičiau, pasirodė patikima firma, tai pabandėme. Iinternete ieškojau ir radau.

Neringa, labai giria dabartinę mokytoją - 10+, sakė, kad labai gerai aiškina, jau suprantamiau negalima. Tai ji labai patenkinta.

Vilma Masionienė

Mums patinka artimas bendravimas, komunikacija - esame patenkinti Džiugu, kad Urtei tapo aiškios ankščiau nesuprastos temos - o tai buvo mūsų pagrindinis tikslas.

Urtės pažymiai ženkliai pagerėjo, esame patenkinti - prieš buvo 5-6,  dabar 8-9. Rekomenduojame!

Asta Vilčinskienė Šidlauskaitė

Jūs greičiausiai atsakėte, buvo gera komunikacija, greitai parinktas tinkamas mokytojas, sklandus kontaktinis darbas, ypač patiko mėnesinės ataskaitos apie darbą.

Vaikas jaučia pažangą, jai patinka pamokos, pradėjo tvirtai jaustis pamokų metu, supranta tikrai geriau. Jai kaip humanitarei, tikrai sunkiai sekėsi tikslieji mokslai, o dabar sunkumai tik su fizika, nes matematika labai pagerėjo.

Tiek nuotolinės, tiek gyvos paslaugos labai patiko, nenukrito kokybė, buvo daug kartojimo praeitų temų, jokių trūkūmų negaliu pasakyti.

Dėl pažymių - seniau buvo 6, 5, 8, dažniausiai 7, o dabar 8 -9.

Jau rudenį pas jus ateis nauja mokinė, kuriai ir parekomendavome paslaugas.

Pilnai patenkinti, tikrai atitikote lūkesčius, darbas vyko sklandžiai, greitai buvo pajaustas progresas ir tikrai sugrįšime pas jus rudenį.

Saulė Endriukaitienė

"Pagooglinau": "matematikos korepetitorius" ir buvo pats pirmas variantas, greitai labai ir paprastai viskas buvo, tai ir pasirinkau. Šiaip , matematikos vidurkis pakilo, tai matyt pamokos buvo reikalingos. Jis nelabai kalbus, mažai bendravom ta tema, vis gi manau buvo nauda. Kaip mamai man patiko, kad buvo komentarai, juose buvo pasakytos spragos, į ką kreipti dėmesį.Metų pradžioje buvo apleidęs mokslus, buvo jau 4-5 vienu metu,  bet vidurkis užaugo, jam tuo metu reikėjo pamokų, mokytoja rašė, sakė, kad reikia papildomai dirbti, tai rezultatas yra tikrai - pakilo 3-4 balais kontroliniai, dabar 9 buvo gavęs.

Ligita Paužolienė

Jus rado mano vyras , man patiko, kad individualūs užsiėmimai, be to esate kaip įmonė, tai atrodė patikimai, pažiūrėjome atsiliepimus, kad jauni žmonės dirba (dar nepamiršo mokyklinio kurso) ir, kadangi neturėjome pažįstamų šioje srityje,- kreipėmės.

Jūs aiškinate taip, kad vaikai supranta matematiką, džiaugiasi, norėjau parašyti, kad padedate labai, - ačiū jums labai, labai patenkinta Agnietė, giriasi, kad suprato, iš paskutinio kontrolinio 9 gavo.

Pas Agnietę rezultatai pasirodė iš karto, o pas Domanta vienu balu pakilo pažymiai, pas juos visus sunkiai labai, būna supranta, ką mokosi, o kontrolinis pasitaiko iš kitos temos, kurios nesiaiškinote kartu. Mokykloje mokytoja jo dar keičiasi dažnai - jau apie penkias turėjo, bet bendrai rezultatai pagerėjo.

Agnietė turėjo 4-5, iš paskutinio kontrolinio gavo 9, Domanto nuo 4 pakilo iki 5,5.

100% rekomenduočiau, patinka, kad individualiai viskas, buvome kitoje įmonėje prieš tai, tai ten jam nelaba patiko, kad grupelėse buvo, gera sistema jūsų yra.

Virginija Buzinskaitė

Salomėja kaifuoja nuo mokytojos, labai smagu per pamokas, sako, kad atrado, jog nėra tokia "durna" kaip įsivaizdavo. Tad labai patenkinti, žinutės prieš pamokas, ir dėstymas, visuma labai gera.

Situacija ta keista su nuotoliniu mokymu, bet viskas yra tvarkoje, patiko spragų pildymas besimokant, kartojimo užduočių sprendimas, nieko nepasigedome tikrai.

Ji pati jaučiasi daug tvirčiau, nežinau dėl dabartinių jos rašto darbų, tai gan sudėtinga pasakyti. Man svarbu, kad ji pati savimi pasitiki, ir kad jai patinka.

Žinoma jums rašau 10, nebežinau, ką dar pridurti, viskas labai šaunu ir puiku. Tikiuosi, kad kiti mokytojai yra tokie, kaip ir jūs (kreipiamasi į mokytoją).

​Ugnė Siparienė

Rezultatai, pažymiai bei supratimas matomai pagerėjo. Iš pradžių buvo 2, o dabar yra 4. Tikrai rekomenduoju.

Anželika Jankauskienė

Vasarą rinkausi internete, pamačiau facebook'e COREPETITUS reklamą ir viskas tiko. Pataikyta su reklama - laiku ir vietoje.Apskritai esame patenkinti - ir kuomet pamokos gyvai vyko ir nuotoliniu būdu. Rezultatai pagerėjo, progresas jaučiasi. Įgijo pagrindus, bazines žinias. Pernai metais Albertas mokėsi maždaug penketais. Šiais metais 7-8.

Kristina Jolanta Jackevič

Mūsų akį patraukė tai, kad jūsų paslaugą teikia jaunas kolektyvas, jauni mokytojai, savo srities specialistai.

Patiko labiausiai tai, kad sūnus greitai ir lengvai rado bendrą kalbą su mokytoju, jam patinka aiškinimo būdas, nėra baimės ar nenoro eiti į pamokas.

Grįžtamojo ryšio buvo tikrai pakankamai, pridedamas komentaras yra labai gerai, nes leidžia susidaryti vaizdą kas vyksta pamokų metu.

Prieš šių pamokų pradžią buvo 3-4, dabar gaunami ir 7-ukai, 6-ukai.

Esame patenkinti paslaugomis. Lūkesčius tikrai patenkinote, nors, tiesa, gal ir tikėtasi buvo geriau, bet pažymiuose tikrai matosi labai teigiamas pokytis.

Kadangi viskas tiko ir patiko- rekomenduočiau tikrai.

7-oko mama

Pamačiau reklamą internete ir užsiregistravome. Iš pradžių atrodė, kad Izabelei nepadeda šios pamokėlės, tačiau praėjus tam tikram laikui tarsi įvyko lūžis ir rezultatas pasimatė ne tik pažymiuose, bet ir požiūrio klausimu,  padidėjo motyvacija ir darbingumas. Informacijos gauname tikrai pakankamai, džiugu, kad esant reikalui būdavo galima pasikoreguoti pamokos laiką bei atidirbimo datas.

Nomeda Kuisienė

Jus mums kažkas is dukros pažįstamu išrinko, ne aš asmeniškai. Sužinojo, kad stiprūs korepetitoriai ir parekomendavo. Bet aš patenkinta pasirinkimu, dukra supranta. Pažymiai žymiai geresni, nesakysiu kokie būtent, bet tikrai pagerėjo. Rekomenduojame.

Deimantė Ratkevičiūtė

Buvo nekokių pažymių, nors šiek tiek pagerėjo. Dabar keistas tas mokymasis namuose, ypač mokykloje, todėl sunku įvertinti. Svarbu, kad pasitikėjimas jos užaugo, nustojo bijoti matematikos, ir domisi ja.

Nebuvo stojamųjų, tai sunku pasakyti, jai patinka matematika ir mokytoja, drąsiau jaučiasi, net paaiškina klasės draugams, įgavo tokio vidinio pasitikėjimo. Bendrai komunikacija gera, Silvijai patinka mokytoja labai, išaugo noras mokytis.

8-okės mama

Pasirinkome COREPETITUS, nes patiko sąlygos, ilgalaikių įsipareigojimų nebuvimas.

Paslauga esame patenkinti labiausiai dėl to, kad Austėjai patinka ir duoda daug naudos darbas su korepetitoriumi. Patinka tikslus bei paprastas temų išaiškinimas.

Jaučiasi jog geriau supranta temas ir dalykus ką aiškinotės,tiesa, pažymiai stipriai nepakilo, bet dar per trumpas laikas  pažymiuose matyti rezultatą.

Jolanta Tumienė

Vaikas rado kontaktą su mokytoja, pažanga patiko.Dabar daro mažiau klaidų tiek namų darbuose tiek atliekant savarankiškas užduotis. Atsiradęs didesnis pasitikėjimas.

Diana Andrijauskienė

Esame patenkinti - per pirmą pamoką viskas vyko konkrečiai - nustatytas gramatikos lygis bei esamos spragos. Dėl matematikos - jau gavome aukštesnių įvertinimų mokykloje, dėl to labai smagu. Pasirinkome COREPETITUS nes, jūs pasiūlėte lankstų grafiką, nesiekiate klientų pririšti ilgalaikėmis sutartimis - esant poreikiui užsiėmimus galima nutraukti. Visas procesas vyksta labai operatyviai.

2020.12, 12 - oko mama

Vertiname COREPETITUS darbą - jaučiamas abipusis ryšys su mokytojais, viskas gerai išaiškinama, to rezultatas - gerėjantys rezultatai ir supratimas tiek lietuvių k., tiek matematikos. Pakilo sūnaus entuziazmas, stengiasi labai. Būtina paminėti lankstumą - visada turime galimybę persikelti pamokas į patogų laiką esant poreikiui. Taip pat, labai patinka, korepetitorių komentarai - nereikia vargintis ir galvoti kaip sekasi. Iš COREPETITUS, kaip įmonės, jaučiamas konkretumas - dėl užsiėmimų grafiko, bendros tvarkos.

2020.12,  Gediminas  - 12 - oko tėtis

COREPETITUS viskas veikia kaip laikrodukas - nereikia niekuom rūpintis, geras organizuotumas, viskas vyksta tvarkingai. Geras pasirinkimas taupantiems savo laiką. Feedback'as iš mokytojų - labai naudingas. Kai rinkausi COREPETITUS - atsižvelgiau į atsiliepimus.

2020.12,  Aija - 8 - oko mama

Anglų k. mokykloje sekasi tikrai lengviau, mokytoja rašo, kad pažanga yra, pažyniai pagerėjo. Labai apsidžiaugiau, kad korepetitorės kas mėnesį parašo kaip sekasi, labai tas patinka. Pasirinkome COREPETITUS atsižvelgdami į lokaciją bei kitų tėvelių atsiliepimus.

2020.12,  Alina- 11 - okės mama

Tikslas buvo, kad vaikas pradėtų šnekėti lietuviškai. Džiaugiuosi, nes jis pradėjo šnekėti, mokykloje pagaliau prasidėjo 7-tukai, to anksčiau nebuvo. Vaikas noriai eina į užsiėmimus.

2020.12,  Julija - 8 - oko mama

Sveiki, Norime padėkoti už puikias mokytojas, Kotryna labai patenkinta, noriai mokosi, pati sako, kad jaučia progresą 😊 Esant tokiom sąlygom, kai vaikui tikrai labai trūksta motyvacijos ir noro iš principo mokytis, nes bent jau Kotrynai labai nepriimtinas nuotolinis, ji labai socialus žmogus, negali be žmonių ir laisvės – tai labai džiugina, kad parinkote jai kaip tik tinkamas mokytojas 😊.

2020.12,  Elžbieta - 9 - okės mama

Esu labai patenkinta, patenkintas ir sūnus ir rekomenduočiau visiems. 

2020.12,  Teresa - 12 - oko mama

Nuoširdai, duodu korepetitorei Gretai 10. Aš matau, pagal pažymius pagerėjo ir gerokai, yra nauda. Labai patinka pati korepetitorė, matyt rado bendra kalbą ir tada yra rezultatas. Esame labai patenkinti. Tarpusavyje (su korepetitore) nuolat susitariame laikus, labai patinka nuotolinis mokymasis. Po karantino mokysimės ir toliau nuotoliniu. Gyvename užmiesty, todėl nuotolinis mokymas yra atradimas!

2020.12,  Marija- 9 - okės mama

Esame patenkinti, jaučiame rezultatų pagerėjimą. Arminui puikiai sekasi bendrauti su korepetitore.

2020.12,  Jelena - 11 - okės mama

Rezultatai gerėja. Labai smagu, kad Saulė rado bendrą kalbą su korepetitore. Į pamokas eina su džiaugsmu. Lankydami užsiėmimus pas jus supratome, jog šalia gerų dalyko žinių, dabartinė mūsų korepetitorė sugeba perduoti žinias, prieiti prie Saulės ir paaiškinti jai suprantamu būdu. Labai vertiname jūsų teikiamą paslaugą ir jos kokybę.

2020.12,  Dovilė - 8 - okės mama

Labai džiugu tai, kad sūnus gerai sutaria tiek su matematikos, tiek su lietuvių kalbos korepetitoriais - tap jų yra ryšys. Jaučiasi, kad darbas kartu atnešė gerų rezultatų - abiejų dalykų pažymiai mokykloje pakilo. Taip pat labai patogu tai, kad abiejų dalykų mokytojus atradome vienoje vietoje - nereikėjo lakstyti per skirtingas įmones.

2021.01, 12 - oko mama

Jau ne pirmą kartą mokausi papildomai, tačiau iš visų įstaigų, kuriose teko mokytis, kol kas labiausiai patinka COREPETITUS. Būtent jus pasirinkau, nes svetainė atrodė tvarkingiausia. Šiuo metu jaučiu stiprų progresą su lietuvių kalba: pagerėjo pažymiai, patobulėjo raštingumas ir įgavau daugiau pasitikėjimo. Mokykloje dažnai mokomės daug dalykų vienu metu, todėl išsiblaško dėmesys. Papildomų pamokų metu korepetitorius padeda išlaikyti dėmesį ties vienu dalyku, kas padeda geriau suvokti temą ir siekti aukštesnių rezultatų. 12 - okas

2021.01, Redas - 12 - okas

COREPETITUS daro tai, dėl ko atėjome - anglų k. rezultatai jau pagerėjo, o chemijos turime dideles spragas - gali užtrukti, kol sugrįšime į reikiamą lygį. Labai pasiilgstame gyvo bendravimo.

2020.12,  Alina - 9 - oko mama

Užsiėmimai pas jus mums yra naudingi - jau atsirado matematikos supratimas ir tikėtina, jog bendravimas su jaunu korepetitoriumi padeda atsipalaiduoti, lengviau suprasti, Gerda nebijo klausti. Gerdos lietuvių ir matematikos vidurkis pagerėjo bent 1 balu, gal kiek daugiau.

2020.12,  Olegas - 8 - okės tėtis

Su Roku dar neseniai kartu pasidžiaugėme, kad fizikos pamokų metu atsirado žymiai daugiau pasitikėjimo ir drąsos, kas yra labai svarbu, nes tai padeda jam jaustis pamokose gerai. -Roko mama

2021.01,  Jolanta - 11 - oko mama

Kalbėjau su dukra, ji yra patenkinta visais korepetitoriais - matematikos, chemijos ir lietuvių k. Rezultatai mokykloje geresni visose trijose disciplinose. Taip pat labai svarbus momentas - psichologinė atrama - dukra dabar yra stipresnė vidumi, labiau pasitiki savimi. Dukra sakė, jog norėtų jūsų korepetitorių mokykloje, kad jie pakeistų dabartinius mokytojus. 

2020.12,  Alina- 10 - okės mama

Labai džiaugiuosi, kad mokytojas atsakingai parašo, kaip sekasi sūnui. Jei paprašau atsiųsti papildomos informacijos, visada atsiunčia. Mokytojas ir visa COREPETITUS komanda išpildė visus lūkesčius.

2021.01,  Diana - 4 - okės mama

Visiems labai rekomenduoju COREPETITUS komandą, Lukrecija turi nuostabų, artimą ryši su dabartine mokytoja. Anksčiau teko bendrauti ir su kitomis COREPETITUS korepetitorėmis, supratome, kad visi COREPETITUS komandos nariai yra be galo kompetetingi, į vaikų mokymą žiūri labai atsakingai: visada bando atrasti būdų, kaip motyvuoti vaiką, dalykus pasakyti taip, kad jis išgirstų, derina savo laiką prie mokinio. Jei reikėtų reitinguoti šią komandą, iš 5 žvaigždučių dėtumėmė 100! Žmonės kurie renkasi COREPETITUS užsitikrina, kad ir vaikai būtų labiau motyvuoti ir tėvai ramesni dėl savo vaikų būtų. 

2021.01,  Jurgita - 6 - okės mama

Dovydas labai geras mokytojas, jo požiūris labai atsakingas: pamokos metu kartu su dukra jie labai daug nuveikia. Mokytojas siekia jai suteikti žinias, kurių reikia. Mergaitės savijauta labai gera per ir po pamokų. Visi klasės darbai pateikti ta forma, kaip ir tikėjomės. Didžiausių didžiausias pliusas. Šiandien dukra turi devynis už matematiką, nors anksčiau turėjo penkis. Mokytojas Dovydas - mūsų atradimas!

2021.01, 10 - okės mama

Esame labai patenkinti jūsų paslaugomis. Domas labai gerai sutaria su mokytoju, viskas jam tinka, todėl noriai eina į papildomas pamokas ir mokosi. Jo pažymiai mokykloje pakilo visu balu. Jus jau rekomendavome net dviems draugams!

2021.01, Eglė 8 - oko mama

Jus pasirinkau dėl svetainės patrauklumo. Skaitydama atsiliepimus ir peržiūrėjus komandos sąrašą supratau, jog yra įdirbis. Savo pasirinkimu ir dabar džiaugiuosi. Esu labai patenkinta COREPETITUS paslaugomis: dukra gerai sutaria su savo korepetitorium, pamokose gerai jaučiasi, noriai mokosi. Labai laukiame, kada vėl prasidės gyvos pamokos:)

2021.01,  Džiuginta - 9 - okės mama

Kartu su korepetitorium papildomų pamokų metu sprendžiame mokykloje iškylančias spragas. Korepetitorius man labai padeda suprasti sunkesnes temas.

2021.01,  Ervinas- 11 - okas

Anksčiau ėjau pas korepetitorę kitoje įmonėje, pas ją visada patirdavau stresą. O su korepetitore, pas kurią einu dabar, turime labai gerą santykį. Manau taip yra todėl, nes tarp mūsų yra ne toks didelis amžiaus skirtumas, todėl lengviau susikalbėti, suprasti vienai kitą.

2021.01,  Luka- 11 - okė

COREPETITUS komanda išpildė visus mano lūkesčius: labai gerai sutariu su mokytojais, pagerėjo pažymiai mokykloje. Džiaugiuosi, kad jus pasirinkau.

2021.01, Augustė 12 - okė

Nors dukrai ir nepatinka nuotolinis, su mokytojais ji sutaria puikiai, noriai dalyvauja pamokose. Rekomenduojame jus!

2021.01,  Stanislav- 7 - okės tėtis

COREPETITUS man labai patinka tai, kad kas mėnesį gaunu atsiliepimus iš dukros korepetitorių apie tai, kaip jai sekasi, kokios jos silpnos vietos, ką tą mėnesį mokosi. Jai patinka eiti į pamokas, sako, kad vis geriau supranta naujas temas. Esame labai patenkintos, kad jus pasirinkome.

2021.01,  Olga - 12 - okės mama

Labai džiaugiamės savo korepetitore: ji gali kartoti milijoną kartų tą patį dalyką, kartais atrodo, kad ji turi kantrybės begalybės rezervą. Mokytoja turi stiprų ryšį su dukra, kas atneša gerų rezultatų. Ačiū jums!

2021.01, Milda 5 - okės mama

COREPETITUS 12 klasėje man labai daug padeda, gerai sutariu su korepetitore, pamokose viskas yra labai gerai. Rekomenduoju jus!:)

2021.01,  Gaira - 12 - okė

Papildomose pamoke dukra jaučiasi labai gerai, ji išsiaiškina dalykus, kurių bijo paklausti mokykloje, todėl atsiranda ir geresnis supratimas. Manau būtent dėl to ir jaučiasi, jog pagerėjo pažymiai.

2021.01,  Olegas - 8 - okės tėtis

Sūnui labai patinka eiti į papildomas pamokas - jis jų net laukia! Matyt taip yra dėl to, nes jis labai gerai sutaria su abiem korepetitoriais. Kai paklausiu, ar viską suprato papildomose pamokose, atsako, kad taip. Korepetitoriai jam labai padeda.

2021.01, Regina 12 - oko mama

Sūnus stipriau jaučiasi matematikoje: kartu su mokytoju jie užpildo spragas. Kiek tik paklausau, jie visada šneka, diskutuoja, būtent tai suteikia jam daugiau pasitikėjimo, motyvacijos. Rekomendavau ir rekomenduoju jus visiems, kam tik reikia pagalbos su matematika, nes manau, kad būtent jauni žmonės ir gali padėti, paskatinti mokytis. Pagyvenęs žmogus tokio ryšio nesukurs, o tas ryšys ir yra svarbiausias skatinant vaiką mokytis.

2021.01, Jūratė 12 - oko mama

Be galo dėkoju už mokytojų kantrybę dirbant su vaikais. Mano vaikai šiandien turi žymiai daugiau pasitikėjimo savimi, geriau supranta tai, ką mokosi mokykloje. Ačiū Jums!

2021.02,  Elvyra - 8 - oko mama

Sūnus gerai sutaria su abiem korepetitoriais, anglų kalbos pamokose pažymiai pagerėjo, o chemijos pamokų metu su korepetitorium sūnus sprendė tokias užduotis, kokias kitą dieną gavo savarankiškame darbe. Tyliai džiaugiamės iš šio darbo gautu aštuonetu. :)

2021.02, Alina - 9 - oko mama

Jus pasirinkome, nes greičiausiai sureagavot į laišką. Šiandien sūnus su malonumu mokosi matematiką, džiaugiasi atsiradusiu vidiniu pasitikėjimu.

2021.01, Liudmila 12 - oko mama

Jus pasirinkome, nes gavome teigiamų rekomendacijų iš pažįstamų. Kadangi su vyru negalime padėti sūnui su namų darbais, džiaugiamės, kad turime papildomą mokytoją, kuri Mindaugui viską paaiškina. Esame patenkinti jūsų paslaugomis:)

2021.02, Rita 6 - oko mama

Labai pasiilgome gyvo mokymosi, tačiau net ir nuotoliniu mokymadamasis sūnus teigia, kad jam patinka pamokose. Šiandien jis turi žymiai daugiau pasitikėjimo spręsdamas matematiką.

2021.01, Snieguolė 11 - oko mama

Jus rinkomės dėl labai patogios svetainės. Iš karto maloniai nustebino šilta ir ir gyva komunikacija. Jaučiasi, kad atliekate šį darbą savo malonumui. Taip pat džiugina ir istorijos pamokos, atrodo, kad sueina Austėjos biolaukai su mokytoja, todėl pamokos labai padeda. Austėja dabar žymiai geriau viską supranta, pati kelia klausimus, į kuriuos su mokytoja ieško atsakymų.

2021.02,  Indrė- 12 - okės sesė

Jūsų įmonei turiu tik pagyrimus: sūnus ir puikiai sutaria su mokytojais, ir gauna geresnius pažymius. Rekomenduoju jus visu 100 procentų!

2021.02,  Ingrida- 9 - oko mama

Dėmesį patraukė labai patikimai atrodžiusi svetainė. Labai gerai sutariu su korepetitore, turime artimą ryšį, o taip pat ir mokykloje pažymiai žymiai pagerėjo.

2021.02, 11 - okė

Sūnus buvo labai silpnas matematikoje, tačiau jaučiu, kad su laiku jis vis geriau orientuojasi, geriau supranta uždavinius, kuriuos sprendžia. Svarbiausia, kad papildomose pamokose jis jaučiasi gerai ir nejaučia diskomforto. Jus jau rekomendavau ir rekomenduoju!

2021.02, Aušra - 11 - oko mama

Jus rinkomės todėl, nes siūlote individualias pamokas. Šiandien mano vaikai labai patenkinti pamokomis, jie žymiai geriau supranta matematiką. Domanto ir Agnietės pažymiai pagerėjo - Agnietė šiandien mokinasi vien dešimtukais!

2021.02,  Virginija- 12 - oko mama

Kartu su dukra džiaugiamės, kad jai patinka papildomos pamokos. Dabar ji viską supranta žymiai geriau nei tada, kai pradėjome pas jus eiti. Pažymiai taip pat pagerėjo, viskas labiau suprantama.

2021.02, Jelena 11 - okės mama

Papildomų pamokų metu kartu su korepetitoriumi užpildome iš praeities užsilikusias spragas. Spręsdama uždavinius jaučiu, kad juos atlikti yra vis lengviau.:)

2021.02,  Rūta - 12 - okė

Norime padėkoti COREPETITUS vadovui, kad iškilus bet kokiems neaiškumams, galime spręsti problemas greitai ir aiškiai taip užtikrindami kokybišką mokymąsi.

2021.02,  Ilona - 11 - okės mama

Lankant papildomas pamokas jaučiasi, jog atsirado pažymių stabilumas: pažymiai nebesvyruoja tarp 5-8, šiandien Smiltė turi tvirtą 8. Labai laukiame, kol vėl prasidės gyvos pamokos.

2021.02, Vilija - 8 - okės mama

Esame labai patenkintos jūsų paslaugomis. Turime labai malonią korepetitorę Moniką, pas kurią esame jau antrą sezoną. Ji viską puikiai išaiškina, padeda su visomis temomis, kuriomis tik reikia. Taip pat džiaugiamės, kad kas mėnesį gauname mielus atsiliepimus, kuriuos visada džiugu skaityti:)

2021.02,  Ugnė - 11 - okės mama

Mokytojais esame patenkinti: Tauras dabar žymiai atsakingiau mokosi viską, dirba labiau pasitempęs, o dukrai taip gerai sekėsi, kad net atsisakėme pamokų, nes pati mokytoja pasakė, kad tikslai jau pasiekti. Manau, kad jūsų įmonė daug patikimesnė nei ėjimas pas bet kokius žmones. Taip pat tai, kad korepetitoriai jauni yra žymiai priimtiniau vaikams. Džiaugiamės atsakingu jūsų darbu, bendraujančiais mokytojais ir kas mėnesį gaunamu atgaliniu ryšiu.

2021.02, Vasarė - 10 - oko mama

Labai džiaugiuosi, kad Benas kas savaitę mielai jungiasi į pamokas ir aš neturiu tuo rūpintis. Dirbdamas su korepetitore Monika jis jaučia atsiradusį vidinį pasitikėjimą. Smagu, kad jei tik turime kokių komentarų, iš karto galime susiekti su korepetitore.

2021.02, Rūta - 7 - oko mama

Džiaugiamės, kad visada esate pasiryžę gerinti mokymo kokybę: jei kyla abejonių, iš karto galima aptarti kokybės gerinimo veiksmų planą su jūsų vadovu Tadu. Esame patenkinti greit priimamais sprendimais.

2021.02,  Jūratė - 5 - oko mama

Milai patinka korepetitorė, jos gerai sutaria. Korepetitorė visada per pamokas pažiūri ar pakartoja tai, ką prašau, man patinka tai, kad ji aktyviai reaguoja į mano žinutes. Tik, žinoma, pasiilgome mokymosi gyvai. :)

2021.02, Jolita - 6 - okės mama

Kartu su dukra labai džiaugiamės gerėjančiais rezultatais. Prieš pradėdama lankyti pamokas ji nesuprato, kaip rašyti rašinius, tačiau dabar stebiu, kaip ji eina į priekį, vis daugiau supranta, o kartu ir stebiu, kaip gerėja rezultatai. Net mokykloje jos mokytoja atkreipė dėmesį į pagerėjusius rezultatus. Dukrai labai patinka korepetitorė: jos ir gerai sutaria, ir pasikalba, ir mokosi. Apie jus tik geri atsiliepimai!

2021.02, Vanes - 12 - okės mama

Jus pasirinkome, nes labai greitai sureagavote į mūsų žinutę ir parinkote mokytoją. Esame patenkintos pamokomis tiek nuotoliniu būdu, tiek buvome patenkintos, kai jos vyko gyvai. Svarbiausia, kad Urtė turi gerą santykį su mokytoja - nebijo klausti, todėl dabar matematikos pamokose jaučiasi žymiai saugiau.

2021.02, Saulė - 9 - okės mama

Jus pasirinkome, nes radome internete. Patraukė ir tai, kad dirbate ir šeštadienias. Šiuo metu berniukams sekasi neblogai: jie turi labai gerą santykį su mokytoju, bet kuriuo metu gali kreiptis pas Ugnių su klausimais. Jaučiasi ir rezultatas - pažymiai jau pagerėjo.

2021.03,  Kristina - 12 - okų mama

Po papildomų pamokų pas jus sūnus gavo pagyrimų tiek iš lietuvių, tiek iš matematikos mokytojų už pagerėjusius rezultatus. Džiaugiamės kiekvienu žingsneliu į priekį.

2021.03, Ramunė - 7 - oko mama

Pas jus mokomės jau metus. Atėjome, nes reikėjo pagalbos, o šiandien džiaugiamės gerėjančiais rezultais ir korepetitore, su kuria Dorotėja nejaučia streso. Taip pat mokykloje Dorotėja jaučiasi žymiai tvirčiau.

2021.03, Ermita - 6 - okės mama

Esame labai patenkinti jūsų paslaugomis - korepetitorė tikrai gerai dirba. Tiek Jonas, tiek Gerda jaučia didelį sustiprėjimą su lietuvių kalba. Pavyzdžiui, Gerdai mokytoja padeda išsianalizuoti tekstus prieš pamoką, taigi, atsiranda ir geresnis klasės darbų suvokimas. Korepetitorė labai atsakinga: kiekvieną dieną atsiunčia priminimus, taip pat man patinka ir tai, kad kas mėnesį gaunu ataskaitas apie vaikus.

2021.03,  Vaida - 4 - oko ir 8 - okės mama

Džiaugiamės, kad mokomės pas jus: mūsų lūkesčius patenkino tiek mokytoja, tiek rezultatai. Amelija patenkinta ir laiminga dirbdama su mokytoja Gabija, jai smagu mokytis, o svarbiausia, ji jaučia ir rezultatą. Man taip pat labai patinka ataskaitos, kurias gaunu kas mėnesį, jos yra labai detalios ir aiškios. Jas skaitant matosi, kad iš tiesų vyksta darbas.

2021.03, Viktorija - 8 - okės mama

COREPETITUS pasirinkome dėl gerų atsiliepimų. Ir iš tiesų esame labai patenkinti. Ir dukrai, ir man labai patinka korepetitorė Radvilė - ją labai mylim vertinam, nes tikrai padeda, prieš pamoką visada paklausia, kokias temas reikėtų panagrinėt, kur Jorė jaučiasi silpniau. Dukrai tikrai reikėjo pagalbos ir šiandien jos rezultatai turi tendenciją gerėti, ji giliau supranta tai, ką mokosi.

2021.03, Raminta - 5 - okės mama

Prieš ateinant pas jus sūnaus rezultatai buvo prastoki, o dabar džiaugiamės iš savarankiško darbo gautu aštuonetu. Pasak Kajaus, pamokos jam padeda, atsiranda vidinis pasitikėjimas, jis puikiai sutaria su korepetitore Radvile, galbūt dėl to, kad tarp jų ne toks didelis amžiaus skirtumas. Jūsų įmonėje man patinka ir tai, kad sąskaitas gaunu laiku, viskas oficialu, o svarbiausia, sūnus nori mokytis ir jam taip patinka.

2021.03,  Onė - 10 - oko mama

Kartu su Valerija esame patenkintos Jūsų paslaugomis ir Jūsų korepetitoriais. Valerijai labai patinka pamokos ir ji pati sako, kad jos yra naudingos ir tikslingos. Mokykloje rezultatas taip pat jaučiasi - dabar iš kontrolinių gauna 5, nors anksčiau gaudavo 2.

2021.03, Rūta - 9 - okės mama

Džiaugiuosi, kad mokausi COREPETITUS. Mano korepetitorė visada paaiškina tai, kas neaišku, suranda papildomų uždavinių, o kartais ir papildomų video, kad geriau suprasčiau temą. Man patinka ir tai, kad jai galiu rašyti ir ne pamokų metu. Džiaugiuosi, kad jaučiasi ir rezultatas, nes mokykloje pagerėjo pažymiai.

2021.03, Ugnė - 12 - okė

Jus radome internete. Nors rezultatai nebuvo prasti ir prieš ateinant, šiandien esame patenkinti, kad dukra gerai sutaria su korepetitore Rugile, noriai mokosi.

2021.03,  Asta - 4 - okės mama

Jus pasirinkome, nes parekomendavo draugai. Ir iš tiesų esame labai patenkinti jūsų paslaugomis, pamokose sekasi puikiai, sūnus nori mokytis, atsirado vidinis pasitikėjimas.

2021.03, Jolita - 8 - oko mama

Džiaugiuosi, kad jus pasirinkau, nes šiandien tikrai žymiai geriau suprantu matematiką. Mokausi pas labai šiltą ir kantrią korepetitorę, kuri visada klausia, ar viską suprantu, paaiškina:) Jaučiasi ir rezultatas - pagerėjo pažymiai.

2021.03, Nomeda - 12 - okė

Mokymasis pas jus yra tikrai naudingas, nes jaučiasi ir darbo rezultatas, gerėjantys pažymiai. Džiaugiamės korepetitorium, su kuriuo vaikas labai gerai sutaria, kurio žinių pateikimas jam tinka.

2021.03, Aušra - 10 - oko mama

Esu patenkinta, kad mokausi pas jus, nes korepetitorė tikrai labai labai padeda, pamokos yra naudingos, kartu atliekam visas užduotis ir mokytoja tikrai išpildo mano lūkesčius.

2021.03,  Gustė - 12 - okė

Dukra sako, kad jai patinka ir ir faina mokytis pas jus, korepetitoriai gerai išaiškina viską. Anglų ir matematikos situacija tikrai pasitaisė, iš kontrolinių dukra jau gauna geresnius pažymius. Pas jus man patinka ir tai, kad visus dalykus galima mokytis vienoje vietoje.

2021.03,  Rasa - 11 - okės mama

Po Jūsų pamokų dukros įsitraukimas į pamokas dabar yra žymiai didesnis: ji nenumeta sąsiuvinio, kai nesupranta, o noriai mokosi. Vadinasi, naudos tikrai yra daug. Ugnei patinka ir tai, kad su korepetitore visada gali pasitarti, jei skubiai reikia, gali susiorganizuoti pamoką.

2021.03, Rima - 12 - okės mama

Džiaugiamės pamokomis Corepetitus, nes Emilijus po truputį pradeda mylėti lietuvių kalbą, ją perprasti, yra tvirtesnis. Labai smagu, kad jau nebebijo testų, yra patenkintas savimi - jaučiasi progresas. Mūsų korepetitorė labai atsakingai visada paklausią, ką ir kaip sūnus mokosi, jie puikiai sutaria.

2021.03, Svetlana - 6 - oko mama

Ne veltui sakoma, kad kartojimas - mokslų motina: sūnus būtent per kartojimą ir tobulėja po truputį. Mums patinka korepetitorė, su kuria sūnus maloniai bendrauja, bei tinka pamokų formatas.

2021.03,  Raimundas - 2 - oko tėtis

Aš ir dukra esame labai patenkintos pamokomis pas Jus, mums patinka korepetitorių draugiškumas ir tai, kad komanda yra jauna. Katrinos pasitikėjimas žymiai išaugo: ji nebebijo dalyvauti pamokose, užpildo spagas, o lietuvių kalboje atsiranda geresnių įvertinimų, tokių, kokių dar niekada nebuvo. Mokykloje dabar ji gauna pagyrimų už aktyvų dalyvavimą - mūsų tikslas tikrai pasiektas, matosi didelis pasikeitimas. Ačiū Jums!

2021.03, Galina - 10 - okės mama

Man patinka pamokos COREPETITUS: dirbu su korepetitore, kuri tikrai daug darbo įdeda siekdama man padėti. Pats jaučiu, kad tikrai tobulėju - atsirado žymiai didesnis pasitikėjimas.

2021.03, Simas - 11 - okas

Nors labai laukiame gyvo mokymosi, tačiau nuotolinės pamokos taip pat išeina tik į gera. Dukra yra patenkinta, jai patinka mokytoja, su kuria randa bendrą kalbą.

2021.03, Ieva - 5 - okės mama

Pas jus mums patinka tai, kad korepetitoriai atsižvelgia į pageidavimus, atvirai bendrauja su vaikais. Džiugu ir tai, kad jaučiasi gerėjantys rezultatai.

2021.03,  Raimonda - 12 - oko mama

Nors iš pradžių keistai žiūrėjau į tai, kad pas jus dirba jauni korepetitoriai, po kiek laiko supratau, kad tai dukrai padėjo atrasti dar tvirtesnį ryšį su korepetitorium - neliko jokių kompleksų. Jie kartu darydavo namų darbus, o svarbiausia tai, kad ji noriai eidavo į pamokas. Praeitais metais mokėmės ir matematiką, kas tikrai labai padėjo.

2021.03, Kristina - 8 - okės mama

Esame daugiau nei patenkinti Jūsų paslaugomis: korepetitorė Monika labai labai kruopšti, atsakinga, sukalbama, puikiai tiko pagal Gabrielės charakterį. Gabrielė nejaučia streso ar baimės per pamokas. Vienintelė mūsų viltis yra korepetitorė, kuri viską kruopščiai išaiškina. Be Monikos neįsivaizduojam, kaip ateity galėtumėm kažką daryti. Ji tikrai labai gera specialistė, su kuria visada galima susiderinti patogų laiką. Vien geriausi žodžiai Jums. Esame be galo dėkingi Jūsų komandai!

2021.03,  Zita - 11 - okės mama

Pamokos pas jus yra tikrai naudingos: dirba faini korepetitoriai ir jaučiasi rezultatas mokykloje.

2021.04, Kristina - 11 - oko mama

Esame tikrai patenkinti jūsų darbu. Korepetitoriai yra vienas už kitą geresni, jie skatina mąstyti, rezultatai taip pat gerėja - sesuo nebegauna neigiamų pažymių. Patinka ir korepetitorių lankstumas, nes korepetitorė visada noriai sutinka perkelti pamoką, jei netinka laikas.

2021.04, Laura - 9 - okės sesuo

Džiaugiamės pamokomis COREPETITUS: sūnums mokytis sekasi puikiai, yra kontaktas su mokytojais.

2021.04, Gina - 7 - oko ir 9 - oko mama

Sūnui labai patinka pamokos COREPETITUS, jis jų laukia, ir su noru dalyvauja. Darbo rezultatas jaučiasi ir mokykloje, nes dabar jis žymiai drąsiau dalyvauja, supranta temas. Mokantis pas jus ir vaikui, ir mum yra geriau, nes nebereikia mokytis kurso - visa tai padaro korepetitorius Daumantas. Jums tik geriausi atsiliepimai! Rekomenduoju!

2021.04, Edita - 6 - oko mama

Jus pasirinkau, nes radau internete, patiko pirmasis pokalbis, todėl toliau ir neiškojau. Šiandien esame patenkinti pamokomis Corepetitus.

2021.04,  Ligita - 8 - oko mama

Mokantis pas jus dukros rezultatai pagerėjo gan greitai. Ji pati pasipasakoja, kad pamokose sekasi gerai.

2021.04,  Agnė - 9 - okės mama

Džiaugiamės, kad mokomės COREPETITUS. Sūnui patinka korepetitorė, nes jie gerai sutaria, pasikalba, tačiau taip pat padaro ir visus darbus, kuriuos nusiunčiu mokytojai, todėl ir testų rezultatai yra geresni.

2021.04, Ineta - 4 - oko mama

Jus pasirinkau, nes parekomendavo draugė. Pamokos Corepetitus iš tiesų labai naudingos: mokausi su labai malonia korepetitore, su kuria galiu pasikalbėti ir apie gyvenimiškus dalykus, ir apie mokslus. Taip pat pagerėjo ir pažymiai.

2021.04, Saulė - 11 - okė

Po to, kai pradėjome pas jus lankyti pamokas, pagerėjo vaiko pažymiai. Jam pasidarė aiškiau, o man ant širdies ramiau.

2021.04,  Asta - 9 - oko mama

Vaikui patinka mokytis su korepetitoriumi, jaučiasi progresas: anksčiau nedėdavo nosinių ant žodžių, o dabar jos po truputį atsiranda:) Santykis su korepetitorium taip pat neblogas. Esame patenkinti COREPETITUS.

2021.04, Jurga - 5 - oko mama

Nors dar tik pati pradžia, tačiau kolkas esame labai patenkinti. Viskas vyksta sklandžiai. Svarbiausia, jog dukra randa kontaktą su mokytojom.

2021.06 Kristina M.

Esu patenkinta teikiamomis paslaugomis, labai šauni korepetitorė Greta. Matomas aiškus dukros progresas.

2021.06, Agnė  

Vaikui atsirado susidomėjimas. Įsitraukia į pamokas. Didelis pliusas korepetitorei, jog pavyksta sudominti vaiką. Mums kaip tėvams- tai didelis džiaugsmas matyti, jog vaikas taip noriai jungiasi į pamokas ir jose aktyviai dalyvauja.

2021.06,  Rūta M. 

Labai viskas buvo gerai. Ruošiausi konkrečiai egzaminui. Todėl labai džiaugiuosi, kaip korepetitorė Evelina atsižvelgdavo į mano norus, parinkdavo tikslingas užduotis. Aiškiai pagerėjo rezultatai.

2021.06,  Deimantė Š.

Labai gera korepetitorė. Džiaugiamės pagerėjusiaisrezultatais. Monika puikiai išaiškina. Dukra su ja turi labai gerą kontaktą, o tai svarbiausia.

2021.06,  Ugnė

Viskas buvo gerai, jus rekomandavo pažįstama. Merginos džiaugiasi pagerėjusiais rezultatais. Sakyčiau, kad net vidurkis pakilo. Atsirado pasitikėjimas savimi. Su korepetitore mergaitės puikiai sutarė.

2021.07,  Ieva Š.

Viskas buvo gerai, pasirinkau jus, nes rekomendavo pažįstama taip pat atrodė viskas profesionalu. Su korepetitoriais lengvai radom bendrą kalbą, jautėsi aiškus progresas.

2021.07,  Kristijonas 

Jūs esate tobuli, viskas vyko labai sklandžiai, per trumpą laiką buvo priskirtas korepetitorius, laikus pavyko lengvai suderinti. Džiaugiamės pasirinkę jus, nes sūnus noriai dalyvavo užsiėmimuose, nepraleidinėdavo. Ačiū jums labai , taip ir toliau!

2021.07,  Barbora K

Viskas labai gerai, puiki korepetitorė, kuri labai gerai viską išaiškina, lengvai bendraujasi, visad paklausia. Viskas vyksta sklandžiai, nusiskundimų neturiu.

2021.07,  Miglė G.

Norime padėkoti už šių metų bendrą darbą ir pasidžiaugti pasiektais rezultatais matematikoje. Iš silpno penketuko įkopėme į stiprų septynetą ir reikia būtinai pabrėžti, kad šis rezultatas pasiektas karantino laikotarpyje, kai teko patirti nemažus savarankiško mokymosi iššūkius. Manau, kad tai puiku. Linkime Jums gražių atostogų ir iki pasimatymo rugsėjo 1 d.

2021.07,  Vika K.

Labai ačiū už jūsų suteiktą pagalbą ruošiantis matematikos egzaminui. Ivijos atsiliepimai patys geriausi - su mokytoja buvo labai lengva ir malonu bendrauti, užsiėmimų laikas prabėgo labai greitai, neprailgdavo, konsultacijos buvo naudingos.
Taip pat didelis ačiū už siųstus korepetitorės komentarus! Dabar laukiam egzamino rezultatų :)

 

2021.07,  Natalija B.

Pasirinkau jus, nes buvo greitas reagavimas, imtasi veiksmų. Aš kaip mama vertinu korepetitorių komunikaciją su tėvais, labai tai patinka. Kai kominikuoja su tėvais daugiau aiškumo, konkretumo.

2021.07,  Ilma

Jus pasirinkome, nes greičiausiai atsakėte. Vaikai su korepetitoriais puikiai sutaria, nusiskundimų neturiu.

2021.07,  Julija M.

2021.07,  Lina K.

Labai ačiū už jūsų suteiktą pagalbą ruošiantis matematikos egzaminui. Ivijos atsiliepimai patys geriausi - su mokytoja buvo labai lengva ir malonu bendrauti, užsiėmimų laikas prabėgo labai greitai, neprailgdavo, konsultacijos buvo naudingos.
Taip pat didelis ačiū už siųstus korepetitorės komentarus! Dabar laukiam egzamino rezultatų :)

 

Viskas puiku, mokinys džiaugiasi visais korepetitoriais, net ir pakeistais naujais. Nusiskundimų neturiu. Laukiame rudens, kad pamatyti rezultatus.

2021.07,  Regina A.

274594555_2534462753353339_7112982713731143389_n.jpg

+370 620 63 347